Ποδόσφαιρο: Υπερτιμημένο;

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Τι πιστευετε; Δεν ειναι λιγο ως πολυ υπερβολικη η συμπεριφορα καποιων; Αν προχωρησει καπως η συζητηση θα σας δωσω την θεωρία μου σε ολο της το μεγεθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ναι, ειναι απλως ενα ακομα αθλημα αλλα με τοση διαφημιση που χει γινει κολλανε τοσοι. Τωρα για τη συμπεριφορα αρκετων, θεωρω οτι ειναι ανωριμο και ανοητο να γινονται τοσοι τσακωμοι,μεχρι και σκοτωμοι για ενα αθλημα και μια ομαδα. Ισως πολλοι βρισκουν διεξοδο για να ξεσπασουν ολη την πιεση και το αγχος ή απλως γιατι δεν την παλευουν. Γενικα σαν αθλημα δεν μου αρεσε ποτε, υπαρχουν αλλα που μου αρεσουν πολυ περισσοτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Το σύγχρονο όπιο του λαού, πιστεύω οτι θα συμφωνούσε ο Μαρξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ίσως αν είχα γεννηθεί 20 χρόνια πριν να μου άρεσε, τότε ήταν άθλημα τώρα έχει γίνει πεδίο μάχης και διαφήμισης :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ακομα και αν εχει γινει τα παραπανω αποκτα ολο και περισσοτερους λατρεις...ειναι πολυ ωραιο αθλημα, μοναδικο και πρωτοτυπο.Μερικοι ειναι υπερβολικοι οσο αναφορα την μπαλα, μεχρι και σπιτια εχουν κλεισει για αυτον τον λογο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Όλη αυτή η διαφήμιση που λέει σωστά η Κrou έχει έναν και μόνο στόχο: τον τζόγο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Όπως κ να έχει σαν άθλημα είναι κάτι το πολύ σπουδαίο κάτι καλύτερο από όλα τα άλλα σε συνδυασμό με το Τένις για εμένα προσωπικά.Από εκεί κ πέρα ο χουλιγκανισμός κ η βία είναι ένα κεφάλαιο το οποίο απαντάτε κ σε άλλα αθλήματα κ όχι μόνο στο ποδόσφαιρο οπότε καλύτερο θα ήταν να κάνουμε γενικά κάποιοα συζήτηση για τη σημερινή εξέλιξη των αθλημάτων.Όπως κ να έχει πάντως πιστεύω ότι τέτοια φαινόμενα δεν αρμόζουν κ δεν έχουν θέση στον αθλητισμό του ευ αγωνίζεσθαι κ της ευγενούς άμιλλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Βασικά ούτε εγώ καταλαβαίνω γιατί πωρώνονται τόσο πολύ όλοι τους. Νταξει είπαμε, να το παρακολουθείς, να παίζεις, να κάνεις και καμιά συζήτηση, αλλά το παρατραβάνε μερικοί... Βλέπεις ανθρώπους να μαλώνουν σοβαρά για ομάδες. :papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
εγω κοβω φλεβααα!!!:s οκ πολλες φορες θα κατσω κι εγω να δω, αλλα πλεον, θελω να διαβασω και ακουω τν αδερφο μου και τον πατερα μου να φωναζουν και να πορωνονται επειδη παιζει ο Ολυμπιακος!!!!!.. οκ δεν γινεται παντα..... αλλα οποτε γκαριζουν σαν σκυλια, ειναι κατι τετοιες ωρες που θελω να κοπει το ρευμα!!!..:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
εγω κοβω φλεβααα!!!:s οκ πολλες φορες θα κατσω κι εγω να δω, αλλα πλεον, θελω να διαβασω και ακουω τν αδερφο μου και τον πατερα μου να φωναζουν και να πορωνονται επειδη παιζει ο Ολυμπιακος!!!!!.. οκ δεν γινεται παντα..... αλλα οποτε γκαριζουν σαν σκυλια, ειναι κατι τετοιες ωρες που θελω να κοπει το ρευμα!!!..:p:p



Εισαι Ολυμπιακος:!:!!!!!!:wow:
Τα σκυλια δεν γκαριζουν, τα γαιδουρακια γκαριζουν!!!!:lol::lol::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Εισαι Ολυμπιακος:!:!!!!!!:wow:
Τα σκυλια δεν γκαριζουν, τα γαιδουρακια γκαριζουν!!!!:lol::lol::D

