Ποιά είναι η γνώμη σας για το μέλλον μας;

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Οι Βουλευτές θα μας κλέψουν το βιος, θα βάλουν κι άλλους φόρους, θα μείνουμε όλοι άνεργοι, δεν θα έχουμε να φάμε, η ακρίβεια θα φτάσει σε ασυνήθιστα για την εποχή επίπεδα, η πολιτική θα...θυμίζει καζάνι που βράζει, οι Τούρκοι θα πάρουν μέχρι τη Λαμία, οι Σκοπιανοί θα κλέψουν τη χρυσή λάρνακα, οι Αλβανοί θα πάρουν και το Μεσολόγγι, οι μουσουλμάνοι κι οι πακιστανοί θα γίνουν πλειονότητα κι εμείς θα εξαφανιστούμε, η εγκληματικότητα θα αυξηθεί, η θερμοκρασία θ'ανέβει 5 βαθμούς, ο αέρας θα είναι δηλητήριο, οι πάγοι θα λιώσουν και θα εξαφανιστεί το νησί Μάτου Κίτου στον Ειρηνικό, στο οποίο δεν θα πήγαινα ούτως ή άλλως, ακόμη κι αν δε βούλιαζε, θα εξαφανιστεί το λιθρίνι της θάλασσας του Αγίου Πέτρου, θα καούν ΟΛΑ τα δάση και θα γίνουν μεζονέτες, θα γίνει τρίτος παγκόσμιος, το Ιράν θα βομβαρδίσει με πυρηνικά και θα πέσει κομήτης στη Γη αλλάζοντας την τροχιά της.

Δεν χρειάζονται γνώσεις για να αποκτήσεις γνώμη για το μέλλον. Φτάνει να δεις ένα δελτίο ειδήσεων.

Ο σαρκαστικός τόνος σου δείχνει οτι θεωρείς όλα τα σοβαρά περιβαλλοντικά προβλήματα παραφουσκωμένες από τα μίντια φούσκες.Ούτε εγώ είμαι υπέρ των υπερβολικά δυσοίωνων μελλοντικών σεναρίων αλλά εσύ τα ισοπεδώνεις όλα.Στη θέση σου τουλάχιστον θα ντρεπόμουνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μα εσένα είχα στο μυαλό μου όταν τα έγραφα, το ήξερα ότι θ'απαντούσες, γι'αυτό τα έγραψα. Τέλος πάντων, αν έδινα λόγο, θα τον έδινα για τις απόψεις μου, όχι για όποια λέξη βγαίνει απ'το στόμα μου. Κι εδώ που τα λέμε όυτε καν για τις απόψεις μου δεν θα έδινα λόγο...
ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ! Ικανοποιήθηκες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
ποια ειναι η γνωμη σας για το μελλον μας???
Δεν ειπαμε πως θα καταστραφει το 2012:hmm::what::emm: Τι ρωτας πιο μελλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N@D!@

Νεοφερμένος

Η N@D!@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
δεν υπαρχη μελλον..το 2012 ειναι το τελος του κοσμου''θα παιθανουμε ολοι!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:''για αυτο μην σε νοιαζει η ανεργια.................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εσείς που το νομίζετε αυτό, ας μην ανησυχείτε. Εμάς, που θα ζήσουμε και μετά το 2012, αφήστε μας να ανησυχούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Ποιά είναι η γνώμη σας για το μέλλον μας;

Εύκολη απάντηση: Η χειρότερη. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
δεν υπαρχη μελλον..το 2012 ειναι το τελος του κοσμου''θα παιθανουμε ολοι!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:''για αυτο μην σε νοιαζει η ανεργια.................
Χαχα είσαι πολύ πίσω.Εγώ έχω πεθάνει από το 2000:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
παιδια,ενταξει λεμε οτι βρισκοπμαστε σε δυσκολες περιοδους λογω οικονομικης κρισης,περιβαντολογικων προβληματων κτλ,αλλα εγω ειλικρινα βαρεθηκα να ακουω απο τα μιντια να τα παραφουσκωνουν βγαζοντας κατι ηλικιωμενους οι οποιοι δεν ειναι ικανοποιημενοι απο την ζωη τους κτλ...ναι αυτα υπαρχουν υπηρχαν και θα υπαρχουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Ρίχνοντας μια ματιά στην ιστορία, καταλαβαίνει κανείς ότι τίποτα δεν είναι σίγουρο αλλά αντιθέτως ζούμε πάντα με το αβέβαιο. Και εκεί είναι που κρύβεται η μαγεία της ζωής: αν ξέραμε εκ των προτέρων ότι όλα είναι κανονισμένα και καθορισμένα υπέρ μας δεν θα ζούσαμε. Θα ήμασταν ρομποτάκια! Και φυσικά, αυτή είναι η πραγματικότητα και όσο νωρίτερα την συνειδητοποίησεις τόσο το καλύτερο. Πάντα θα υπάρχουνδυσκολίες, ανεργία, φτώχεια, ανασφάλεια αλλά c'est la vie και είναι πολύ μικρή για να τη σπαταλήσεις κλαίγοντας...Το θέμα είναι να κάνεις σωστές επιλογές (και με αυτό εννοώ υποκειμενικά, ό,τι θεωρεί ο καθένας σωστό) που θα σε ικανοποιήσουν και να βάλεις προταιρεότητες: θέλω λεφτά; θα θυσιάσω κάποια πράγματα. θέλω οικογένεια; θα θυσιάσω κάποια άλλα. θέλω να ακολουθήσω το όνειρό μου; θα κάνω πολλές μα πολλές θυσίες, ναι μπορεί να πεινάσω, ναι μπορεί να απομονωθώ αλλά θα κάνω αυτό που με ευχαριστεί και θα δίνει νόημα στη ζωή μου.:hmm:

