Πληροφορίες για Γυμναστική Ακαδημία

LDM

Νεοφερμένος

Ο LDM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
παιδια σκεφτομαι να αλλαξω σχολη με το 10% λογικα γινετε να δωσω αθληματα για με το 90% δεν ειχα δωσει! μπορει να μου πει κανεις μερικα λογια για την σχολη? αναφερομαι στην σχολη τις θεσνικης! τι μαθηματα εχει? κλπ κλπ κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lozdim

Νεοφερμένος

Ο Lozdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλήσπερα παιδιά οπως καταλάβατε και απο τον τίτλο έχω μια μεγαλη απορία σχετικα με το συγκεκριμένο θέμα ! έχω ακούσει ότι απο γυμναστική ακαδημία (Τεφαα) μπορείς να γίνεις διαιτολόγος αλλα δεν ξέρω κατα πόσο ισχύει !Όσο αναφορά την φυσιοθεραπεία ισχύει κάτι τέτοιο ??Εννοώ κάποιος που έχει σπουδάσει γυμναστική ακαδημία μπορει να δουλέψει ως φυσιοθεραπευτής?? Υπάρχει κάποια συγκεκριμένη ειδικοτητα για διαιτολογος η φυσιοθεραπευτής ή όσα λέγονται είναι μούφες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Έχω ακούσει ότι από ΤΕΦΑΑ μπορείς να γίνεις φυσιοθεραπευτής..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
από ότι μου έχει πει ένας φίλος στα ΤΕΦΑΑ υπάρχει κατεύθυνση αποκατάστασης, η οποία σχετίζεται προφανώς με τη φυσιοθεραπεία... απλά δε θυμάμαι μετά τι κάνεις επαγγελματικά...
https://www.phyed.duth.gr είναι η διεύθυνση του ΔΠΘ που ξέρω... αν θες ψάξε και σε άλλα τμήματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top