ασε μας ρε παλιοβαζελακι της κακιας ωρας!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Το ποδοσφαιρο ειναι ενα αθλημα το οποιο εχει κεντρισει το ενδιαφερον των ανθρωπων(κυριως των αντρων).Πολλοι δενονται συναισθηματικα με καποια ομαδα και την υποστηριζουν,αλλοι σε μεγαλυτερο και αλλοι σε μικροτερο βαθμο.Αλλοι απλως εχουν αυξημενη τεστοστερονη και βρισκουν ενα τροπο να βγαλουν την καήλα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Το σύγχρονο όπιο του λαού, πιστεύω οτι θα συμφωνούσε ο Μαρξ.
Αγαπητε μου με καλειψες πληρως. Αυτη ακριβώς ειναι η αποψη μου περι τουτου που ηθελα να αναπτυξω. Ολοι αυτοί που κοβουν φλεβες (:fss:) δεν καταλαβαίνουν πως ειναι κατι το οποίο πασαρουν κυβερνήσεις, ισχυροί κλπ (χωρις δοση κουμμουνισμού:nono:) για να ριξουν τα βλεμματα καπου αλλου. Και στο κατω κατω της γραφης γιατι καποιος για να ειναι ανδρς(:sick::sick::sick:)θα πρεπει να βλεπει ποδόσφαιρο;;;; Ελεος. Δεν μπορω να καταλαβω αυτο το στιλ των ανδρών κυριως με το ποδοσφαιρο. Ειναι αηδιαστικα ηλιθιο. Οκ και εγω ολυμπιακος ειμαι, αντε λιγη καζουρα για πλακα, λιγη συζητηση αλλα δεν θα τα βαψω μαυρα και δεν θα κοιμηθω το βραδυ γιατι δεν νικησε ο θρυλος...
-----------------------------------------
Το ποδοσφαιρο ειναι ενα αθλημα το οποιο εχει κεντρισει το ενδιαφερον των ανθρωπων(κυριως των αντρων).Πολλοι δενονται συναισθηματικα με καποια ομαδα και την υποστηριζουν,αλλοι σε μεγαλυτερο και αλλοι σε μικροτερο βαθμο.Αλλοι απλως εχουν αυξημενη τεστοστερονη και βρισκουν ενα τροπο να βγαλουν την καήλα τους.
Τωρα θα ελεγα που να βγαλουν την καηλα τους αλλα κωλυομαι. Η συμπεριφορα τους καταντα ηλιθια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Τωρα θα ελεγα που να βγαλουν την καηλα τους αλλα κωλυομαι. Η συμπεριφορα τους καταντα ηλιθια.
Και μερικες συμπεριφορες των κοριτσιων κατανταν υπερβολικα πιο ηλιθιες απο των αγοριων.Στα αγορια ειναι το ποδοσφαιρο στα κοριτσια η Σουπερ Κατερινα και ο Σακης, ετσι ειναι αυτα.
-----------------------------------------
Αγαπητε μου με καλειψες πληρως. Αυτη ακριβώς ειναι η αποψη μου περι τουτου που ηθελα να αναπτυξω. Ολοι αυτοί που κοβουν φλεβες (:fss:) δεν καταλαβαίνουν πως ειναι κατι το οποίο πασαρουν κυβερνήσεις, ισχυροί κλπ (χωρις δοση κουμμουνισμού:nono:) για να ριξουν τα βλεμματα καπου αλλου. Και στο κατω κατω της γραφης γιατι καποιος για να ειναι ανδρς(:sick::sick::sick:)θα πρεπει να βλεπει ποδόσφαιρο;;;; Ελεος. Δεν μπορω να καταλαβω αυτο το στιλ των ανδρών κυριως με το ποδοσφαιρο. Ειναι αηδιαστικα ηλιθιο. Οκ και εγω ολυμπιακος ειμαι, αντε λιγη καζουρα για πλακα, λιγη συζητηση αλλα δεν θα τα βαψω μαυρα και δεν θα κοιμηθω το βραδυ γιατι δεν νικησε ο θρυλος...
Αν δεν σου αρεσει ειλικρινα απλως μην ασχολεισε, οι γενικευσεις που κανεις ειναι ανοητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Προσωπικα δεν εχω ακουσει να τραυματιζεται και να σκοτωνεται ανθρωπος για τη Σουπερ και το Σακη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Δεν ειναι θεμα τραυματισμου και θανατου. Ok μεγαλε για να το πουμε πιο χοντρα. Το 99,9 τις εκατο των αγοριων εχει αυτην την συμπεριφορα. Οποιος δεν βλεπει ποδοσφαιρο τον βγαζετε κουνιστο. Ενω στα κοριτσια δεν συμβαινει αυτο . Και αν θες να μιλησουμε σοβαρα εγω θεωρω τις κοπελιες που ασχολουνται με super και τετοια ανοητες, ή αυτες που περιμενουν τον πριγκιπα του παραμυθιού, ή αυτες του τυπου¨
«εσπασα το νυχι μου». Αλλα τουλαχιστον αυτες ειναι λιγοτερες σε ποσοστο απο αυτους που εχουν τετοια αποψη για το ποδοσφαιρο. Και τελος σε αυτη την συμπεριφορα των γυναικων συμβαλλετε και εσεις οταν μου θελετε την γκομενα που θα ασχολειτε μονο με την κουζινα γιατι αλλιως λετε χανει την θηλυκοτητα της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Το σύγχρονο όπιο του λαού, πιστεύω οτι θα συμφωνούσε ο Μαρξ.