well, this is what i think....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
δεν υπαρχη μελλον..το 2012 ειναι το τελος του κοσμου''θα παιθανουμε ολοι!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:''για αυτο μην σε νοιαζει η ανεργια.................
ναι ρε δηλαδη!αμαν πια!τι αλλο θα σκεφτουνε?:worry:ελεοοοοςς....να δουμε τι αλλο θα σκεφτουνε...!:.:.λοοολ...

οσο για τον αν τελικα καποιος αποφασισει αν θα μεινει στην ελλαδα ή οχι ειναι αλλο...παντως μεχρι τοτε...ποιος ζει ποιος πεθαινει (χαχα!παλι εδω καταληγουμε:P)...μεχρι τοτε μπορει να εχουν αλλαξει πολλα...!!ναιι....προς το χειροτερο...καλα ποτε δεν ξερεις αλλα...

παιδια,ενταξει λεμε οτι βρισκοπμαστε σε δυσκολες περιοδους λογω οικονομικης κρισης,περιβαντολογικων προβληματων κτλ,αλλα εγω ειλικρινα βαρεθηκα να ακουω απο τα μιντια να τα παραφουσκωνουν βγαζοντας κατι ηλικιωμενους οι οποιοι δεν ειναι ικανοποιημενοι απο την ζωη τους κτλ...ναι αυτα υπαρχουν υπηρχαν και θα υπαρχουν....
+φωνω...αλλα μερικοι δινουνε τεραστιες διαστασεις σε πολλα αλλα εντελως ασημαντα θεματα (εννοω καμια σχεση με περιβαλλ. προβληματα ή οικονομικη κριση ή αλλα κοινωνικα προβληματα...εδω ο κοσμος καιγεται... :sly:
:ropalo: :ropalo: :ropalo: :xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αμα ανυσηχεις για το επαγγελματικο σου μελλον, ενα θα σου πω, αμα θες να κανεις σπουδες, κατα 80% θα εισαι ανεργος για μερικα χρονακια. Αλλα αφου θα ζουν οι γονεις σου νταξ δεν θα πεθανεις απτην πεινα. Αμα θελεις να κανεις δουλεια και να βγαλεις χρημα, μην σπουδασεις. Βρες δουλεια σε κανα μαγαζι, δουλευε εκει για αρκετο καιρο, βγαλε ενα κομποδεμα, και παρε επειχηρηματικο δανειο. Φτιαξε το δικο σου μαγαζι. Μετα η μπορει να γινεις ενας ευπορως τυπος με μερσεντες και μονοκατοικια, η ενας π μενει με τους γονεις του και χρωσταει τα κερατα του. Αλλα αξιζει το ρισκο. Τεσπα ενας γνωστος των γονιων μου αγωρασε ιντερνετ καφε, δεν πηγαινε καλα, και το πουλησε. Βγηκε ζημιωμενος, αλλα δεν τα παρατησε, βρηκε δουλεια, μαζεψε λεφτα, πηρε ξανα δανειο, ανοιξε καφετερια και ειναι μια χαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,086 μηνύματα.
Αμα ανυσηχεις για το επαγγελματικο σου μελλον, ενα θα σου πω, αμα θες να κανεις σπουδες, κατα 80% θα εισαι ανεργος για μερικα χρονακια. Αλλα αφου θα ζουν οι γονεις σου νταξ δεν θα πεθανεις απτην πεινα. Αμα θελεις να κανεις δουλεια και να βγαλεις χρημα, μην σπουδασεις. Βρες δουλεια σε κανα μαγαζι, δουλευε εκει για αρκετο καιρο, βγαλε ενα κομποδεμα, και παρε επειχηρηματικο δανειο. Φτιαξε το δικο σου μαγαζι. Μετα η μπορει να γινεις ενας ευπορως τυπος με μερσεντες και μονοκατοικια, η ενας π μενει με τους γονεις του και χρωσταει τα κερατα του. Αλλα αξιζει το ρισκο. Τεσπα ενας γνωστος των γονιων μου αγωρασε ιντερνετ καφε, δεν πηγαινε καλα, και το πουλησε. Βγηκε ζημιωμενος, αλλα δεν τα παρατησε, βρηκε δουλεια, μαζεψε λεφτα, πηρε ξανα δανειο, ανοιξε καφετερια και ειναι μια χαρα.

