fcandreas

Νεοφερμένος

Ο fcandreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Κι εγώ ξαναδίνω... έβγαλα 13000 μόρια φέτος εμπορίας και διαφήμισης τει Αθήνας(με μετεγγραφή) και στόχος μου είναι να βγάλω ένα 15500 περίπου να πιάσω διοίκηση επιχειρήσεων στη Χίο και με μετεγγραφή να έρθω ΑΣΟΕΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fcandreas

Νεοφερμένος

Ο fcandreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
και εγώ ξαναδίνω πανελλήνιες φέτος...Πέρασα Δομικών Έργων ΤΕΙ Σερρών (14100) και θέλω να περάσω φυσική πανεπιστήμιο αθηνών ή θεσ/νικης..!!:)Δύσκολο, δύσκολο να ξαναδίνεις αλλά...
Μπα...το μόνο δύσκολο είναι που βλέπεις τους φίλους σου να είναι πιο free από σένα...Εγώ κάνω μάθημα το πρωί(12έχω τειλειώσει)...μετά μέχρι τις 7-8 διαβάζω(όχι συνεχόμενα)...και μου μένει και χρόνος για να βγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathnote

Νεοφερμένος

Η Πασχαλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μονεμβασία (Λακωνία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Παιδιά είμαι 20 ετών και έχω αποφασίσει να ξαναδώσω πανελλαδικές το σχολικό έτος 2009-2010.
Οκ , θα έχω πάει 21 ή 22 μέχρι τότε αλλά ποτέ δεν είναι αργά.Ήμουν πολύ καλή μαθήτρια αλλά εξαιτίας κάποιοων προβλημάτων δεν μου ήταν εύκολο να φύγω για να κυνηγήσω τα όνειρά μου.
Στη σχολή που ήθελα δεν είχα περάσει ούτως ώστε να πάω να γραφτώ και η μόνη μου εμμονή πλέον είναι να ξαναδώσω.

Έχω αρχίσει απ'όταν τελίωσα το σχολείο να ξαναδιαβάζω και θέλω να εστιάσω σε αρχαία και λατινικά , μιας και όλα τ'άλλα μου είναι πιο κατανοητά.

Οι βαθμοί στις πανελλαδικές του σχολικού έτους 2006-2007 ήταν 15 Έκθεση , 14 κείμενα , 15 Ιστορία κατεύθυνσης , 12 αρχαία , 10 λατινικά και μάθημα επιλογής Ιστορία γενικής παιδείας 13.Χωρίς φριντιστήρια πουθενά και ποτέ.

Ας υποθέσουμε , πως όλα χρειάζονται διάβασμα και πιστεύω πως τώρα έχω το σθένος να με βάλω κάτω και να στρωθώ στο διάβασμα.

Δώστε μου κάποιες συμβουλές για να τα κάνω μόνη μου απο τώρα.

Δηλαδή , διαβάζω Λατινικά.Πού να εστιάσω περισσότερο?Πείτε μου τη γνώμη σας να ξέρω πού βαδίζω μιας και δεν πηγαίνω σχολείο...

Σας παρακαλώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Πρώτα πρέπει να πάρεις βοηθήματα...Η καλύτερη έκδοση είναι Μεταίχμιο, από εκεί και πέρα όλα είναι θέμα διαβάσματος...:) Καλή επιτυχία και μαζί με σένα και σε μένα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Παιδιά είμαι 20 ετών και έχω αποφασίσει να ξαναδώσω πανελλαδικές το σχολικό έτος 2009-2010.
Οκ , θα έχω πάει 21 ή 22 μέχρι τότε αλλά ποτέ δεν είναι αργά.Ήμουν πολύ καλή μαθήτρια αλλά εξαιτίας κάποιοων προβλημάτων δεν μου ήταν εύκολο να φύγω για να κυνηγήσω τα όνειρά μου.
Στη σχολή που ήθελα δεν είχα περάσει ούτως ώστε να πάω να γραφτώ και η μόνη μου εμμονή πλέον είναι να ξαναδώσω.

