Ποιά είναι η καλύτερη φοιτητούπολη της Θράκης;

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Κυρίως μετράει η παρέα και συμφωνώ:no1:, αλλά σε σημαντικό βαθμό δε θα μπορούσα να υποχωρήσω εύκολα για να πάμε με την παρέα μου σε ένα τέτοιο μέρος. (Καλά η παρέα μου εδώ δε συχνάζουμε σε τέτοια μέρη ομολογουμένως αλλά τεσπα:P).
Τυχαίνει να ασχολούμαι με τη μουσική (όχι τέτοιου "είδους":P), και δίνω κάπως βάση στην κατηγοριοποίηση της διασκέδασης-αν και δεν συμφωνώ πλήρως να κατηγοριοποιείται-(uh..)->(άλλο θέμα).(!)

Ας το αφήσουμε στους θαμώνες λοιπόν...:P

Εγώ πάλι δεν έχω κανένα πρόβλημα για οποιοδήποτε μέρος....χαχα
Με τι είδους μουσική ασχολείσαι;; Κι εγώ πολύ παλιά έπαιζα κιθάρα,αλλά τη βαρέθηκα..:P
-----------------------------------------
ναι 5 χρόνια είναι η ρημάδα... -.-'

Γιαννιώτικη λέξη είναι!!! :jumpy:
(νομίζω!!)

γτ η φίλη σου από τα τιμημένα Γιάννενα είναι? :D:P

Η φίλη μου και συμφοιτήτρια μου είναι από Πρέβεζα..πολύ κοντά με τα Γιάννενα!! Λέει και άλλες λέξεις κατά καιρούς,αλλά δεν τις θυμάμαι...είναι πολύ περίεργες για εμάς εδώ πάνω..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν έχω κανένα πρόβλημα για οποιοδήποτε μέρος....χαχα
Με τι είδους μουσική ασχολείσαι;; Κι εγώ πολύ παλιά έπαιζα κιθάρα,αλλά τη βαρέθηκα..:P
-----------------------------------------


Η φίλη μου και συμφοιτήτρια μου είναι από Πρέβεζα..πολύ κοντά με τα Γιάννενα!! Λέει και άλλες λέξεις κατά καιρούς,αλλά δεν τις θυμάμαι...είναι πολύ περίεργες για εμάς εδώ πάνω..:xixi:

τι σχολή είσαι?
ναι! κ περίεργο για εμάς που συνειδητοποιούμε ότι τις λέμε μόνο εμείς! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν έχω κανένα πρόβλημα για οποιοδήποτε μέρος....χαχα
Με τι είδους μουσική ασχολείσαι;; Κι εγώ πολύ παλιά έπαιζα κιθάρα,αλλά τη βαρέθηκα..:P


Ούτε εγώ έχω "πρόβλημα" με το μέρος. Απλά αν πάω δεν θα διασκεδάζω όσο θα διασκέδαζα σε κάτι που θα ήταν πιο κοντά στο γούστο μου...υπο αυτή την έννοια...δεν παίζει σνομπ, είμαι ανοιχτός σε όλα:P

Ασχολούμαι με όλα τα είδη, αλλά επειδή δεν ρωτάς αυτό που σημαίνει η ερώτηση και εννοείς άλλο, θα πω ότι μου αρέσουν τα πάντα και ακούω τα πάντα ανάλογα με την παρέα και την διάθεση.
Πιό συχνά ακούω rock,έντεχνη,metal ελληνική και ξένη, αλλά τώρα τελευταία και ψιλο-punk ελληνική και ξένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
τι σχολή είσαι?
ναι! κ περίεργο για εμάς που συνειδητοποιούμε ότι τις λέμε μόνο εμείς! :P

Ιατρικη Αλεξ. ειμαι..χαχα...οντως! κ η φιλη μου το ιδιο με σενα αισθανεται..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoenix

Νεοφερμένος

Ο Phoenix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ιατρικη Αλεξ. ειμαι..χαχα...οντως! κ η φιλη μου το ιδιο με σενα αισθανεται..:xixi:
χαχα! κοιτα να δεις! και εγώ από Πρέβεζα είμαι. Πώς την λένε την φίλη σου αν επιτρέπεται? Αναστασία μήπως? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blou-blou

Νεοφερμένος

Η blou-blou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ναι 5 χρόνια είναι η ρημάδα... -.-'

Γιαννιώτικη λέξη είναι!!! :jumpy:
(νομίζω!!)

γτ η φίλη σου από τα τιμημένα Γιάννενα είναι? :D:P


Γεια σου Γιαννιώτισσα!Συμπατριώτισσα εδώ!!Μόλις τελείωσα το λύκειο και είμαι 200 μόρια πάνω από την αρχιτεκτονική στην Ξάνθη...Βλέπω πως και εσύ εκεί είσαι...Θέλεις να μου πείς λιγάκι πως είναι?Έχω λίγο άγχος γιατί δεν έχω πάει ποτέ και κανένας φίλος μου δε θα περάσει εκεί...ευχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
παιδια η κομοτηνη απο καιρο πως ειναι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
παιδια η κομοτηνη απο καιρο πως ειναι???

Κρύα πόλη,τη προτιμώ όμως από κάθε άλλη πόλη της Θράκης για φοιτητική ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Κρύα πόλη,τη προτιμώ όμως από κάθε άλλη πόλη της Θράκης για φοιτητική ζωή.

και εγω εχω ακουσει τα καλυτερα αλλα με αυτα που διαβασα πανικοβληθηκα λιγο :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
παιδια η κομοτηνη απο καιρο πως ειναι???
Οντως εχει κρυο, αλλα να μη σε απασχολει καθολου αυτο. Θα περασεις υπεροχα στην Κομοτηνη, αυτο ειναι το μονο σιγουρο. Ασε που θα εχεις και σε αποσταση αναπνοης Ξανθη και Αλεξανδρουπολη;)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Οντως εχει κρυο, αλλα να μη σε απασχολει καθολου αυτο. Θα περασεις υπεροχα στην Κομοτηνη, αυτο ειναι το μονο σιγουρο. Ασε που θα εχεις και σε αποσταση αναπνοης Ξανθη και Αλεξανδρουπολη;)...
ωραια σε ευχαριστω πολυ....αααα ισχυει αυτο που λενε για τον πληθυσμο των αρσενικων????νταξει δεν παμε να βρουμε γαμπρο αλλα οντως ειναι παρα πολυ λιγα τα αγορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
ωραια σε ευχαριστω πολυ....αααα ισχυει αυτο που λενε για τον πληθυσμο των αρσενικων????νταξει δεν παμε να βρουμε γαμπρο αλλα οντως ειναι παρα πολυ λιγα τα αγορια?

Ναι,κάποιος φοιτητής εκεί μου είχε πει πως πάνε 1 προς 7:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
καταλαβα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ψηφίζω Κομοτηνή...πραγματικά! κάθε φορά που πηγαίνω,δε θέλω να φύγω,είναι τόσο ωραίαα..ειδικά χειμώνες που πάμε με τους γονείς μου για καφέ και ψώνια εκεί...(η Αλεξανδρούπολη έχει ωραία ζωή τα καλοκαίρια,αλλιώς το χειμώνα δε μ'αρέσει)...και η ξάνθη είναι σούπερ!αλλά μόνο πολυτεχνεία έχει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top