Πανελλήνιες: Φτάνει ο χρόνος εξέτασης;

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Κι εγώ φρονώ πως φτάνει, με κάπως πιο γρήγορο γράψιμο σε βιολογία κατεύθυνσης, βέβαια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ο χρόνος φτάνει. Το θέμα είναι πως θα μάθει να τον διαχειρίζεται ο καθένας. Αυτό θα γίνει με θέματα άλλων χρόνων και αρκετά 3ωρα και στο σπίτι, εκτός του φροντιστηρίου.

Και για μένα το 3ωρο ήταν μια χαρά για όλα τα μαθήματα.
Φτάνει δε φτάνει, αυτό έχουμε, με αυτό παίζουμε. 'Nuff said.

Και βασικά αυτό. ^
Από τη στιγμή που αυτό μας δίνεται και δεν μπορούμε να το αλλάξουμε, αυτό θα προσπαθήσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Για τα μαθήματα της Θεωρητικής Κατεύθυνσης φτάνει ο χρόνος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Για όλα φτάνει βρε παιδιά. Αν ξέρεις να γράψεις θα βρεις τρόπο να γράψεις αυτά που θες. Εκεί που εξάντλησα το χρόνο ήταν Έκθεση και Αρχαία, όχι επειδή έγραφα συνέχεια, αλλά γιατί άφηνα λίγο χρόνο, έκανα διαλείμματα, για να ηρεμήσει το μυαλό μου και να σκεφτώ πράγματα. Μέχρι σήμερα δεν έχω ακούσει άνθρωπο να πει δεν πρόλαβα. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Από τα μέχρι τώρα τρίωρα διαγωνίσματα που έχω γράψει στο φροντιστήριο,μου φτάνει ο χρόνος.Πιέζομαι μόνο στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης στα οποία πάντα θέλω να αυτοσχεδιάζω,γιατί δε θέλω να ακολουθώ "καλούπια" στις λύσεις ασκήσεων,και στην Έκθεση στην οποία περιμένω μερικές φορές να μου έρθει "επιφοίτηση". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
:yahoo:Μην μου αγχωνεστε ολοι θα τα καταφερετεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και μετα το καλοκαιρι ποιος σας πιανει!!!!!!!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!:thumbup:
(τελικα μου αρεσαν πολυ οι πανελλαδικες....:spasiklas::spasiklas::spasiklas:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Βασικα για να ειμαστε ειλικρινης... Ειπαμε... Κανουν πολλες κοτσανες στο υπουργειο, αλλα αν χρειαζοταν παραπανω χρονος εξετασης θα υπηρχε...

Μονο στην εκθεση, για μενα τουλαχιστον, ηταν σφιχτα τα πραγματα... Και σιγουρα για καποιον που γραφει αργα(ή γραφει πολλα περιττα, που ειναι συχνο φαινομενο) στην Βιολογια κατευθυνσης...

Φυσικα δεν λαμβανω υποψιν μου την περιπτωση του να φαει καποιος κολλημα γιατι εκει και 5 ωρες να χε, δεν θα αλλαζε και πολυ η κατασταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Πω πω,με γρουσούζεψα!Η επιφοίτηση για την οποία έγραφα το βράδυ,μου βγήκε σε κακό!10:10 πήρα τα θέματα,13:20 τελείωσα την έκθεση.Ευτυχώς που είχα ελαστικό επιτηρητή... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μη φοβου... Εχεις ακομα χρονο... Στο τελος θα γραφεις πολυ πιο γρηγορα... Αρκει βεβαια, καθε φορα που γραφεις εκθεση, και για εξασκηση εννοω, να εχεις στο νου σου τον χρονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αν προσπαθήσεις να μην κολλήσεις για πολύ ώρα σε ένα θέμα και κατανείμεις σωστά το χρόνο που σου διατίθεται, νομίζω ότι φτάνει και περισσεύει......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lyan_14

Νεοφερμένος

Η lyan_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σας! Απλά το θέμα είναι πως δεν πάω φροντιστήρια (μόνο Έκθεση), αλλά και πάλι μπορώ να γράφω στο σπίτι και να κρατάω χρόνο... :) Θα δούμε και από του χρόνου... :)
Πάνω απ' όλα όχι άγχος! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top