Πανελλήνιες 2024: πόσα μόρια βγάλατε;

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.

kost28

Νεοφερμένος

Ο kost28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εκθεση:17.2
Βιολογια:19.8
Χημεια:19.2
Φυσικη:16.6
Συνολο:18.200
Η Φυσική μου τα χάλασε δυστυχώς,και την ειχα.Τουλαχιστον μπαινω οπου θελω,εκτος Ιατρικής
Αν έχεις αυτόν τον στόχο, έχεις ελπίδες πάντως, μη διστάσεις να βάλεις τις ιατρικές στο μηχανογραφικό
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 778 μηνύματα.
Για να μην τα έχει βάλει κάποιο λόγο θα έχει, να μην της τα έβγαλε το σύστημα λίγο δύσκολο. Μη γινόμαστε αδιάκριτοι με τα παιδιά.
Οκ, συγνώμη. Απλά μου φάνηκε περίεργο. Άλλωστε ο καθένας μας έχει δικαίωμα και στην επιτυχία και στην αποτυχία
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 6,973 μηνύματα.
Οκ, συγνώμη. Απλά μου φάνηκε περίεργο. Άλλωστε ο καθένας μας έχει δικαίωμα και στην επιτυχία και στην αποτυχία
Τέλεια τα πήγα και στα δυο αλλά δεν ήθελα να ζηλέψουν οι άλλοι υποψήφιοι
 

ikigai

Νεοφερμένος

Ο ikigai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθειά σας παιδιά. Τα καλύτερα εύχομαι και με τις βάσεις!
 

YMAT

Νεοφερμένος

Η YMAT αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αν έχεις αυτόν τον στόχο, έχεις ελπίδες πάντως, μη διστάσεις να βάλεις τις ιατρικές στο μηχανογραφικό
Η διαφορά σου είναι μικρή από την Αλεξανδρούπολη. Μικρές αυξομειώσεις γράφουν. Πιάνεις Ιατρικη ΣΣΑΣ όμως θεωρώ αν την θελεις
 

Panatha mono

Νεοφερμένος

Ο Panatha mono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδια αυτο το 83 στη φυσικη το χω συνεχως στο μυαλο μου και τρελαινομαι.Την ηξερα την ασκηση και σκαλωσα στο τελευταιο 20λεπτο ενω οριακα προλαβαινα.Ειμαι απογοητευμενος γτ θα επαιρνα 95+
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Παιδια αυτο το 83 στη φυσικη το χω συνεχως στο μυαλο μου και τρελαινομαι.Την ηξερα την ασκηση και σκαλωσα στο τελευταιο 20λεπτο ενω οριακα προλαβαινα.Ειμαι απογοητευμενος γτ θα επαιρνα 95+
Είναι απολύτως φυσιολογικό να αισθάνεσαι έτσι. Θεωρείς ότι εξαιτίας αυτού του λάθος κινδυνεύεις να χάσεις τη σχολή που θες ή απλά σε ενοχλεί ο βαθμός επειδή δεν αντιπροσωπεύει τις γνώσεις σου;
 

Panatha mono

Νεοφερμένος

Ο Panatha mono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Και για τα 2 φιλη...Χανω Ιατρικη για 100 μορια,αν και δεν εψω αποφασισει ακομα που θελω να μπω,αλλα θα την ειχα τουλαχιστον σαν επιλογή.Και επισης δεν εχω ξαναγραψει ποτε ξανα 83 φυσικη απο το Γυμνασιο και μετα.Για μενα ειναι τεραστια αποτυχια το 83 γιατι πηγαινα για 95+ και οντως μπορουσα να το γραψω.Και το απιστευτο ειναι οτι εγραψα 99 βιολογια που στο φροντιστηριο εγραφα 85 και 87,δηλαδη μου ειχαν ερθει ολα κουτί.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βεβαια μην ειμαι και αχαριστος,5 φορες να παω να δώσω δεν ξαναγραφω 99 βιολογια...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Και για τα 2 φιλε...Χανω Ιατρικη για 100 μορια,αν και δεν εψω αποφασισει ακομα που θελω να μπω,αλλα θα την ειχα τουλαχιστον σαν επιλογή.Και επισης δεν εχω ξαναγραψει ποτε ξανα 83 φυσικη απο το Γυμνασιο και μετα.Για μενα ειναι τεραστια αποτυχια το 83 γιατι πηγαινα για 95+ και οντως μπορουσα να το γραψω.Και το απιστευτο ειναι οτι εγραψα 99 βιολογια που στο φροντιστηριο εγραφα 85 και 87,δηλαδη μου ειχαν ερθει ολα κουτί.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βεβαια μην ειμαι και αχαριστος,5 φορες να παω να δώσω δεν ξαναγραφω 99 βιολογια...
Τα καταλαβαίνω και τα δυο. Κοίτα όσον αφορά τον βαθμό σαν βαθμό είναι λογικό να νιώθεις απογοήτευση ίσως και θυμό με τον εαυτό σου, αλλά σε λίγο καιρό ούτε που θα το σκέφτεσαι έτσι, στο λέω γτ το έχω περάσει, παίζει και να γελάς. Τώρα για την Ιατρική ίσως να μην ήταν για σένα και να τη δήλωνες και να πέρναγες επειδή θα είχες τα μόρια; Δεν προσπαθώ να σου χρυσώσω το χάπι απλά όντως πιστεύω ότι όλα για κάποιον λόγο γίνονται.
Πάντως, δεν είναι σίγουρο ότι την έχασες την Ιατρική, αντί να σκέφτεσαι βαθμούς, ξέρω είναι δύσκολο, κάτσε και σκέψου τι θες και φτιάξε το μηχανογραφικό σου σαν να έχεις 20κ. Όλα θα πάνε καλά στο υπόσχομαι. Καλά αποτελέσματα 💛

Υ.Γ Ζητάω συγγνώμη αν γίνομαι μελό απλά έχω βρεθεί στη θέση σου και προσπαθώ να πω όσα θα ήθελα να ακούσω τότε που τα έβλεπα όλα μαύρα.
 

Panatha mono

Νεοφερμένος

Ο Panatha mono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ για την υποστηριξη.Ισως πραγματι να υπαρχει κάποιος λογος που γινονται ολα,αλλα και να μην υπαρχει,αυτη ειναι η ζωη,με τα καλα της και με τα κακα της και δεν μπορουμε να την ελεγξουμε ποτε απολυτα.Μονο να ζουμε καθε στιγμη σαν να μην υπαρχει αυριο και να αφηνουμε πισω τις κακες στιγμες..Καλη συνεχεια,ευχαριστω και παλι💙
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top