Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Του χρόνου είναι η τελευταία φορά που μπορούν να καταθέσουν μηχανογραφικό δελτίο οι απόφητοι απο το 1999-2008. Αυτό δε νομίζεται ότι θα προκαλέσει μαζικό συνοστισμό υποψηφίων άρα και την άνοδο των βάσεων στην πλειονότητα των σχολών; Ενώ αντίθετα το 2011 επειδή ο αριθμός των υποψηφίων για το 10% θα είναι μικρός (απο 2009 και 2010) και αν υπολογίσουμε ότι οι εξετάσεις των πανελλαδικών του 2010 θα είναι δύσκολες (πάντα πιθανολογικά και με την λογική των πανελλαδικών όλων αυτών των χρόνων τη μια δύσκολα την άλλη χρονιά εύκολα), καθώς άνοδος των βάσεων δεν είναι δυνατόν να συνεχιστεί σε πολλές σχολές, οι άριστοι απόφητοι δεν θα είναι πολλοί από το 2010 σε σχέση με το 2009 οι βάσεις πιστεύω θα παρουσιάσουν κάμψη. Εσείς τι λέτε; Μία φίλη μου ενδιαφέρεται να δώσει με το 10% του χρόνου για Ιατρική Ιωαννίνων και έχει 18.885. Αν μπορούσατε να εκφάσετε κάποια άποψη θα το εκτιμούσα. Ευχαριστώ.:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Δεν ξερω... πολυ μα πολυ οριακα ειναι στα μορια. Εγω στη θεση της (αν θελει βεβαια διακαως Ιατρικη) θα ξαναεδινα για να ειμαι πιο σιγουρος, παρα να εχω το αγχος μεχρι να βγουν οι βασεις του 10% (αλλα ειμαι και ολιγον τι πυροβολημενος εγω, οποτε δεν εχει και πολλη σημασια η γνωμη μου :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ποτε βγαινουν συνηθως τ 10%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
μαζι με το 90%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fss720

Νεοφερμένος

Ο fss720 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Του χρόνου είναι η τελευταία φορά που μπορούν να καταθέσουν μηχανογραφικό δελτίο οι απόφητοι απο το 1999-2008.:thanks:
Μέχρι φέτος δεν ήταν για τους παλιούς ρε παιδιά?Δηλαδή τώρα το 2010(Φεβρουάριο που γίνονται οι δηλώσεις) μπορούν μόνο του 2008 και μετά?

Υ.Γ. Το λέω και το ξαναλέω γιατί κάπου αλλού έχουν ειπωθεί άλλα και εδώ λέγονται άλλα.Τι ισχύει τελικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
φετος κανουν μηχανογραφικο μονο οι αποφοιτοι 2008 και 2009.

για να κανει κάποιος 10% δε χρειαζεται αιτηση το φεβρουαριο κλπ, καταθετει απλως μηχανογραφικο μαζι με τους υποψηφιους του 90%, με την ιδια ακριβως διαδικασια και στο ιδιο γραφειο δευτεροβαθμιας που ειχε καταθεσει και την προηγουμενη χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Christopher~

Νεοφερμένος

Ο ~Christopher~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
δηλαδη εγω που αποφοιτησα φετος ( Καλοκαιρι του 2009 ) θα μπορω να καταθεσω μηχανογραφικο 10 % το 2010 και το 2011 μονο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
φετος κανουν μηχανογραφικο μονο οι αποφοιτοι 2008 και 2009.

για να κανει κάποιος 10% δε χρειαζεται αιτηση το φεβρουαριο κλπ, καταθετει απλως μηχανογραφικο μαζι με τους υποψηφιους του 90%, με την ιδια ακριβως διαδικασια και στο ιδιο γραφειο δευτεροβαθμιας που ειχε καταθεσει και την προηγουμενη χρονια

Αυτό νομίζω και εγώ, Αλέκα είσαι σίγουρη γιατί λένε ότι το 2011 θα ισχύει αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
η ανακοινωση βγηκε περσι το καλοκαιρι και ελεγε πως για το ακαδημαικο ετος 2009-2010 θα μπορουν να καταθεσουν μηχανογραφικο οι υποψηφιοι που εχουν παρει βεβαιωση προσβασης εως και το 2008.

απο το σχολικο ετος 2009-2010 θα μπορουν να κανουν 10% οι αποφοιτοι των δυο τελευταιων ετών μονάχα.

ειμαι 100% σιγουρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Christopher~

Νεοφερμένος

Ο ~Christopher~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ωραια.. 2 ευκαιριες δλδ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ απλώς αυτό με το ακαδημαικό έτος μπερδεύει, δεν καταλαβαίνω την διαφορα με σχολικό.Λογικά οι βάσεις με το 10% του χρόνου δεν θα πέσουν αφού ο αριθμός θα είναι πολύ λιγότερος σε σχέση με άλλες χρονιές??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Christopher~

Νεοφερμένος

Ο ~Christopher~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
με λιγα λογια, εαν αποφοιτησες το 2010 θα μπορεις να καταθεσεις μηχανογραφικο το 2011 και το 2012. Εαν αποφοιτησες το 2009 ( εγω π.χ) μπορεις να καταθεσεις το 2010 και το 2011. ( εκτος αν καταλαβα λαθος... ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Πολύ σωστά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Christopher~

Νεοφερμένος

Ο ~Christopher~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ απλώς αυτό με το ακαδημαικό έτος μπερδεύει, δεν καταλαβαίνω την διαφορα με σχολικό.Λογικά οι βάσεις με το 10% του χρόνου δεν θα πέσουν αφού ο αριθμός θα είναι πολύ λιγότερος σε σχέση με άλλες χρονιές??
λογικα σκεπτομενος,ναι
για να δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ακριβώς....για να δούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic91

Νεοφερμένος

Ο mic91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ακριβώς....για να δούμε

donald θα δοκιμασεις και εσυ με το 10%;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

fss720

Νεοφερμένος

Ο fss720 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Είσαι παλιός?Διακαιούσε?Σε ποιά σχολή στοχεύεις με το καλό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Φέτος έδωσα πανελλήνιες πήγα σε στρατιωτική σχολή αλλά έφυγα
Για αρκετές σχολές αλλά φοβάμαι γιατί αν δεν πέσουν οι βάσεις δεν πιάνω καμία απλά στηρίζομαι στην καινούργια διάταξη και ευελπιστώ να είναι διαφορετικά τώρα, εσύ τι πιστεύεις για τις βάσεις μιας και θα είναι άτομα μόνο 2 χρονιών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic91

Νεοφερμένος

Ο mic91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
donald μια απο τα ιδια περασα και εγω αλλα θα ξαναπροσπαθησω με το 10% και θελω να πιστεβω οτι θα πεσουν αρκετα.Πόσα μόρια εβγαλες και θα προσπαθησεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top