Έχω αρχίσει απ'όταν τελίωσα το σχολείο να ξαναδιαβάζω και θέλω να εστιάσω σε αρχαία και λατινικά , μιας και όλα τ'άλλα μου είναι πιο κατανοητά.

Οι βαθμοί στις πανελλαδικές του σχολικού έτους 2006-2007 ήταν 15 Έκθεση , 14 κείμενα , 15 Ιστορία κατεύθυνσης , 12 αρχαία , 10 λατινικά και μάθημα επιλογής Ιστορία γενικής παιδείας 13.Χωρίς φριντιστήρια πουθενά και ποτέ.

Ας υποθέσουμε , πως όλα χρειάζονται διάβασμα και πιστεύω πως τώρα έχω το σθένος να με βάλω κάτω και να στρωθώ στο διάβασμα.

Δώστε μου κάποιες συμβουλές για να τα κάνω μόνη μου απο τώρα.

Δηλαδή , διαβάζω Λατινικά.Πού να εστιάσω περισσότερο?Πείτε μου τη γνώμη σας να ξέρω πού βαδίζω μιας και δεν πηγαίνω σχολείο...

Σας παρακαλώ.


bravo! για την αποφαση σ να κηνυγησεις το ονειρο σ αλλα γτ δν δινεις φετος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Πολύ καλά κανεις!Γιατί δεν δίνεις φέτος όμως?

edit: Τώρα το είδα το μήνυμα του Ηλία :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathnote

Νεοφερμένος

Η Πασχαλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μονεμβασία (Λακωνία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
δεν δίνω φέτος γιατί δεν νιώθω έτοιμη!

έχω κάποια βοηθήματα ειδικά στα αρχαία απο τον σύλλογο των καθηγητών .Μου τα είχε δώσει μια καθηγήτρια μου.

Συγκεκριμένα εαν θέλετε και μπορείτε πείτε μου .Δηλαδή Λβοήθηματα σε όλα τα μαθήματα και αρκετές ώρες διαβάσματος μιας και είμαι θεωρητικού τύπου ε?

Δεν ξέρετε πόσο δύσκολο είναι να πάρω αυτήν την απόφαση.Δεν έχω και αρκετό καιρό που μετακόμισα απο Αθήνα και ο μόνος λόγος που θέλω να σπουδάσω (συγκεκριμένα για Φιλολογία σκέφτομαι) είναι να βελτιωθεί ο τρόπος γραφής μου.

Γενικά βέβαια , είμαι υπέρ της δια βίου εκπαίδευσης και ασχολούμαι με αρκετά πράγματα κι αγχώνομαι!
Δουλεύω , μουσικές το ένα το άλλο!

Και θέλω τόσο πολύ!
Λοιπόν!Στρώνομαι!

Κάθε φορά που θα κολλάω μπορώ να ζητάω τη βοήθειά σας ρε παιδιά?Επειδή πραγματικά θέλω να κάνω ο,τι καλύτερο μπορώ!

Μαράκι καλή επιτυχίααα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raster

Νεοφερμένος

Ο raster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
δεν δίνω φέτος γιατί δεν νιώθω έτοιμη!

Πάντως δε χάνεις τίποτα αν δώσεις και φέτος, μάλλον θα σε βοηθήσει. Δες το σαν ένα τεστ αυτοαξιολόγησης σε πραγματικές συνθήκες (πιο πραγματικές δεν γίνεται :P) για να δεις σε τι επίπεδο βρίσκεσαι εκείνη τη στιγμή και να διαπιστώσεις τι ακριβώς χρειάζεται να βελτιώσεις και σε ποιο βαθμό. Και έχοντας ήδη μία επαφή με το "κλίμα" των πανελλαδικών, την επόμενη χρονιά θα πας πιο ξεψάρωτη. Εκείνες τις στιγμές δεν μετράει μόνο η καλή προετοιμασία αλλά και η εμπειρία και η ψυχραιμία. Δεν είναι σαν ένα τυπικό διαγώνισμα σχολείου, τα μόρια που θα βγάλεις τελικά εξαρτώνται από όλους αυτούς τους παράγοντες μαζί. Ακόμη λοιπόν κι αν έχεις αποφασίσει να το παλέψεις γερά του χρόνου, αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα ότι η φετινή χρονιά είναι "καμένη" εκ των προτέρων, σίγουρα κάτι έχει να σου δώσει. Και βέβαια... ποτέ δεν ξέρεις... Στην πορεία μπορεί να διαπιστώσεις ότι και μόνο η ιδέα του να δώσεις φέτος ίσως σε βοηθήσει και στο διάβασμά σου. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Παιδιά είμαι 20 ετών και έχω αποφασίσει να ξαναδώσω πανελλαδικές το σχολικό έτος 2009-2010.
Οκ , θα έχω πάει 21 ή 22 μέχρι τότε αλλά ποτέ δεν είναι αργά.Ήμουν πολύ καλή μαθήτρια αλλά εξαιτίας κάποιοων προβλημάτων δεν μου ήταν εύκολο να φύγω για να κυνηγήσω τα όνειρά μου.
Στη σχολή που ήθελα δεν είχα περάσει ούτως ώστε να πάω να γραφτώ και η μόνη μου εμμονή πλέον είναι να ξαναδώσω.