Μου αρέσει η αβίαστη άποψή σου. :D Αν ήταν όλα τόσο εύκολα και ιδίως στον ιδιωτικό τομέα (ελεύθερο επάγγελμα) θα είχαμε όλοι, από ένα μαγαζάκι. Ειδικά στην Ελλάδα, το να ανοίξεις μαγαζί και να περπατήσει, είναι άθλος του Θησέα και του Ηρακλή! :D :D Και το επιχειρηματικό δάνειο δεν είναι πάντα η «από μηχανής θεός» λύση. Το δάνειο έχει και ψιλά γράμματα, που η πλειοψηφία των Ελλήνων τα αγνοεί. Πάντως, δεν αντιλέγω ότι θα πρέπει η νέα γενιά να στραφεί και στο ελεύθερο επάγγελμα εκτός από τις πολυετείς σεβαστές σπουδές (πτυχιούχες, μαστερούχες, παπλωματούχες). Ο κόσμος δεν είναι σπουδές μέχρι τα 35 χρόνια. Η ζωή φεύγει ή αλλιώς ο χρόνος t είναι θετικώς ορισμένος. :D Κάθε μέρα όσο σπουδάζουμε, χάνεται μια πιθανή αξιόλογη εργασιακή ευκαιρία που δύσκολα ξαναεμφανίζεται...στην υπόλοιπη ζωή. Αν θέλουμε να λεγόμαστε Ευρωπαϊκή χώρα, θα πρέπει να στηρίξουμε παράλληλα με τις πτυχιακές σπουδές και την νεανική επιχειρηματικότητα, όπου στην χώρα μας έχει εξαφανιστεί (όχι ότι υπήρξε ποτέ, αν θέλουμε να είμαστε σοβαροί). Ας πάψουμε επιτέλους να κομμουνίζουμε εν ώρα δουλειάς, ας πάψουμε να εκλογολογούμε ως λαός 365,25 μέρες, ας αρχίσουμε να ερωτευόμαστε, ας αρχίσουμε να ζούμε την ζωή και ας πάψουμε να ονειρεύομαστε κρατικοδίαιτες θέσεις δημοσίου (αραλίκι). Ο ίδιος μας ο εαυτός φταίει. Προς το παρόν, είμαστε μια χώρα σχιζοφρενών πολιτών...το οποίο με σωστά «φάρμακα μπορεί να αλλάξει! Το θέμα είναι να βρούμε το σωστό «φάρμακο» και να μην το υπερτιμολογήσουμε όπως γίνεται στις προμήθειες των Ελληνικών Δημοσίων Νοσοκομείων και καταλήξει σε καμία «αποθήκη»...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Οταν ακουω για διαφθορα,σκανδαλα,αδιαφανεια,...οταν βλεπω αυτη τη χωρα να πευτει ολο και πιο πολυ μεσα στο βουρκο της παρακμης...οταν βλεπω τους 27 χρονους φιλους σου να ειναι αποφητοι πανεπιστημιων και πολυτεχνιων και να ειναι 1,2,3 χρονια ανεργοι.....σκεφτομαι, να ζησω εδω η να φυγω...?
:(
εδω η στο εξωτερικο???

και αν στο εξωτερικο ειναι τα ιδια σ***α???

ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΑΝΩΤΟ???
:'(
πειτε μ τη γνωμη σας...

