Πιστοποιητικά ΕΚΠΑ e-learning

hellofromtheothersi-

Νεοφερμένος

Ο hellofromtheothersi- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλημερα,

Σκέφτομαι να παρακολουθήσω κάποιο πρόγραμμα e-learning απο το εκπα για το βιογραφικό, αλλά δεν ξέρω αν αξίζει να σκάσω 500 για το συγκεκριμένο ή να επενδύσω κάπου αλλού τα χρήματα μου. Κάτι με business analytics σκέφτομαι. Αξίζει λέτε; Αν κάποιος έχει παρακολουθήσει κάποιο αντίστοιχο πρόγραμμα ας μας πει πως ήταν σαν εμπειρία (παρακολουθήσεις μαθημάτων, εξετάσεις κτλ).

🙏
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Καλημερα,

Σκέφτομαι να παρακολουθήσω κάποιο πρόγραμμα e-learning απο το εκπα για το βιογραφικό, αλλά δεν ξέρω αν αξίζει να σκάσω 500 για το συγκεκριμένο ή να επενδύσω κάπου αλλού τα χρήματα μου. Κάτι με business analytics σκέφτομαι. Αξίζει λέτε; Αν κάποιος έχει παρακολουθήσει κάποιο αντίστοιχο πρόγραμμα ας μας πει πως ήταν σαν εμπειρία (παρακολουθήσεις μαθημάτων, εξετάσεις κτλ).

🙏

Δες το edX.org μπορείς να βρεις online courses σε μεγαλύτερα πανεπιστήμια mit Boston university κλπ και πολλά έχουν fee κάτω από 500€
 

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Είχα ξεκινήσει 2 προγράμματα σχετικά με management. Το ένα είναι 9μηνο και το άλλο 3μηνο. Λέω "είχα" γιατί το ένα το σταμάτησα πριν την καταβολή της 2ης δόσης, ήταν τελείως πεταμένα λεφτά. Με είχαν επηρεάσει τα testimonials και τα διάλεξα. Προσωπικά δεν τα προτείνω καθόλου. Το πρώτο δεν το σταμάτησα με την ελπίδα να "φτιάξει" στην πορεία, μιας και είναι μεγάλης διάρκειας. Πλέον έχω πληρώσει τις 2 δόσεις, ακόμα τα ίδια, αλλά λυπάμαι τον χρόνο που έχω αφιερώσει και το συνεχίζω απλά για να τελειώσει και να πάρω το χαρτί. Επίσης, η βιβλιογραφία στο μεγαλύτερο κομμάτι είναι παμπάλαια και τους το έχω πει κιόλας. Στο βιογραφικό που το αναφέρω, δε μετράει καθόλου απ'ό,τι έχω καταλάβει.
 

hellofromtheothersi-

Νεοφερμένος

Ο hellofromtheothersi- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αχα ναι κι εγώ μόνο ανάμεικτες απόψεις ακούω έως τώρα. Μάλλον θα κοιτάξω αλλού κι εγώ. Thanks ❤️
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top