Πανελλήνιες η Κατατακτήριες

GiorgosL2001

Νεοφερμένος

Ο GiorgosL2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά είμαι 24 και έχω τελειώσει Λογοθεραπεία.Από την αρχή είδα ότι δεν με γέμιζε αυτο το τμήμα αλλά έβαλα επιμονή και υπομονή και το τελείωσα.Τωρα με ενδιαφέρει παρά πολύ ο κλάδος της φυσικοθεραπείας.Και είμαι σε ένα δίλημμα στο να δώσω ξανά πανελλήνιες η να μπω με κατατακτήριες για το συγκεκριμένο τμήμα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά είμαι 24 και έχω τελειώσει Λογοθεραπεία.Από την αρχή είδα ότι δεν με γέμιζε αυτο το τμήμα αλλά έβαλα επιμονή και υπομονή και το τελείωσα.Τωρα με ενδιαφέρει παρά πολύ ο κλάδος της φυσικοθεραπείας.Και είμαι σε ένα δίλημμα στο να δώσω ξανά πανελλήνιες η να μπω με κατατακτήριες για το συγκεκριμένο τμήμα;
Ε που να ξαναμπλεκεις τωρα με τις παλαβωμαρες της φυσικης και της χημειας .... τα εχεις ξεχασει ,εγω ηδη τα ξεχασα.
Η φυσικοθεραπεια θελει και πολλα μορια ..14000 και πανω...δεν ειναι ευκολο.
Εγω κατατακτηριες θα ελεγα ..αλλα πρεπει να τους ψαξεις και να τους ρωτησεις διοτι νομιζω ειναι στην κοσμαρα τους.
 

GiorgosL2001

Νεοφερμένος

Ο GiorgosL2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γιάννη σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου,αυτό είναι το μόνο πράγμα που λίγο με αποθαρρύνει από της πανελλήνιες αν θα μπορεσω να ανταπεξέλθω στην Φυσική κυρίως που είναι το μεγαλύτερο μου πρόβλημα
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Γιάννη σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου,αυτό είναι το μόνο πράγμα που λίγο με αποθαρρύνει από της πανελλήνιες αν θα μπορεσω να ανταπεξέλθω στην Φυσική κυρίως που είναι το μεγαλύτερο μου πρόβλημα
Ρεαλιστικα μιλωντας η φυσικη και η χημεια ειναι μαθηματα στο χερι τους και τα παιζουν μπαλαντερ συμφωνα με τι θελουν να κανουν..
Εσυ επειδη εχεις την εμπειρια δεν δεχεσαι αυτη την ενοχη που ριχνουν στα νεα τα παιδια του οτι δεν εγραψαν γιατι διαβασαν πλημμελώς.
Ο μεσος ορος που ζητας (14-15) δεν αφηνει περιθωρια να γραψεις φυσικη 9 και χημεια 20 .. ή το αναποδο....δεν γινεται αυτο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top