Έχω αρχίσει απ'όταν τελίωσα το σχολείο να ξαναδιαβάζω και θέλω να εστιάσω σε αρχαία και λατινικά , μιας και όλα τ'άλλα μου είναι πιο κατανοητά.

Οι βαθμοί στις πανελλαδικές του σχολικού έτους 2006-2007 ήταν 15 Έκθεση , 14 κείμενα , 15 Ιστορία κατεύθυνσης , 12 αρχαία , 10 λατινικά και μάθημα επιλογής Ιστορία γενικής παιδείας 13.Χωρίς φριντιστήρια πουθενά και ποτέ.

Ας υποθέσουμε , πως όλα χρειάζονται διάβασμα και πιστεύω πως τώρα έχω το σθένος να με βάλω κάτω και να στρωθώ στο διάβασμα.

Δώστε μου κάποιες συμβουλές για να τα κάνω μόνη μου απο τώρα.

Δηλαδή , διαβάζω Λατινικά.Πού να εστιάσω περισσότερο?Πείτε μου τη γνώμη σας να ξέρω πού βαδίζω μιας και δεν πηγαίνω σχολείο...

Σας παρακαλώ.


κοπελα μου γουσταρω τρελα τη θεληση σου και μπραβο σου και σου ευχομαι καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου...και θα την εχεις επειδη φαινεσαι ατομο που εχει συνειδητοποιησει τα ονειρα του και θελεις να τα επιδιωξεις...ειμαι αλλη κατευθυνση και δεν μπορω να σε βοηθησω πολυ σε θεματα μαθηματων...προσπαθησε παντως να κανεις οσο το δυνατον συντονισμενη και οργανωμενη μεθοδικη και συστηματικη δουλεια...και ολα θα πανε καλα...δεν ειναι θεμα τοσο ηλικιας ή ευστροφιας οσο θεμα προσπαθειας...και ευχομαι να δικαιωθουν οι κοποι σου αμεσα..

καλη επιτυχια απο μενα

in flames gn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Αυτη η καταραμενη φραση.


ΧΑΧΑ οντως.:P:P


Καλη επιτυχια και απο μενα,αν και πιστευω πως πρεπει να δωσεις φετος,δεν αξιζει να χανεις χρονια αδικα!Μια χαρα προλαβαινεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Καλό κουράγιο και μπράβο για την θέλησή σου =]
Θα σου πρότεινα να προσπαθήσεις να τελειώσεις όση ύλη γίνεται παραπάνω φέτος - θα μπορούσες ακόμα και να δώσεις πανελλήνιες σ' αυτό το σχολικό έτος, για να έχεις πιο ουσιαστική και πρόσφατη εμπειρία της κατάστασης. :xixi:
Να σκίσεις!
Και ό,τι θες εδώ είμαστε =]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Αποφασισμένη να ξαναδώσω και βοήθεια πού να εστιάσω.



