Πιστοποιήσεις Πληροφορικής

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Επιτηδες τα λενε για να τους πεισουν εσυ εξηγησε στους γονεις σου γιατι δε θελεις, ετσι κι αλλιως μεγαλωσες πια εσυ θα επιλεξεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Ρε παιδια αλλαξτε τον τιτλο του θεματος, ειναι προσβολη προς την επιστημη της πληροφορικης.
Αντι για "Πληροφορικη" καντε το "Ξερω να χειριζομαι Microsoft Office".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ευχαριστώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Ρε παιδια αλλαξτε τον τιτλο του θεματος, ειναι προσβολη προς την επιστημη της πληροφορικης.
Αντι για "Πληροφορικη" καντε το "Ξερω να χειριζομαι Microsoft Office".

Χαχαχ καλό.

Ραφαέλα νομίζω πως αν εξηγήσεις στους γονείς σου πως δεν θες να συνεχίσεις -και γιατί- θα λήξει εκεί το θέμα. Όλα αυτά περί αστεριών και πηγών και νερών δεν είναι παρά σάλτσες για να συνεχίσεις τα ημιάχρηστα μαθήματα και να πληρώνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harrym

Νεοφερμένος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
αναρωτιέμαι τι θα τα κάνω αυτά τα πτυχία αφού καν δεν θα μου χρησιμέψουν για Ισπανική φιλολογία

Χμμμμ...
Photoshop... Ισπανική φιλολογία.....

Σαν να μη κολλάνε λίγο.. :P


Πάντως πέρα από την πλάκα.. Πρέπει και μπορείς να τους πεις απλά ότι δεν θέλεις να συνεχίσεις άλλο. Αν τους εξηγήσεις κιόλας τον στόχο σου, δε θα χουν λόγο να συνεχίσουν να σε παρακαλάνε. Όπως και στους γονείς σου.. Απόκτησε λίγη πυγμή, δε χρειάζεται να σε παρασύρουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Έχεις δίκιο.Αλλά τώρα είναι ήδη πολύ αργά παιδιά

Καλά που το κατάλαβες ειναι το θέμα. Μη συνεχίσεις, βρες μια δικαιολογία ας πούμε ότι έχεις βαρύ πρόγραμμα ή ότι δεν έχεις λεφτά. Να προστεθώ σε όσους προσβάλλονται όταν χρησιμοποιείς τον όρο "Πληροφορική" και εννοείς beeginer's χρήση Microsoft Word.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Μάθετε πρώτα πληροφορική οι υπόλοιποι και μετά να προσβάλλεστε με ότι θέλετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Θα γίνει κι αυτό, ούτως ή άλλως ποτέ δε μπορεις να λες ότι "έμαθα μια επιστήμη και τώρα τη γνωρίζω". Απλά τυχαίνει να γνωρίζω κι εγώ, όπως ίσως κι εσύ τη γνωστή ρήση του Dijkstra και να καταλαβαίνω, όσο μου επιτρέπει η εμπειρία και η ηλικία μου, για ποιο λόγο την είπε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Παιδιά έχετε δίκιο.Μόλις εξήγησα στους γονείς μου τον στόχο μου.Μου είπαν οκ τελειώνει εδώ το θέμα με τους γονείς.Αλλά αυτοί δεν θέλουν να το καταλάβουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ποιοι "αυτοι';
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ε αυτοι στο φροντιστηριο μαλλον
χεστους μη τους δινεις σημασια πες οτι δεν ενδιαφερεσαι πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά ναι ρε συ, λες και σ'εχουν δεμένη απ'το ποδάρι κάνεις...Εσύ πληρώνεις, εσύ το κοβεις όποτε γουστάρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Θα γίνει κι αυτό, ούτως ή άλλως ποτέ δε μπορεις να λες ότι "έμαθα μια επιστήμη και τώρα τη γνωρίζω". Απλά τυχαίνει να γνωρίζω κι εγώ, όπως ίσως κι εσύ τη γνωστή ρήση του Dijkstra και να καταλαβαίνω, όσο μου επιτρέπει η εμπειρία και η ηλικία μου, για ποιο λόγο την είπε...

Ποια ρήση απο όλες;

Ίσως θες να πεις για αυτήν:

<< Η χρήση της COBOL καταστρέφει το μυαλό, οπότε θα πρεπε να θεωρούνε την διδασκαλία της αξιόποινη πράξη >>

ή αυτήν:

<< Η επιστήμη των υπολογιστών δεν είναι παραπάνω για υπολογιστές, απο ότι είναι η αστρονομία για τηλεσκόπια >>

αλλα μάλλον κάποια άλλη.

