Πανελλήνιες : Σημειώσεις στα θέματα

N0b0dy

Νεοφερμένος

Η N0b0dy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Επιτρέπεται να γράφουμε πάνω στα θέματα κι αν ναι με ό,τι θελουμε ή μόνο με μολυβι? (Ρωτάω επειδή είμαι θεωρητική και το αγνωστο δεν μπορώ να το κάνω αν δεν γράφω τη σύνταξη πάνω στα θέματα)
 

Kolokythiatoumpana

Νεοφερμένος

Η Kolokythiatoumpana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Φυσικά και επιτρέπεται. Τώρα με τι δεν είμαι σίγουρη να σου απαντήσω αλλά για ασφάλεια πάρε 1-2 μολύβια μαζί σου
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Επιτρέπεται να γράφουμε πάνω στα θέματα κι αν ναι με ό,τι θελουμε ή μόνο με μολυβι? (Ρωτάω επειδή είμαι θεωρητική και το αγνωστο δεν μπορώ να το κάνω αν δεν γράφω τη σύνταξη πάνω στα θέματα)
ναι φυσικα και στην έκθεση μπορείς να κρατήσεις σημειώσεις αλλά θα έχουμε και πρόχειρο
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
Φυσικά και γίνεται. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις μολύβι και στυλό
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top