γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,841 μηνύματα.
Περίμενε, δεν μπορώ να δηλώσω οποιοδήποτε βιβλιοπολείο είναι κόντα στον τόπο διαμονής μου?
Οχι βεβαια ...μονο στην ταυτοτητα γινεται αυτο γιατι η Βονταφον ειναι καλοβολη.
Οταν εσυ μπαινεις με κωδικους ελμεπα τοτε παιζουν τα βιβλιοπωλεία της περιοχης του ... δηλαδη ηρακλειο ... ε μα πως αλλιως ... θες την φυσικη του serway να στην κανει διανομη βιβλιοπωλειο του καρπενησιου?
Οι εκδοτες πληρωνουν τα βιβλιοπωλεια αυτα για να κανουν την διανομη.
 

Entropy24

Νεοφερμένος

Ο Entropy24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Κατάλαβα, I'm cooked.
 

Μαρία 1975

Νεοφερμένος

Η Μαρία 1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπέρα..Μετά την τροπολογία για να πάρεις μετεγγραφή από Χημικό Ιωαννίνων σε ΑΠΘ πόσα μόρια αρκούν?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,841 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,841 μηνύματα.

Μαρία 1975

Νεοφερμένος

Η Μαρία 1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω να αρχίσουν οι αιτήσεις για μετεγγραφές μέσα στη βδομάδα..
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,841 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω να αρχίσουν οι αιτήσεις για μετεγγραφές μέσα στη βδομάδα..
ε αυριο 22/10 εχει μικρο νομοσχεδιο στην ολομελεια της βουλης που θα ψηφιστεί σε μια ημερα..αν κολλησουν την τροπολογια εκει τοτε μπορει οι μετεγγραφες να αρχισουν 29-30/10
 

Anamar

Νεοφερμένος

Η Anamar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Κύριε Γιάννη καλησπέρα, ξέρω σας έχουμε όλοι ζαλίσει αλλά μήπως θα μπορούσατε να πείτε και σε μένα αν θα υπάρξει διαφορά με την καινούργια τροπολογία; Μου είχατε ήδη πει πριν 2 εβδομάδες και σας ευχαριστώ και πάλι. Μιλάω για οικ. επιστημών ΕΚΠΑ, έχω 2 μόρια. Έχω πλέον πιθανότητες να πάω;
 

DiKar

Νεοφερμένος

Ο DiKar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα , Γιάννη με φόβισες πιο πριν που είπες ότι οι Σέρρες είναι αδύναμη σχολή για το τμήμα πολιτικών μηχανικών, έχω περάσει στις Σέρρες και θέλω μετεγγραφή για Πάτρα στο πανεπιστήμιο Πατρών, έχω 10 μόρια με τη καινούρια τροπολογία και τηρώ τον "κόφτη" του 2750 έχω πιθανότητες ;; Πρώτα δε κοιτάνε τα μόρια από τα κριτήρια και μετά των πανελληνίων ;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,841 μηνύματα.
Καλησπέρα , Γιάννη με φόβισες πιο πριν που είπες ότι οι Σέρρες είναι αδύναμη σχολή για το τμήμα πολιτικών μηχανικών, έχω περάσει στις Σέρρες και θέλω μετεγγραφή για Πάτρα στο πανεπιστήμιο Πατρών, έχω 10 μόρια με τη καινούρια τροπολογία και τηρώ τον "κόφτη" του 2750 έχω πιθανότητες ;; Πρώτα δε κοιτάνε τα μόρια από τα κριτήρια και μετά των πανελληνίων ;;
καλήσπερα
Ε τωρα με 10 μορια τι να συζητάμε δεν υπαρχει ανταγωνισμος στο επιπεδο αυτο.
Πρωτα κοιτανε τα οικονομικα κοινωνικα μορια και αν εχουμε ισοβαθμια στην τελευταια θεση κοιτανε τα μορια πανελληνιων.. σε σας δεν κοιτανε τιποτα..φωναζουν τα 10 μορια
Οχι καλε εγω μισω τον φοβο...Λεγοντας αδυναμη σχολη εννοω οχι την ποιοτητα σπουδων αλλα την θεση της ως τροφοδοτης μετεγγραφομενων για πολιτικους μηχανικους πανεπιστημιου πατρας.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κύριε Γιάννη καλησπέρα, ξέρω σας έχουμε όλοι ζαλίσει αλλά μήπως θα μπορούσατε να πείτε και σε μένα αν θα υπάρξει διαφορά με την καινούργια τροπολογία; Μου είχατε ήδη πει πριν 2 εβδομάδες και σας ευχαριστώ και πάλι. Μιλάω για οικ. επιστημών ΕΚΠΑ, έχω 2 μόρια. Έχω πλέον πιθανότητες να πάω;
Ναι οτι ειχαμε πει και μαλλον ηταν θετικο ισχυει.
Η σχολη εναι πολυ πολυ μεγαλη ... εκει μεσα οι πολυτεκνοι τριτεκνοι εχουν το δικο τους χωρο... τωρα αν εκεινος ο χωρος περυσι ηταν στα 6,5 μορια και φετο ειναι 8 οκ αστον να ειναι ...ποσοτικα ειναι ο ιδιος και δεν ενοχλει τους αλλους.

