[Παλιό Σύστημα] Βιολογία ή Μαθηματικά;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Αφου εγραψα εγω μαθ. γενικης 19,5 με διαβασμα 2 βδομαδες (για να μην πω 2 μερες) πριν τις εξετασεις -που με τα μαθηματικα εχω τσακωθει απ το δημοτικο- μπορουν να γραψουν ολοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
συμφωνω πως και τα μαθηματικα γενικης ειναι ευκολα αλλα δυστυχως παραμενουν μαθηματικα που σημαινει πως μπορουν οι εξεταστες πολυ ευκολα καπου να σε πιασουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
προσωπικα παντως...ειχα βιολογια..δεν τη μαθαινα παπαγαλια μεςς τη χρονια...την κατανοουσα..τη διαβαζα απ εξω οταν εγραφα...και φυσικα το πασχα...σ ενα 2ημερο βγαινει υπερανετα να ξερεις τι σου γινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

forakos

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Παιδια εχω ενα δίλημμα...Να επιλεξω βιολογια ή μαθηματικα;
Ειμαι Θετικη κι ενδιαφερομαι κυριως για 3ο πεδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Undead

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Βιολογια δαγκωτο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Έχεις ασχοληθεί καθόλου με τα μαθήματα αυτά;
Να δεις σε ποιό τα καταφέρνεις, και ποιό σου πάει καλύτερα...

Βιολογία θα έλεγα και εγώ,αν θες και 3ο πεδίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Δικε μου μαθηματικα και παλι μαθηματικα. 3ο πεδιο δεν εχει σημασια η βιολογια γενικης στην βαθμολογια νομιζω γιατι βαρυτητας ειναι η χημεια κ η βιολ κατ. αρα παρε μαθηματικα για να μην εχεις ενα ακομη μαθημα να ''αποστηθησεις'' εκτος απο την κατευθυνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Βιολογία 100%:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι εγώ είμαι Θετική και θα πάρω Μαθηματικά γιατί δεν θα κυλήσει καλά η χρονιά με δευτερο παπαγαλέ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Κι εγώ είχα βρεθεί σε τρομακτικό δίλλημα αλλά τελικά επέλεξα τη βιολογία που είναι πιο σίγουρο μάθημα.Αν δεν είσαι καλός στην αποστήθιση πάντως καλύτερα να πάρεις μαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Μαθηματικά.... Έχω που έχω τη βιολογία κατεύθυνσης, θα πάρω κι άλλο προφορικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
μαθηματικά να πάρεις που δεν χρειάζεται να αποστηθίσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Κι εγώ είμαι Θετική και θα πάρω Μαθηματικά γιατί δεν θα κυλήσει καλά η χρονιά με δευτερο παπαγαλέ.:P

Αυτό ακριβώς.Μη γεμίσεις το κεφάλι σου με θεωρητικές μπούρδες.Αν δεν σε ενδιαφέρει το πέμπτο πεδίο να αποφύγεις και την Οικονομία(ΑΟΘ). :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

forakos

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
3o 4o με ενδιαφερει...
Βασικα αυτη τη στιγμη κλίνω προς Μαθηματικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Τα μαθηματικά είναι πολύ εύκολα. Δεν έχει πολλές αποδείξεις, το 1ο κεφάλαιο θα σου φάνει γνωστό από την Κατεύθυνση, μόνο που θα είναι 10 φορές πιο εύκολα. :xixi:

Για την Βιολογία δεν ξέρω πολλά να σου πω, 2 φίλες μου που το έδιναν έλεγαν ότι είναι πολύ εύκολο αλλά θέλει παπαγαλία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Δικε μου μαθηματικα και παλι μαθηματικα. 3ο πεδιο δεν εχει σημασια η βιολογια γενικης στην βαθμολογια νομιζω γιατι βαρυτητας ειναι η χημεια κ η βιολ κατ. αρα παρε μαθηματικα για να μην εχεις ενα ακομη μαθημα να ''αποστηθησεις'' εκτος απο την κατευθυνσης.

+100! :D Mαθηματικά : εύκολα και μικρή ύλη :) Καλή επιτυχία σε ότι και αν κάνεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Βιολογία αφου ενδιαφερεσαι για 3ο πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
μα εχει σημασια αν ενδιαφερεται για 3ο πεδιο? ειναι απλα θεμα γνωσεων.. οχι επιπροσθετων μοριων! (ειναι χρησιμοθηρικο αυτο που λεω το ξερω αλλα προσπαθουμε να του κανουμε τη ζωη ευκολοτερη:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
τα μαθηματικά θέλουν λιγότερο χρόνο διαβάσματος για το 20

αν δεν είσαι σίγουρος για τη βιολογία πάρε μαθηματικά καλύτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j_giannis

Νεοφερμένος

Ο j_giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
μαθηματικα.... ειναι πιο ευκολα και πιο ευχαριστα απο την παπαγαλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top