Παιδαγωγικό Πάτρας

Ζωή Τ

Νεοφερμένος

Η Ζωή Τ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γειά σας! Σκέφτομαι να κάνω 10% από νοσηλευτική για το τμήμα επιστημών εκπαίδευσης και κοινωνικής εργασίας του πανεπιστημίου πατρών. Θα ήθελα να ρωτήσω, για όποιον ξέρει το εξής. Εγώ που είμαι από σχολή του 3ου πεδίου θα μπορώ να πάρω την κατεύθυνση της κοινωνικής εργασίας ή όχι; Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας!
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Γειά σας! Σκέφτομαι να κάνω 10% από νοσηλευτική για το τμήμα επιστημών εκπαίδευσης και κοινωνικής εργασίας του πανεπιστημίου πατρών. Θα ήθελα να ρωτήσω, για όποιον ξέρει το εξής. Εγώ που είμαι από σχολή του 3ου πεδίου θα μπορώ να πάρω την κατεύθυνση της κοινωνικής εργασίας ή όχι; Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας!
Εννοείται θα μπορείς, όπως και για όσους υποψηφίους εισάγονται με το 90, δεν έχει σημασία από ποιο πεδίο είσαι, μπορείς να επιλέξεις την κατεύθυνση που επιθυμείς. Περιορισμός υπήρχε πριν κάποια χρόνια όταν γινόταν μετεγγραφή από τμήμα με παρεμφερές αντικείμενο μόνο σε μία από τις δύο κατευθύνσεις, αλλά αυτό δεν ισχύει στην περίπτωσή σου.
 

Ζωή Τ

Νεοφερμένος

Η Ζωή Τ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Eντάξει, ευχαριστώ πάρα πολύ!!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top