Πιστεύετε σε αυτά που κάνει ο Uri Geller; Είναι μένταλιστ ή ταχυδακτυλουργός;

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Ας βγάλει το χαρτί και να το κάνει.
Εκεί είναι η μαγκιά.
Δε λέω για αυτό το κόλπο.Για το άλλο λέω που περπατούσε στο κενό.Λες να είχε κινητήρα αντιβαρύτητας στα παπούτσια του?:D
-----------------------------------------
Λενε οτι ελεγχει τη σκεψη του αλλου...
Αφού μάθει πρώτα μερικά πράγματα για το άτομο από κάποιον κοντινό του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι εξήγηση να δώσω.Είναι πολύ περίεργο ρε.Σίγουρα κάτι κάνει αλλά δεν ξέρω αν είναι απλώς ταχυδακτυλουργός ο τύπος.Μπορεί να είναι έρχεται από αλλού:D
:lol::lol::lol::lol:Δεν νομίζω ρε γαμώτο ότι αυτά που κάνει δεν εξηγούνται με τους νόμους της φυσικής.Οι εκπομπές του είναι live;Το κοινό είναι κάθε φορά διαφορετικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=hSdo7Nm1Mms&feature=related[/ame]
Πραγματικά αυτά είναι ανεξήγητα φαινόμενα.
:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Ας βγάλει το χαρτί και να το κάνει.
Εκεί είναι η μαγκιά.
Εκεί ακριβώς είναι η μαγκιά.Και ας το κάνει μπροστά μας.
-----------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=hSdo7Nm1Mms&feature=related
Πραγματικά αυτά είναι ανεξήγητα φαινόμενα.
:lol::lol::lol::lol::lol:
Και να ο Χρόνης(για ακόμη μια φορά κυρίες και κύριοι) με τα άσχετα βίντεο:D:D:Dγια να γελάσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πάντως,αυτό που ο Angel πέρασε μέσα απο το τζάμι,μπορεί να εξηγηθεί.
Αυτό λέω:
https://www.youtube.com/watch?v=4IwcBADkz3w&feature=player_embedded
Τι εξήγηση δίνετε εσείς;

Αχ, ο Criss. :heart:
Δεν ξέρω κατά πόσον αυτά που κάνει είναι αληθινά αλλά μου αρέσει να τον παρακολουθώ.

Και edit: Χρονούλη επέστρεψες ε; Είναι που δεν θα επέστρεφες με τίποτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Αχ, ο Criss. :heart:
Δεν ξέρω κατά πόσον αυτά που κάνει είναι αληθινά αλλά μου αρέσει να τον παρακολουθώ.

...συγκεντρώσου κοπελιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Αχ, ο Criss. :heart:
Δεν ξέρω κατά πόσον αυτά που κάνει είναι αληθινά αλλά μου αρέσει να τον παρακολουθώ.

Και edit: Χρονούλη επέστρεψες ε; Είναι που δεν θα επέστρεφες με τίποτα. :P

Το ischool μας χρειάζεται όλους.
Το θέμα είναι πώς μας χρειάζεται.
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
για μενα ο τυπος ειναι τσαρλατανος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
...για μένα πετυχημένος επαγγελματίας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
οτι πεις......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
σημερα 21.00 εχει αντ1 γιουρι γκελερ!!
πληροφοριακά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
δεν θα το χασω........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
...για μένα πετυχημένος επαγγελματίας :D
οκ ρε...κανενα προβλημα...πετυχημενος επαγγελματιας τσαρλατανος:P
-----------------------------------------
δεν θα το χασω........
μη και τυχον...θα σε σκατασκοπευω..:who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
το ορκιζομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
οκ τωρα ησυχασα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
οκ ρε...κανενα προβλημα...πετυχημενος επαγγελματιας τσαρλατανος:P

έτερον εκάτερον,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
βλακας ειναι,οχι μενταλιστ,ακομα ομως πιο κοτσοι ειναι εκεινοι που τον βλεπουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Ούτε ο Chris Angel είναι κάτι ιδιαίτερο όπως είπα πριν χρησιμοποιεί πολλούς ηθοποιούς, άμα θέλετε να σας εξηγήσω πως κάνει κάποιο κόλπο απλά δείξτε μου το.

Για μένα καλός μάγος του σήμερα είναι ο Derren Brown, τα μαγικά του φαίνονται εξωπραγματικά και ψυχικά, αλλά όλα είναι κόλπα στην αρχή σου σόου του πάντα αρχίσει έτσι: "I am often dishonest in my techniques, but always honest about my dishonesty. As I say in each show, 'I mix magic, suggestion, psychology, misdirection and showmanship'. I happily admit cheating, as it's all part of the game. I hope some of the fun for the viewer comes from not knowing what's real and what isn't. I am an entertainer first and foremost, and I am careful not to cross any moral line that would take me into manipulating people's real-life decisions or belief systems."
Και το γαμάτο είναι ότι δεν κάνει χρήση ηθοποιών και μερικές φορές κάνει λάθη αλλά σαν γαμάτος entertainer πάντα διασκεδάσει με το σόου του.
Ορίστε μερικά βίντεο.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=IOEKdaXIEHc[/ame]
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=UdlItEIj8bg[/ame]
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=3Vz_YTNLn6w[/ame]
Και ένα επικίνδυνο
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ylAHWVuPNus[/ame]

Και από τα πιο απλά και αγαπημένα μου
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Vr1iq9UBBVE[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top