....στο διάβασμα και να αφήσεις τα γκομενιλίκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathnote

Νεοφερμένος

Η Πασχαλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μονεμβασία (Λακωνία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μωρέ ξέρετε τι σκέφτομαι?Οτι σε περίπτωση που δεν ικανοποιηθώ με το αποτέλεσμα του χρόνου οτι θα έχω και τρίτη ευκαιρία!:)

Είμαι άτομο που προσπαθεί να σκέφτεται ορθολογιστικά και πάνω απ'όλα να βρίσκει διόδους που θα το βοηθήσουν.

Θα έχω τη σκέψη μου στους στόχους μου και με βάση αυτών θα διαβάσω!

raster πραγματικά , ίσως να έχεις και δίκιο.Θέλω να κρατάω μια πισινή..Απο την στιγμή που φέτος δεν νιώθω έτοιμη (ναι,ναι καλά το λέτε οι υπόλοιποι καταραμένη φράση...) νομίζω πως θα χάσω την δεύτερή μου προσπάθεια.Κι είναι πολύτιμη για μένα..

Παιδιά σας ευχαριστώ για την θετική σας ενέργεια!Κι είναι φοβερό το site αυτό γιατί βρήκα μεταφράσεις λατινικών που είχα χάσει!
(Άσχετο:In flames , πες μου οτι αυτό το νικ είναι εμπνευσμένο απο το συγκρότημα:no1:)

Σας φιλώ όλους και σας υπερευχαριστώ για την θετική σας παρότρυνση!:thanks:
-----------------------------------------
Αποφασισμένη να ξαναδώσω και βοήθεια πού να εστιάσω.



....στο διάβασμα και να αφήσεις τα γκομενιλίκια!

χαχαχα Γκομενιλίκιααααααα?Είδες πού μένω?Και να ήθελα γκόμενο εδώ δεν θα έβρισκα με τίποτα...χαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
(Άσχετο:In flames , πες μου οτι αυτό το νικ είναι εμπνευσμένο απο το συγκρότημα:no1:)

off topic:

ναι ειναι και για το συγκροτημα αλλα και για πολλους αλλους λογους...

για μενα οι In Flames ειναι κατι παραπανω απο συγκροτημα...

αλλα γενικα flame δλδ φλογα για μενα σημαινει ερωτας, κοκκινο, αιμα, επανασταση, κινητοποιηση, αντιδραση, ζωντανια, ζωη, θερμοτητα, δυναμη...
και το θεωρω καταπληκτικο για nickname...

το Gn ειναι τα αρχικα μου...


;)

on topic:
παντως για αλλη μια φορα καλη επιτυχια, και θα συμφωνησω με τα αλλα παιδια οτι δεν εχεις να χασεις τιποτα αν δωσεις φετος μαζι μας...οποια να ναι η αποφαση σου..ευχομαι να πετυχεις του στοχους σου..

In Flames Gn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Παιδιά είμαι 20 ετών και έχω αποφασίσει να ξαναδώσω πανελλαδικές το σχολικό έτος 2009-2010.
Οκ , θα έχω πάει 21 ή 22 μέχρι τότε αλλά ποτέ δεν είναι αργά.Ήμουν πολύ καλή μαθήτρια αλλά εξαιτίας κάποιοων προβλημάτων δεν μου ήταν εύκολο να φύγω για να κυνηγήσω τα όνειρά μου.
Στη σχολή που ήθελα δεν είχα περάσει ούτως ώστε να πάω να γραφτώ και η μόνη μου εμμονή πλέον είναι να ξαναδώσω.

Έχω αρχίσει απ'όταν τελίωσα το σχολείο να ξαναδιαβάζω και θέλω να εστιάσω σε αρχαία και λατινικά , μιας και όλα τ'άλλα μου είναι πιο κατανοητά.

Οι βαθμοί στις πανελλαδικές του σχολικού έτους 2006-2007 ήταν 15 Έκθεση , 14 κείμενα , 15 Ιστορία κατεύθυνσης , 12 αρχαία , 10 λατινικά και μάθημα επιλογής Ιστορία γενικής παιδείας 13.Χωρίς φριντιστήρια πουθενά και ποτέ.

Ας υποθέσουμε , πως όλα χρειάζονται διάβασμα και πιστεύω πως τώρα έχω το σθένος να με βάλω κάτω και να στρωθώ στο διάβασμα.

