Πανελλήνιες - Αθλητισμός

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Υπάρχει κανείς που να δίνει πανελλήνιες,να έχει σαν στόχο να περάσει κάπου,να κάνει φροντιστήρια και παράλληλα να πηγαίνει σε γυμναστήριο (ή να ασχολείται γενικά με αθλητισμό) ;
Θα την παλέψω; Πηγαίνω στο γυμναστήριο κάθε μέρα για 1 ώρα και επιθυμώ να το συνεχίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Υπάρχει κανείς που να δίνει πανελλήνιες,να έχει σαν στόχο να περάσει κάπου,να κάνει φροντιστήρια και παράλληλα να πηγαίνει σε γυμναστήριο (ή να ασχολείται γενικά με αθλητισμό) ;
Θα την παλέψω; Πηγαίνω στο γυμναστήριο κάθε μέρα για 1 ώρα και επιθυμώ να το συνεχίσω.
Μια φίλη μου έκανε καράτε μέχρι πριν από μια εβδομάδα 2-3 φορες κάθε εβδομάδα. Της άρεσε πολύ και ξεχνιόταν. ;) Απλά επειδή τώρα ζορίζεται το έκοψε. Ξέρω και άλλους βέβαια που σταμάτησαν τα αθλήματα μόλις αρχισε το σχολείο. Γενικά είναι ανάλογα αν μπορείς να το προγραμματισεις σωστά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Μέσα στη χρονιά πήγαινα τρεις φορές την εβδομάδα σε αθλητικό στάδιο με άλλους για προπόνηση αντοχής (ανώμαλος δρόμος, στίβος κτλ.) + 1 φορά τα Σαββατοκύριακα μόνος μου. Μια χαρά βγαίνει αν έχεις καλό πρόγραμμα και παράλληλα τα 'χεις καλά με τον εαυτό σου (και όχι πχ. να λες κάθε φορά 'πω 1 ώρα διαβάσματος χαμένη'). Πήγαμε και σε ένα σωρό αγώνες και ξεχνιόμασταν...πάντως από βδομάδα (που θα είναι και ο τελευταίος αγώνας) λέω να το κάνω μία με δύο φορές την εβδομάδα, γιατί όσο να 'ναι καταπονείται ο οργανισμός.

Κατά τη διάρκεια των πανελληνίων δεν ξέρω αν θα πατήσω, μόνο αν το κρίνω απαραίτητο μάλλον (σαν 'ξέσκασμα').
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Ιάσωνα που θες να περάσεις;
Εύα η φίλη σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγω 2 φορες πηγαινα τη βδομαδα αλλα τους 2 τελευταιους μηνες το εκοψα αφενος γιατι δεν ειχα πολυ ρευστο να ανανεωσω τη συνδρομη και αφετερου γιατι επρεπε να σταματησω να "παιζω" :P αλλα γενικα σιγουρα προλαβαινεις απλα οχι και πολυ συστηματικα, αν εχεις σκοπο να διαβαζεις τουλαχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Αποφάσισα να πάω μέχρι τον Δεκέμβρη του χρόνου.Για να αφοσιωθώ μετά με όλη μου την ενέργεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Εγω παντως φιλε επειδη βλεπω εισαι Β λεω να συνεχισω κανονικα τις προπονησεις μου. Οχι φυσικα τακτικα αλλα 2-3 φορες καθημερινες και για καμια μπαλιτσα τα Σ/Κ. Νομιζω πως ειναι καλα με την αποψη οτι καπου θα ξεχαρμανιαζεις και θα ξεχνιεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Το καλό είναι πως στο γυμναστήριο πάω όποτε θέλω,ότι ώρα θέλω.Για όση ώρα θέλω.
365 μέρες 24/7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Ναι το ξερω... Αυτο ειναι καλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top