η αληθεια ειναι πως πρεπει να εχεις ενα σχεδιο, να μην πηγαινεις στα κουτουρου....αλλα εχω την υποψια πως το προβλημα το δημιουργεις εσυ η ιδια με την υπερβολικη σου ενασχοληση με αυτο.ασε το για να σε αφησει. καταλαβαινω οτι εχεις μια ανυσηχια, και βασικα χαιρομαι που η κοινωνια αυτη εχει και ανθρωπους που δν αδιαφορουν για ολα (αν και θα επερεπε ετσι που ειμαστε). κανε αυτο που θελεις εσυ να κανεις, μην σε πτοουν αυτα!!! αν ΘΕΛΕΙΣ να δουλεψεις θα δουλεψεις. να σου πω με εκνευριζουν αυτοι που καθονται και τα ριχνουν ολα στο κρατος και βριζουν ολη τη μερα αντι να πανε να δουλεψουν...αφου θενε χρηματα ας δουλεψουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Νιώθω απογοητευμένη.. Δεν μπορώ να δεχτώ πως σε αυτήν την χώρα κυριαρχεί η κακία, η αδιαφορία, η διαφθορά και οτιδήποτε αρνητικό μπορεί να σκεφτεί κανείς. Δεν ξέρω πραγματικά τι θα κάνω στο μέλλον και δεν θέλω να το σκέφτομαι, γιατί όσο το σκέφτομαι, πνίγομαι ακόμα περισσότερο από την απερίγραπτη αυτή συμπεριφορά... Πιστεύω πως η νοοτροπία του Έλληνα είμαι μόνο εγώ και κανένας άλλος δεν πρόκειται να αλλάξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BYG123

Νεοφερμένος

Ο BYG123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μμμμ το μελλον μαυρο και αραχνο γενικα προβλεπω μια πολυ σκληρη κοινωνια οπου ο καθενας θα κοιταει την παρτη του επεισης iliaki αυτο δεν ειναι μονο φαινομενο της ελλαδας στο εξωτερικο να δεις τι αδιαφοροι που ειναι οι ανθρωποι για τον συνανθρωπο.Τωρα για το δικο μου το μελλον προβλεπω πεινα δυσκολα να βρω δουλεια ας πουμε εξασφαλισμενη επιπλεον ειδη δεν μου αρεσει η κοινωνια που ζω και τα μαμημενα τα στεροτυπα της και νιωθω μελανχολικα αλλα οσο παει θα επιστρεφουμε σε εποχες παλιες πολυ παλιες αυτα.Αντε να τα εκατοστησουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Τι καλά.. Όλοι είμαστε πολύ αισιόδοξοι.. Αυτό κατάφεραν οι προηγούμενες γενιές, να μας κάνουν να τα βλέπουμε όλα μαύρα και επιπλέον να μας γκρεμίζουν τα όνειρα, ή καλύτερα να μην έχουμε καθόλου όνειρα. Γιατί πως να έχεις όνειρα σε μια χώρα με μαύρο μέλλον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra_93

Νεοφερμένος

Η alexandra_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Διαβασα καποιες απο τις αποψεις σας και πιστευω πως εχετε δικιο,δυστηχως αρκετοι απο εμας δεν θα την βγαλουν με ενα πτυχιο και γενικα θα δυσκολευτουμε στην Ελλαδα ομως να παρατησουμε το σχολειο δεν ειναι λυση. Εγω προσωπικα εχω στοχο να σπουδασω και να προσπαθησω να καταφερω κατι απο κει και περα αν δεν πετυχω ξερω οτι δεν ειχα μονο εγω την ευθηνη ,αλλα πιστευω πως για να ειναι κανεις ανεργος δεν φταιει το κρατος αλλα και ο ιδιος,υπαρχουν ατομα που βρισκουν δουλειες διαφορετικες απο αυτες που σπουδασαν επειδη δεν ειχαν αλλη επιλογη ομως και παλι δουλευουν δεν καθοντε και παραπονιουντε πιστευω πως θα πρεπε να παρουμε παραδειγμα απο αυτους αλλα οκ σιγουρα υπαρχουν και πολλοι απο εσας που θα διαφωνησουν μαζι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BYG123

Νεοφερμένος

Ο BYG123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Το κακο ειναι πως δεν ειναι μονο η χωρα παντου ειναι ετσι καπου ειναι καπως καλυτερα αλλα στο ιδιο στυλ.Και φυσικα η μεγαλη φταινε αυτη περασαν αυτη την νοοτροπια σε εμας του εγω δηλαδη παλια η κοινωνια δεν ηταν ετσι.ΑΑ ολοι εχουμε ονειρα αλλα τουλαχιστον εγω τα θεωρω λιγο δυσκολο να γινουν και επεισης τα πραγματα δεν καλυτερευουν με τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnie2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Στην Ελλάδα δεν υπάρχει μέλλον.Αυτό είναι κοινώς διαδεδομένο αλλά για περίεργους λόγους δεν το εκφράζουμε ώστε να αλλάξει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Αφιερωμενο στο "μελλον" μας...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top