Αυτη η ποσοτητα των ομορφοτεκνων ειναι περιπου σταθερη εδω και χρονια και δεν προκειτε να αυξηθει ετσι απλα φετος //να κοιτα την προιστορια.
1729532495063.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anamar

Νεοφερμένος

Η Anamar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
καλήσπερα
Ε τωρα με 10 μορια τι να συζητάμε δεν υπαρχει ανταγωνισμος στο επιπεδο αυτο.
Πρωτα κοιτανε τα οικονομικα κοινωνικα μορια και αν εχουμε ισοβαθμια στην τελευταια θεση κοιτανε τα μορια πανελληνιων.. σε σας δεν κοιτανε τιποτα..φωναζουν τα 10 μορια
Λεγοντας αδυναμη σχολη εννοω οχι την ποιοτητα σπουδων αλλα την θεση της ως τροφοδοτης μετεγγραφομενων για πολιτικους μηχανικους πανεπιστημιου πατρας.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι οτι ειχαμε πει και μαλλον ηταν θετικο ισχυει.
Η σχολη εναι πολυ πολυ μεγαλη ... εκει μεσα οι πολυτεκνοι τριτεκνοι εχουν το δικο τους χωρο... τωρα αν εκεινος ο χωρος περυσι ηταν στα 6,5 μορια και φετο ειναι 8 οκ αστον να ειναι ...ποσοτικα ειναι ο ιδιος και δεν ενοχλει τους αλλους.

Αυτη η ποσοτητα των ομορφοτεκνων ειναι περιπου σταθερη εδω και χρονια και δεν προκειτε να αυξηθει ετσι απλα φετος //να κοιτα την προιστορια.
View attachment 140415
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Καλό βράδυ.
 

Qwerty 0

Νεοφερμένος

Ο Qwerty 0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω τι γίνεται με τα ακαδημαϊκά συγγράματα για άτομα που θα πάρουν μετεγγραφή.

Εγώ έχω το δικαίωμα τα πάρω τα ακαδημαϊκά συγγράματα αυτού του εξαμήνου από το τωρινό τμήμα; Ή είμαι υποχρεωμένος να τα πάρω απο το τμήμα που θα πάρω (❓) την μετεγγραφή;

Από όσο γνωρίζω αύριο ανοίγει ο Εύδοξος και θέλω να πάρω πολλή το βιβλίο για την Αριθμητική Ανάλυση (μπας και περάσω το μάθημα)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,841 μηνύματα.
ε αυριο 22/10 εχει μικρο νομοσχεδιο στην ολομελεια της βουλης που θα ψηφιστεί σε μια ημερα..αν κολλησουν την τροπολογια εκει τοτε μπορει οι μετεγγραφες να αρχισουν 29-30/10
 

mysticfallsgirl12

Νεοφερμένος

Η mysticfallsgirl12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Καλησπέρα, εγώ παρακολουθώ κανονικά στην νοσηλευτική εκπα αλλά περασα τριπολη καθ φοβάμαι ότι παρόλο που η αδελφή μου σπουδάζει αθηνα και είναι 3ο έτος και οι γονείς μου μένουν κορινθο δνε θα ρην παρω( τηρώ τον κόφτη 2750)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,841 μηνύματα.
Καλησπέρα, εγώ παρακολουθώ κανονικά στην νοσηλευτική εκπα αλλά περασα τριπολη καθ φοβάμαι ότι παρόλο που η αδελφή μου σπουδάζει αθηνα και είναι 3ο έτος και οι γονείς μου μένουν κορινθο δνε θα ρην παρω( τηρώ τον κόφτη 2750)
τι ειναι εκεινο που σε κανει να φοβασαι?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,841 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω τι γίνεται με τα ακαδημαϊκά συγγράματα για άτομα που θα πάρουν μετεγγραφή.

Εγώ έχω το δικαίωμα τα πάρω τα ακαδημαϊκά συγγράματα αυτού του εξαμήνου από το τωρινό τμήμα; Ή είμαι υποχρεωμένος να τα πάρω απο το τμήμα που θα πάρω (❓) την μετεγγραφή;

Από όσο γνωρίζω αύριο ανοίγει ο Εύδοξος και θέλω να πάρω πολλή το βιβλίο για την Αριθμητική Ανάλυση (μπας και περάσω το μάθημα)
Σιγουρα θα παρεις αυτα της νεα σχολης... ε αμα θες να παρεις και απο την παλια ....? παρε...θα στο στειλουν ομως σε βιβλιοπωλειο της πολης που ειναι η σχολη και θα μιλησεις με αυτους.
 

fgk

Νεοφερμένος

Η fgk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,841 μηνύματα.
Οκ εγινε και τωρα αναμενουμε Φεκ και μετα εγκυλιο.
Θα ειθελα να ακουσω το σκεπτικο των 3ων κομματων που καταψήφισαν ..αν και ισως το βρω αν την κατέγραψαν.
 

fyllidas

Νεοφερμένος

Ο fyllidas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top