Πανελλήνιες για άτομα με αναπηρία

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ενταξει τωρα το να γενικευουμε και να μιλαμε στο περιπου για αυτα τα θεματα δεν μου φαινεται καλο!
και νομιζω σε ενα ποστ διαβασα κατι οτι σου στερει δικαιωμα κτλ κτλ
δεν νομιζω οτι συμβαινει αυτο,γτ δεν σου βαζει το μαχαιρι στο λαιμο για να δωσεις με αυτο το συστημα,απλα σο παρεχει μια διευκολυνση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Kort

Νεοφερμένος

Ο John Kort αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
υπαρχουν καποιοι που αξιζουν...ΟΧΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ
ενας γνωστος μου τυφλος περασε 2ος νομικη αθηνας εξεταζομενο προφορικα
Ε ΟΧΙ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΙΔΙΑ
αυτος ΔΕΝ μπορουσε να συνεννοηθει ΑΝ ΕΓΩ Ας ΠΟΥΜΕ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑΛΥΤΟς ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕ ΑΠΟΤΡΕΨΕΙ ΑΠΤΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ?
ετσι μειωνεται η προσπαθεια παιδιων που το αξιζουν


Και είναι λίγο να είσαι παράλυτος στα πόδια; Πώς θα πηγαίνει φροντιστήριο; Θα χρειάζεται και κάποιος να τον μεταφέρει στο σχολείο, μπορεί να μην είναι καλά ψυχολογικά, να χρειάζεται χρόνο να πηγαίνει σε γιατρούς κτλ... Και σε όλα τα σχολικά του χρόνια γενικά να μην μπορεί να διαβάζει για τους παραπάνω λόγους και να έχει πολλά κενά... Οπότε του αξίζει ένα προβάδισμα και με το παραπάνω και λίγο είναι! ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εκει εχει φτασει μερικους ο ανταγωνισμος, λιγη ανθρωπια δε βλαπτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top