αλλιως...

αρτος και θεαματα χωρις τα αιλουροειδη:P

η αποψη μου. Αν και στη ζωη μου εχω παρακολουθηση αθλητισμο... εχω φτασει στο συμπερασμα οτι τα πρωταθληματα δν ειναι τιποτα αλλο απο μια προσπαθεια να απομακρυνουν ενα μεγαλο κομματι του κοσμου απο τα προβληματα που εχει να αντιμετωπισει. προσωπικα μ αρεσει να αθλουμαι, παιζοντας ποδοσφαιρο και μπασκετ, αλλα εχω αρχισει να βαριεμαι αφανταστα τους επαγγελματικους αγωνες. εχουμε φτασει στο σημειο να αμοιβονται με υπερβολικα μεγαλα ποσα οι ποδοσφαιριστες, ποσα που κατα τη γνωμη μου θα μπορουσαν να διατεθουν σε αλλους τομεις.
τελος θα ηθελα να επισημανο και τον τζογο που εμφανιζεται μεσω του στοιχηματος, κατι που κατα τη γνωμη μου ειναι απαραδεκτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1:Μπραβο:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1: Χαιρομαι που το ακουω και μαλιστα απο αντρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Δεν ειναι θεμα τραυματισμου και θανατου. Ok μεγαλε για να το πουμε πιο χοντρα. Το 99,9 τις εκατο των αγοριων εχει αυτην την συμπεριφορα. Οποιος δεν βλεπει ποδοσφαιρο τον βγαζετε κουνιστο. Ενω στα κοριτσια δεν συμβαινει αυτο . Και αν θες να μιλησουμε σοβαρα εγω θεωρω τις κοπελιες που ασχολουνται με super και τετοια ανοητες, ή αυτες που περιμενουν τον πριγκιπα του παραμυθιού, ή αυτες του τυπου¨
«εσπασα το νυχι μου». Αλλα τουλαχιστον αυτες ειναι λιγοτερες σε ποσοστο απο αυτους που εχουν τετοια αποψη για το ποδοσφαιρο. Και τελος σε αυτη την συμπεριφορα των γυναικων συμβαλλετε και εσεις οταν μου θελετε την γκομενα που θα ασχολειτε μονο με την κουζινα γιατι αλλιως λετε χανει την θηλυκοτητα της
99% δεν ειναι το ποσοστο ειναι παρα πολυ λιγοτερο.Παντως εγω θεωρω πιο ομορφο να χω ενα α ψ συναισθηματισμο με μια ομαδα παρα να ξημεροβραδιαζομαι στο STAR, να κουτσομπολευω και να βριζω πισωπλατα τους καλυτερους μου φιλους, να ασχολουμαι με τον καθε αταλαντο παπαρα τραγουδιστη,να καθομαι ωρες μπροστα απο τον καθρεπτη, να διαβαζω Downtown, να βλεπω Χ Factor ή οτι αλλη βλακεια της τηλεορασης Ευτυχισμενοι μαζι κλπ, σε συγκριση με κατι αλλα ζαβα κοριτσια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1:Μπραβο:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1: Χαιρομαι που το ακουω και μαλιστα απο αντρα
Νομίζω οτι αρκετοί άντρες (κι εγώ) τα πιστεύουν αυτά, απλώς οι άσχημες συμπεριφορές χτυπάνε περισσότερο και σου μένουν.

99% δεν ειναι το ποσοστο ειναι παρα πολυ λιγοτερο.Παντως εγω θεωρω πιο ομορφο να χω ενα α ψ συναισθηματισμο με μια ομαδα παρα να ξημεροβραδιαζομαι στο STAR, να κουτσομπολευω και να βριζω πισωπλατα τους καλυτερους μου φιλους, να ασχολουμαι με τον καθε αταλαντο παπαρα τραγουδιστη,να καθομαι ωρες μπροστα απο τον καθρεπτη, να διαβαζω Downtown, να βλεπω Χ Factor ή οτι αλλη βλακεια της τηλεορασης Ευτυχισμενοι μαζι κλπ, σε συγκριση με κατι αλλα ζαβα κοριτσια
Η μόνη εναλλακτική του να δεις ποδόσφαιρο δηλαδή είναι να δεις κάτι άλλο στην τηλεόραση; Πετάξτε τις όλοι να τελειώνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top