Πανελληνιες

Marikaki

Νεοφερμένος

Η Marikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
θα ήθελα να ρωτήσω σαν απόφοιτος κλάδου ενιαίου πολυκλαδικου λυκείου το 1998 μπορώ να ξαναδωσω πανελληνιες χωρίς να φοιτησω στο λύκειο ξανα;
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 473 μηνύματα.
θα ήθελα να ρωτήσω σαν απόφοιτος κλάδου ενιαίου πολυκλαδικου λυκείου το 1998 μπορώ να ξαναδωσω πανελληνιες χωρίς να φοιτησω στο λύκειο ξανα;
Ναι από οποιαδήποτε κατεύθυνση του γενικού αλλά όχι από ΕΠΑΛ
 

Marikaki

Νεοφερμένος

Η Marikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
μέχρι τη β λυκείου ήμουν κατεύθυνση γενικού,αλλά μετά πήρα κλάδο,οπότε να υποθέσω ότι πρέπει να ξαναφοιτησω στην 3 η γενικού λυκειου;
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,534 μηνύματα.
μέχρι τη β λυκείου ήμουν κατεύθυνση γενικού,αλλά μετά πήρα κλάδο,οπότε να υποθέσω ότι πρέπει να ξαναφοιτησω στην 3 η γενικού λυκειου;
Αυτό δε νομίζω ότι υφίσταται.

Πας με ταυτότητα σε όποιο σχολείο θες και απλά κάνεις δήλωση συμμετοχής όταν ανοίξει η πλατφόρμα.

Για να είσαι σίγουρη πάρε τηλ σε ένα λύκειο κοντά σου.
 

Marikaki

Νεοφερμένος

Η Marikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αυτό δε νομίζω ότι υφίσταται.

Πας με ταυτότητα σε όποιο σχολείο θες και απλά κάνεις δήλωση συμμετοχής όταν ανοίξει η πλατφόρμα.

Για να είσαι σίγουρη πάρε τηλ σε ένα λύκειο κοντά σου.
ευχαριστώ πολυ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top