Πειρατεία

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Ποιο κόστος ?Πλάκα με κάνεις?
Δωρεάν έπρεπε να τα δίνουν ,όλα !Τόσα πληρώνουν όλοι και άλλα λεφτά θέλουν ?

5 ευρώ να κάνει το αυθεντικό πάλι θα τα κρατήσω να πάω να πιω τον καφέ έξω!

Πειρατεία σώζει την τσέπη σας.


Είμαι πολύ ψυχοπειρατικός downloader (Dikia mou leksi xaxa)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Επισης ειναι και η αλλη πειρατεια . Πας σε ενα video club νοικιαζεις παιχνια και ταινιες και τις αντιγραφεις ή κανεις crack τα παιχνιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Η πειρατεία σκοτώνει τη μουσική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Kαι σώζει την τσέπη μας...

(:p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
πες πως δεν εχεις κατεβασεις απο το limewire ποτε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
ακριβώς! Όποιον ακούσεις να δώσει λεφτά για όλα αυτά μάλλον ματσωμένος θα είναι...

(Ίσως ακούσω και καμία σύγγριση για τα Window's οτι υπάρχει ολόκληρη Development Team για να γίνουν.Λοιπόν @@ όλα ψεύτικα είναι για να παίρνουν λεφτά.
Γιατί ?
Γιατί απλά θέλουν λεφτά,ωρίστε ελεύθερη διανομή Linux γιατί το δίνουν δωρεάν ?Αυτοί δεν έχουν χύσει ιδρώτα να τα κάνουν έτσι ? )

Δεν σημαζεύετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Το limeware πληρώνει φόρο στις δισκογραφικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
To linux είναι ελεύθερο, όχι δωρεάν. Πολλές φορές μάλιστα κοστίζει πολύ παραπάνω απο τα windows.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Το limeware πληρώνει φόρο στις δισκογραφικές

Που το ξέρεις αυτό ? Είσαι οικονομικός σύμβουλος της εταιρίας ?Αν έπρεπε να πληρώνει φόρους τότε θα ήταν καλύτερο χωρίς ιούς,σιγά τώρα μην κάθετε το παγκόσμιο Limewire να πληρώνει πχ την ΕΜΙ (Ελληνική δισκογραφική εταιρία):thanks:
-----------------------------------------
To linux είναι ελεύθερο, όχι δωρεάν. Πολλές φορές μάλιστα κοστίζει πολύ παραπάνω απο τα windows.

Ναι λάθος εκτίμηση λέξεως.Είναι ελεύθερο,και πολλά άτομα εργάζονται πάνω σε αυτό ώστε να γίνει καλύτερο ? Τότε γιατί δεν κοστίζει πχ 380 ευρώ όπως τα Window's ?

ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ!ΓΡΡΡΡ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
ακριβώς! Όποιον ακούσεις να δώσει λεφτά για όλα αυτά μάλλον ματσωμένος θα είναι...

(Ίσως ακούσω και καμία σύγγριση για τα Window's οτι υπάρχει ολόκληρη Development Team για να γίνουν.Λοιπόν @@ όλα ψεύτικα είναι για να παίρνουν λεφτά.
Γιατί ?
Γιατί απλά θέλουν λεφτά,ωρίστε ελεύθερη διανομή Linux γιατί το δίνουν δωρεάν ?Αυτοί δεν έχουν χύσει ιδρώτα να τα κάνουν έτσι ? )

Δεν σημαζεύετε!
Ελα ντε

Η πειρατεία σκοτώνει τη μουσική!

εγω εχω αρκετα cd αυθεντικα αλλα και πολλα gb mp3
αλλα τον bruce δεν τον πειραζει οποτε ........
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Rdj_oEBdnwQ&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Και όμως.
Αν έπρεπε να πληρώνει φόρους τότε θα ήταν καλύτερο χωρίς ιούς,σιγά τώρα μην κάθετε το παγκόσμιο Limewire να πληρώνει πχ την ΕΜΙ (Ελληνική δισκογραφική εταιρία)
Εδώ δεν σε πιάνω αδερφέ,το πρόγραμμα αυτό δεν μου έχει εμφανίσει ιούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Που το ξέρεις αυτό ? Είσαι οικονομικός σύμβουλος της εταιρίας ?Αν έπρεπε να πληρώνει φόρους τότε θα ήταν καλύτερο χωρίς ιούς,σιγά τώρα μην κάθετε το παγκόσμιο Limewire να πληρώνει πχ την ΕΜΙ (Ελληνική δισκογραφική εταιρία):thanks:
-----------------------------------------


Ναι λάθος εκτίμηση λέξεως.Είναι ελεύθερο,και πολλά άτομα εργάζονται πάνω σε αυτό ώστε να γίνει καλύτερο ? Τότε γιατί δεν κοστίζει πχ 380 ευρώ όπως τα Window's ?

ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ!ΓΡΡΡΡ

Γιατί δεν είναι προϊόν μιας εταιρίας. Είναι ελεύθερο, όχι δωρεάν απαραίτητα. Μπορεί να κάνει μερικές χιλιάδες ευρώ.

Εσύ ας πούμε αφού βλέπεις οτι υπάρχει το linux γιατί δεν πας σε αυτό και μένεις με τα πειρατικά windows;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Και όμως.

Εδώ δεν σε πιάνω αδερφέ,το πρόγραμμα αυτό δεν μου έχει εμφανίσει ιούς.
Ξερεις τι ζημια μπορεις να παθεις αμα το εχεις ανοιχτο πολυ ωρα και εισαι χαζος και μειραζεσαι ολον τον σκληρο ?
Βtw peter μας ξενερωσεις με την συντομη διακομη για συντηριση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Και όμως.

Εδώ δεν σε πιάνω αδερφέ,το πρόγραμμα αυτό δεν μου έχει εμφανίσει ιούς.

ΟΚ,αφού δεν σου έχει εμφανίσει τότε πληρώνει φόρους...:no1:

Γιατί δεν είναι προϊόν μιας εταιρίας. Είναι ελεύθερο, όχι δωρεάν απαραίτητα. Μπορεί να κάνει μερικές χιλιάδες ευρώ.

Εσύ ας πούμε αφού βλέπεις οτι υπάρχει το linux γιατί δεν πας σε αυτό και μένεις με τα πειρατικά windows;

Γιατί τα έχω και τα δύο απλά.:thanks:

Ξερεις τι ζημια μπορεις να παθεις αμα το εχεις ανοιχτο πολυ ωρα και εισαι χαζος και μειραζεσαι ολον τον σκληρο ?
Βtw peter μας ξενερωσεις με την συντομη διακομη για συντηριση:P

Ακριβώς,δεν φταίω εγώ μας ποιάσαν οτι είμαι πειρατής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν θες πάντως να περάσεις κάποιο μήνυμα, η πειρατεία περνάει μάλλον περισσότερο το "σας έχω τόσο πολύ ανάγκη που παρανομώ για να έχω το προϊόν σας" παρά το "δε σας έχω ανάγκη".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Η πειρατεία σκοτώνει τη μουσική!

Για πήγαινε σε κανένα myspace να ακούσεις τζαμπέ αριστουργήματα, να δεις ότι η μουσική ζει και βασιλεύει και χωρίς τη μαφία των δισκογραφικών.

www.myspace.com/monikarides

(Να 'ναι καλά ο fasdag, έχω τρελαθεί με τη Monika:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Αν θες πάντως να περάσεις κάποιο μήνυμα, η πειρατεία περνάει μάλλον περισσότερο το "σας έχω τόσο πολύ ανάγκη που παρανομώ για να έχω το προϊόν σας" παρά το "δε σας έχω ανάγκη".

Δεν τους έχω ανάγκη γιατί πολύ απλά δεν θα βγάλουν απο εμένα λεφτά να πάνε να βγάλουν αποαλλού.

Για πήγαινε σε κανένα myspace να ακούσεις τζαμπέ αριστουργήματα, να δεις ότι η μουσική ζει και βασιλεύει και χωρίς τη μαφία των δισκογραφικών.
www.myspace.com/monikarides
(Να 'ναι καλά ο fasdag, έχω τρελαθεί με τη Monika:P)

+1 @ Halvas ! Σωστός!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Δεν τους έχω ανάγκη γιατί πολύ απλά δεν θα βγάλουν απο εμένα λεφτά να πάνε να βγάλουν αποαλλού.

Ε τότε γιατί χρησιμοποιείς τα προϊόντα τους;

Και γιατί πχ χρησιμοποιείς μόνο linux; Δεν σου φτάνει; Έχεις ανάγκη και τα windows μήπως, όχι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν τους έχω ανάγκη γιατί πολύ απλά δεν θα βγάλουν απο εμένα λεφτά να πάνε να βγάλουν αποαλλού.
Τους έχεις ανάγκη για να βγάζουν παιχνίδια να παίζεις. Θέλω πολύ να δω την αντίδρασή σου αν επικρατήσει ποτέ το trusted computing μοντέλο στα οικιακά PC (ελπίζω να μη γίνει ποτέ, αλλά για άλλους λόγους, όχι για να μπορώ να παίζω πειρατικά παιχνίδια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Τους έχεις ανάγκη για να βγάζουν παιχνίδια να παίζεις. Θέλω πολύ να δω την αντίδρασή σου αν επικρατήσει ποτέ το trusted computing μοντέλο στα οικιακά PC (ελπίζω να μη γίνει ποτέ, αλλά για άλλους λόγους, όχι για να μπορώ να παίζω πειρατικά παιχνίδια).
το πιο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top