Δώστε μου κάποιες συμβουλές για να τα κάνω μόνη μου απο τώρα.

Δηλαδή , διαβάζω Λατινικά.Πού να εστιάσω περισσότερο?Πείτε μου τη γνώμη σας να ξέρω πού βαδίζω μιας και δεν πηγαίνω σχολείο...

Σας παρακαλώ.
Καλη σου επιτυχια και απο μενα..καταλαβαινω απολυτα πως νιωθεις μιας και εγω ξαναδινα φετος για 2η φορα,ειναι πολυ δυσκολο τοσο ψυχολογικα οσο και πρακτικα και χρειαζεται πολυ ψυχικη δυναμη...απο συμβουλες το μονο που μπορω να σου πω ειναι συγκεντρωμενο και οργανωμενο διαβασμα(ευκολο να το λες δυσκολο να το κανεις:P)επισης καλυτερα να ξερεις λιγα και πολυ καλα ,παρα πολλα και απο λιγο δηλαδη να εχεις στερεες γνωσεις εστω και λιγες παρα να ξερεις πολλα αλλα μισα..αυτα απο μενα..τωρα οσων αφορα τα μαθηματα δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι εγω ημουν θετικη...καλη σου επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathnote

Νεοφερμένος

Η Πασχαλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μονεμβασία (Λακωνία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
razorbladeDream , αυτό που λες είναι απόλυτα σωστό..

Αλλά έχω άγχος λίγο...

Η αλήθεια είναι πως εκείνη την χρονιά κιόλας που έδινα πανελλαδικές μόλις είχα μετακομίσει και ξέρετε πώς είναι αυτά..Απο Αθήνα επαρχία...

Ουφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raster

Νεοφερμένος

Ο raster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Μωρέ ξέρετε τι σκέφτομαι?Οτι σε περίπτωση που δεν ικανοποιηθώ με το αποτέλεσμα του χρόνου οτι θα έχω και τρίτη ευκαιρία!:)

raster πραγματικά , ίσως να έχεις και δίκιο.Θέλω να κρατάω μια πισινή..Απο την στιγμή που φέτος δεν νιώθω έτοιμη (ναι,ναι καλά το λέτε οι υπόλοιποι καταραμένη φράση...) νομίζω πως θα χάσω την δεύτερή μου προσπάθεια.Κι είναι πολύτιμη για μένα..

Πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί έχει σημασία ο αριθμός των προσπαθειών. Δεύτερη, τρίτη, τέταρτη, το ίδιο είναι. Δεν υπάρχει κάποιο ανώτατο όριο, μπορείς να δίνεις και κάθε χρόνο αν θέλεις. Αν δώσεις και φέτος, στη χειρότερη περίπτωση 1) θα λειτουργήσει σαν εμπειρία για του χρόνου και 2) θα δεις σε ποιο σημείο βρίσκεσαι από πλευράς διαβάσματος. Εκτός αν εννοείς ότι η δεύτερη προσπάθεια είναι σημαντική για σένα από ψυχολογικής άποψης, οπότε πάω πάσο.
Anyway... your choice. Καλή επιτυχία. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathnote

Νεοφερμένος

Η Πασχαλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μονεμβασία (Λακωνία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί έχει σημασία ο αριθμός των προσπαθειών. Δεύτερη, τρίτη, τέταρτη, το ίδιο είναι. Δεν υπάρχει κάποιο ανώτατο όριο, μπορείς να δίνεις και κάθε χρόνο αν θέλεις. Αν δώσεις και φέτος, στη χειρότερη περίπτωση 1) θα λειτουργήσει σαν εμπειρία για του χρόνου και 2) θα δεις σε ποιο σημείο βρίσκεσαι από πλευράς διαβάσματος. Εκτός αν εννοείς ότι η δεύτερη προσπάθεια είναι σημαντική για σένα από ψυχολογικής άποψης, οπότε πάω πάσο.
Anyway... your choice. Καλή επιτυχία. :bye:

Υπάρχει συγκεκριμένος αριθμός προσπαθειών όσον αφορά τις Πανελλαδικές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top