Ναι αλλα αμφιβάλλω αν γνωρίζεις έστω κάτι απο αυτήν. Τώρα πέρασες, δεν έχετε ξεκινήσει κάν μαθήματα, οπότε καλό είναι πρς το παρόν να αποφεύγουμε τις βαρύγδουπες δηλώσεις.

Επεξεργασία (και αποθήκευση) δεδομένων είναι κομμάτι της πληροφορικής, είτε γίνεται με ένα κειμενογράφο, είτε με ένα πρόγραμμα επεξεργασίας φύλλων εργασίας, είτε με το photoshop. Δεν είναι άσχετος ο τίτλος. Άσχετο είναι να λες οτι γνωρίζω πληροφορική ενώ έχω κάνει αυτά τα 3 κομμάτια της, όπως και οτι σου προσβάλλει την επιστήμη, όποιος το ισχυρίζεται αυτό :P



Παιδιά έχετε δίκιο.Μόλις εξήγησα στους γονείς μου τον στόχο μου.Μου είπαν οκ τελειώνει εδώ το θέμα με τους γονείς.Αλλά αυτοί δεν θέλουν να το καταλάβουν

Δεν κατάλαβα, το πες στους γονείς σου και δεχτήκαν να διακόψεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ποια ρήση απο όλες;

Ίσως θες να πεις για αυτήν:

<< Η χρήση της COBOL καταστρέφει το μυαλό, οπότε θα πρεπε να θεωρούνε την διδασκαλία της αξιόποινη πράξη >>

ή αυτήν:

<< Η επιστήμη των υπολογιστών δεν είναι παραπάνω για υπολογιστές, απο ότι είναι η αστρονομία για τηλεσκόπια >>

αλλα μάλλον κάποια άλλη.

Ναι αλλα αμφιβάλλω αν γνωρίζεις έστω κάτι απο αυτήν. Τώρα πέρασες, δεν έχετε ξεκινήσει κάν μαθήματα, οπότε καλό είναι πρς το παρόν να αποφεύγουμε τις βαρύγδουπες δηλώσεις.

Επεξεργασία (και αποθήκευση) δεδομένων είναι κομμάτι της πληροφορικής, είτε γίνεται με ένα κειμενογράφο, είτε με ένα πρόγραμμα επεξεργασίας φύλλων εργασίας, είτε με το photoshop. Δεν είναι άσχετος ο τίτλος. Άσχετο είναι να λες οτι γνωρίζω πληροφορική ενώ έχω κάνει αυτά τα 3 κομμάτια της, όπως και οτι σου προσβάλλει την επιστήμη, όποιος το ισχυρίζεται αυτό :P





Δεν κατάλαβα, το πες στους γονείς σου και δεχτήκαν να διακόψεις;


Τη δεύτερη εννοώ. Δεν έκανα καμία βαρύγδουπη δήλωση φίλε μου, απλά δε μπορεί κάθε πιστοποίηση χρήσης Η/Υ ξαφνικά να ονομάζεται "Πληροφορική" και είμαι σιγουρος ότι συμφωνείς απόλυτα με αυτό. Σίγουρα, επίσης, μπορείς να αμφιβάλλεις για ό,τι θέλεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Τη δεύτερη εννοώ. Δεν έκανα καμία βαρύγδουπη δήλωση φίλε μου, απλά δε μπορεί κάθε πιστοποίηση χρήσης Η/Υ ξαφνικά να ονομάζεται "Πληροφορική" και είμαι σιγουρος ότι συμφωνείς απόλυτα με αυτό. Σίγουρα, επίσης, μπορείς να αμφιβάλλεις για ό,τι θέλεις. ;)

Η δεύτερη δεν κολλάει κάπου.

Δεν νομίζω οτι ονομάζεται σκέτο "Πληροφορική" ο τίτλος του πτυχίου, και γι αυτό ρωτούσα για να μάθω και τελικά δεν έμαθα ακόμα.

Για το τελευταίο, δεν αμφιβάλλω, είμαι σίγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Άποψή σου, ίσως και να χεις δίκιο, ίσως όχι, όπως και να χει δεν είναι δικό σου θέμα.

Τελικά ειπε η κοπελιά οτι το πτυχίο της δεν έχει κάποιο συγκεκριμένο τίτλο απ'οτι κατάλαβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ταιριάζει γάντι λοιπόν με το γεγονός οτι δεν έχει και κάποια συγκεκριμένη χρησιμότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πιθανότατα κάπως έτσι έχουν τα πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αλληλοκολακεία μεταξύ συμφωνούντων λοιπόν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Χαχ, κάπως έτσι ας πούμε...Βασικά αφού πειστηκε η κοπελιά ότι κάνει μ@λ@κί@, κάτι βγήκε, οπότε ολοι ευχαριστημένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top