Πανελλήνιες 2024: πόσα μόρια βγάλατε;

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Ρε παιδιά μια βοήθεια όταν σου λέει μεσος 11.75 ελάχιστα μόρια 10.480 και μέγιστα μόρια 12.320 το εννοεί ο ποιητής; πόσα μόρια έχει βγάλει τελικά από τα μαθήματα;
ειναι η διακυμανση των μοριων σου με βαση τους συντελεστες της καθες σχολης . Αν κοιταξεις τα μορια σου ειναι διαφορετικα για καθε σχολη , στο δειχνει ο υπολογιστης και μπορεις να συγκρινεις και με τις περσινες βασεις
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 10,228 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια 🫶
 

Coconut201

Νεοφερμένος

Ο Coconut201 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
thorium_g20r3VLE0m.png

Δεν περίμενα κάτω από 12 στα μαθηματικά και κάτω από 15 στη γλώσσα αλλά εντάξει. Καλά αποτελέσματα σε όλους.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 10,228 μηνύματα.
Καλά η έκθεση είναι το πιο απρόβλεπτο μάθημα, ειδικά τα τελευταία χρόνια που άλλαξε το σύστημα.
 

hl_amhxanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 803 μηνύματα.

panosT436

Νεοφερμένος

Ο panosT436 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Τα Γιάννενα έχουν πάλι ψηλά την ΕΒΕ; αν ναι δες το για Πάτρα
Τα Γιάννενα έχουν συντελεστεί 1 στην εβε από όσο είδα. Αλλα μετά την Θεσσαλονίκη με νοιάζει κυρίως μαθηματικό να ναι και όπου κι αν είναι.
 

hl_amhxanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Τα Γιάννενα έχουν συντελεστεί 1 στην εβε από όσο είδα. Αλλα μετά την Θεσσαλονίκη με νοιάζει κυρίως μαθηματικό να ναι και όπου κι αν είναι.
Ωραία, στη θέση σου πάντως θα απέφευγα τα νεοσύστατα, Καστοριά, Λαμία, το λέω επειδή η Καστοριά μπορεί να είναι πιο κοντά στο σπίτι σου από τη Πάτρα πχ
 

panosT436

Νεοφερμένος

Ο panosT436 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ωραία, στη θέση σου πάντως θα απέφευγα τα νεοσύστατα, Καστοριά, Λαμία, το λέω επειδή η Καστοριά μπορεί να είναι πιο κοντά στο σπίτι σου από τη Πάτρα πχ
Ναι συμφωνώ σε αυτό αν και δεν γνωρίζω τις σχολές για να είμαι αντικειμενικός παρόλα αυτά πιστεύω με τους βαθμούς έχω μια θέση σε ένα από τα Θεσσαλονίκη, Γιάννενα, Πάτρα.
 

hl_amhxanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Ναι συμφωνώ σε αυτό αν και δεν γνωρίζω τις σχολές για να είμαι αντικειμενικός παρόλα αυτά πιστεύω με τους βαθμούς έχω μια θέση σε ένα από τα Θεσσαλονίκη, Γιάννενα, Πάτρα.
Μπράβο φίλε με το καλό εύχομαι
 

bibliofagos

Νεοφερμένος

Ο bibliofagos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γειά σας και από εμένα. Καλή σταδιοδρομία σε όλους. Τέσσερις αριθμοί δεν αντικατοπτρίζουν τον εαυτό μας σε καμία περίπτωση. Να μην το ξεχάσουμε
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240628-153946_Chrome.jpg
    Screenshot_20240628-153946_Chrome.jpg
    72.8 KB · Εμφανίσεις: 446

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ναι συμφωνώ σε αυτό αν και δεν γνωρίζω τις σχολές για να είμαι αντικειμενικός παρόλα αυτά πιστεύω με τους βαθμούς έχω μια θέση σε ένα από τα Θεσσαλονίκη, Γιάννενα, Πάτρα.
Μη σε νοιαζει φιλε δεν μετραει τοσο η πολη οσο εσυ πως θα τα πας(πανω κατω ιδια σκατα ειναι) . Καλη φοιτητικη ζωη να εχεις και κοιτα ειδικα στην αρχη να το ζησεις στο φουλ. Προτεινω γιαννενα, πατρα που θα περασεις καλυτερα. :) (για γιαννενα αμα εχεις καμια απορια στειλε μου μηνυμα γιατι σπουδαζω εκει).
 

panosT436

Νεοφερμένος

Ο panosT436 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μη σε νοιαζει φιλε δεν μετραει τοσο η πολη οσο εσυ πως θα τα πας(πανω κατω ιδια σκατα ειναι) . Καλη φοιτητικη ζωη να εχεις και κοιτα ειδικα στην αρχη να το ζησεις στο φουλ. Προτεινω γιαννενα, πατρα που θα περασεις καλυτερα. :) (για γιαννενα αμα εχεις καμια απορια στειλε μου μηνυμα γιατι σπουδαζω εκει).
Έγινε ευχαριστώ για την απάντηση και την συμβουλή σου.
 

demetrius

Νεοφερμένος

Ο demetrius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

Συνημμένα

  • Picsart_24-06-28_14-28-34-330.jpg
    Picsart_24-06-28_14-28-34-330.jpg
    729.4 KB · Εμφανίσεις: 378

marialena06

Νεοφερμένος

Η marialena06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εκθεση 17,6
Μαθηματικά 17,5
Αοθ 19,9
Πληροφορική 19,7

Συγχαρητήρια σε όλους !!
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 793 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 6,960 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 10,228 μηνύματα.
Τώρα τα βλέπετε όλα μαύρα, σε λίγο καιρό θα είστε μια χαρά.
 

Lia 2006

Νεοφερμένος

Η Lia 2006 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Έκθεση 15,1
Μαθηματικά 9,9
Χημεία 15,4
Φυσική 7,1
Για παδα που θέλω καλά είμαι 😅
Συγχαρητήρια σε όλους!!!
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 6,960 μηνύματα.
IMG_5294.jpeg

Επιτέλους θα μάθετε τον περσινό βαθμό μου
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top