Πανελλήνιες και Νέα Ελληνικά

UserGr2023

Νεοφερμένος

Ο UserGr2023 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Είναι όντως τόσο δύσκολα τα Νέα Ελληνικά στις πανελλαδικές εξετάσεις ? Έτσι όπως τα έχουν παρουσιάσει πιστεύω ότι δεν έχω ελπίδες ν πιάσω τα μόρια που θέλω επειδή έχω κενά στα νέα ελληνικά και θα ρίξει τον Μ.Ο. των μορίων...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 10,799 μηνύματα.
Είναι όντως τόσο δύσκολα τα Νέα Ελληνικά στις πανελλαδικές εξετάσεις ? Έτσι όπως τα έχουν παρουσιάσει πιστεύω ότι δεν έχω ελπίδες ν πιάσω τα μόρια που θέλω επειδή έχω κενά στα νέα ελληνικά και θα ρίξει τον Μ.Ο. των μορίων...
Δύσκολα δεν τα λες, απλά με το νέο σύστημα είναι λίγο θέμα τύχης τι θα πάρεις.
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Θέλει τύχη όντως -και εννοώ τύχη να πέσεις σε καλούς βαθμολογητές και να βάλουν θέμα που να σου έρθουν γρήγορα ιδέες στο μυαλό- αλλά και προσοχή στο νέο στιλ εκφωνήσεων
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 3,268 μηνύματα.
Τη βάση την πιάνει η συντριπτική πλειοψηφία και υπό φυσιολογικές συνθήκες το να πάρεις 12-14 δεν είναι δύσκολο. Από εκεί και πάνω, το χάος... Σίγουρα δεν πρέπει να ποντάρεις σε αυτό το μάθημα για βαθμό!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top