Πανελλαδικές 2025

Imjustagurl

Νεοφερμένος

Η Imjustagurl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παίδες, επειδή έχω μπερδευτεί. Όσοι θέλουν να δώσουν πανελλαδικές του χρόνου όπως εμένα που είχα δώσει πέρυσι και δεν πέρασα,θα μπορέσουμε να δώσουμε κανονικά παρά τις αλλαγές;
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 567 μηνύματα.
Δεν ξερω αν ψηφιστηκε κατι ακομα αλλα σιγουρα οι αλλαγες που εχουν προταθει δε θα μπουν σε ισχυ απο τοσο νωρις, δηλαδη θα δωσεις (κατα 99%.. δεν ειμαι ποτε 100% σιγουρη) με το συστημα που ισχυε περσι και το οποιο ισχυει και φετος.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,684 μηνύματα.
Παίδες, επειδή έχω μπερδευτεί. Όσοι θέλουν να δώσουν πανελλαδικές του χρόνου όπως εμένα που είχα δώσει πέρυσι και δεν πέρασα,θα μπορέσουμε να δώσουμε κανονικά παρά τις αλλαγές;
Δεν εχει γινει καμια αλλαγη στις πανελλήνιες σε σχεση με αυτες που εδωσες το 2022...και ουτε προβλεπεται κατι προς το παρον.
Αυτο που προβλεπεται στο κοντινο μελλον ειναι η ''αντικατασταση'' τους (οπως και καταργηση της ΕΒΕ) με το λεγομενο εθνικο απολυτήριο.
Ηδη η κυβερνηση εχει ζητησει την συνδρομη των ''παπαγαλακιων'' της και βλέπουμε.
Εσενα ομως δεν σε αφορα αυτο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top