Πανεπιστήμιο χωρίς πολλές ώρες παρουσίας;

DieM

Νεοφερμένος

Ο DieM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημέρα. Θα ήθελα να μου πείτε αν γνωρίζετε κάποιο πανεπιστήμιο που να μη θέλει πολλές ώρες φυσικής παρουσίας στα μαθήματά του. Εργάζομαι και έχω απαιτητικές αθλητικές δραστηριότητες και θα ήθελα να περάσω σε οποιοδήποτε πανεπιστήμιο δεν σε υποχρεώνει σε πολλές ώρες φυσικής παρουσίας ανα εβδομάδα. Δε με απασχολεί η επαγγελματική αποκατάσταση. Απλά θέλω να βγάλω ένα πανεπιστήμιο. Παρακαλώ περιμένω τις απαντήσεις σας.
 

Paragontas7000

Περιβόητο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4,001 μηνύματα.
Καλημέρα. Θα ήθελα να μου πείτε αν γνωρίζετε κάποιο πανεπιστήμιο που να μη θέλει πολλές ώρες φυσικής παρουσίας στα μαθήματά του. Εργάζομαι και έχω απαιτητικές αθλητικές δραστηριότητες και θα ήθελα να περάσω σε οποιοδήποτε πανεπιστήμιο δεν σε υποχρεώνει σε πολλές ώρες φυσικής παρουσίας ανα εβδομάδα. Δε με απασχολεί η επαγγελματική αποκατάσταση. Απλά θέλω να βγάλω ένα πανεπιστήμιο. Παρακαλώ περιμένω τις απαντήσεις σας.
παιδαγωγικα φιλοσοφικη και γενικα οι περισσοτερες σχολες θεωρητικης κατευθηνσης
 

DieM

Νεοφερμένος

Ο DieM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,020 μηνύματα.
Καλημέρα. Θα ήθελα να μου πείτε αν γνωρίζετε κάποιο πανεπιστήμιο που να μη θέλει πολλές ώρες φυσικής παρουσίας στα μαθήματά του. Εργάζομαι και έχω απαιτητικές αθλητικές δραστηριότητες και θα ήθελα να περάσω σε οποιοδήποτε πανεπιστήμιο δεν σε υποχρεώνει σε πολλές ώρες φυσικής παρουσίας ανα εβδομάδα. Δε με απασχολεί η επαγγελματική αποκατάσταση. Απλά θέλω να βγάλω ένα πανεπιστήμιο. Παρακαλώ περιμένω τις απαντήσεις σας.
Εγώ καλέ έχω να πάω δύο μήνες στην σχολή 😂 φιλοσοφική
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 19,781 μηνύματα.
παιδαγωγικα φιλοσοφικη και γενικα οι περισσοτερες σχολες θεωρητικης κατευθηνσης
αυτά δεν έχουν υποχρεωτική παρουσία όχι ότι με αραλίκι χωρίς παρουσία περνάς. Η παρουσία στα μαθήματα αυτών των σχολών ιδίως της φιλοσοφικής που εντάσσεται η σχολή μου είναι αναγκαστική αν θες να περάσεις μαθήματα. Στις θεωρητικές σχολές οι σημειώσεις είναι το Α και το Ω.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,020 μηνύματα.
αυτά δεν έχουν υποχρεωτική παρουσία όχι ότι με αραλίκι χωρίς παρουσία περνάς. Η παρουσία στα μαθήματα αυτών των σχολών ιδίως της φιλοσοφικής που εντάσσεται η σχολή μου είναι αναγκαστική αν θες να περάσεις μαθήματα. Στις θεωρητικές σχολές οι σημειώσεις είναι το Α και το Ω.
Εγώ δεν πάτησα ποτέ και κόπηκα μόνο σε ένα...😂 Στην φιλοσοφική
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,380 μηνύματα.
Εγώ δεν πάτησα ποτέ και κόπηκα μόνο σε ένα...😂 Στην φιλοσοφική
εριφυλη κοολ
Εσυ εισαι πηγαίο ταλεντο αλλα δεν ειναι ολοι ετσι
Επιστημη που δεν πας στα αμφιθεατρα δεν ειναι επιστημη γαι τον φοιτητή.
Υπαρχει ομως και το αλλο σπορ, δινω τοσα και το παιρνω ( κολλεγια, εξωτερικο)
Ειδικα τωρα που η μανδαμ καταργει το ΔΟΑΤΑΠ θα γινει δωσε και μενα μπαρμπα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top