Παιδαγωγικό: Αθήνα, Θεσσαλονίκη ή Ρέθυμνο;

despi01

Νεοφερμένος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδια,εγω επιασα 19315 μορια και σκεφτομαι να βαλω παιδαγωγικό.Κατ'αρχην ποια ειναι η δική σας γνώμη για το Παιδαγωγικό τμήμα(ειδικά αν ξερετε καποιον που ειναι εκει ή αν εσείς ειστε ήδη σε αυτό,pleasee πείτε μου τη γνώμη σας).
Και δεύτερον,το μεγαλύτερο μου πρόβλημα είναι η πόλη.Αρχικά ήθελα Αθήνα με κλειστά τα μάτια.Τώρα ομως προτιμώ καλύτερα Θεσ/νικη.Τώρα να μου πείτε γιατι στον τιτλο βάζω και καθόλου το Ρέθυμνο?!Ιδου το πρόβλημα!Είμαι από το Ηράκλειο και οπως ξερετε ειναι 2 βήματα από το Ρέθυμνο και όλοι(σχεδόν)οι δικοι μου με κατευθύνουν σε αυτό!Εχω ακούσει οτι ειναι πολυ καλη σχολή,αλλα δεν ξέρω....
Αν ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω να με βοηθήσει παρακαλω.Ειμαι σε πολύ δυσκολη θέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Καλύτερα να πηγαίνεις σπίτι σου τα σκ και όλα τα σχετικά.Εφόσον μπορείς καλύτερα να μην φύγεις τόσο μακριά...Ειδικά η Θεσσαλονίκη,πολύ μακριά...Εφόσον έχεις άλλες επιλογές και είναι και η ίδια σχολή στο κάτω κάτω καλύτερα όσο πιο κοντά σου πιστευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Απ'οτι μου χουν πει, το Ρεθυμνο εχει την καλυτερη σχολη, σε σχεση με τα αλλα τμηματα!! Τωρα δεν ξερω,η αποφαση ειναι δικη σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Στην Αθηνα ειναι λιγο χυμα τα πραγματα απ οτι ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marian

Νεοφερμένος

Η marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
εγω ειμαι παιδαγωγικο Ρεθυμνου..Αθηνα θα σου ελεγα να μην βαλεις..οχι μονο για την πολη που γινεται χαμος αλλα κ η σχολη δεν ειναι πολυ καλη...Θεσσαλονικη ειναι πολυ ωραια πολη..αν δεν σε πειραζει που θα εισαι μακρια και θες τοτε πηγαινε..Ρεθυμνο θα εισαι κ κοντα(αν και αυτο παλι δεν σε πειραζει)και η σχολη ειναι πολυ καλη..η φοιτητικη ζωη ειναι πολυ καλη..μικρη πολη ολα κοντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
για ροδο δεν το σκεφτεσε καθολου??
μαλλον θα ειναι καλυτερες οι αλλες σχολες ε??γιατι απο αποψη φοιτητικης ζωης ειναι αψογη θα ελεγα..:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Όπου και να πας δάσκαλος θα βγεις. Τι αγχώνεσαι χωρίς λόγο λοιπόν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Παιδια,εγω επιασα 19315 μορια και σκεφτομαι να βαλω παιδαγωγικό.Κατ'αρχην ποια ειναι η δική σας γνώμη για το Παιδαγωγικό τμήμα(ειδικά αν ξερετε καποιον που ειναι εκει ή αν εσείς ειστε ήδη σε αυτό,pleasee πείτε μου τη γνώμη σας).
Και δεύτερον,το μεγαλύτερο μου πρόβλημα είναι η πόλη.Αρχικά ήθελα Αθήνα με κλειστά τα μάτια.Τώρα ομως προτιμώ καλύτερα Θεσ/νικη.Τώρα να μου πείτε γιατι στον τιτλο βάζω και καθόλου το Ρέθυμνο?!Ιδου το πρόβλημα!Είμαι από το Ηράκλειο και οπως ξερετε ειναι 2 βήματα από το Ρέθυμνο και όλοι(σχεδόν)οι δικοι μου με κατευθύνουν σε αυτό!Εχω ακούσει οτι ειναι πολυ καλη σχολή,αλλα δεν ξέρω....
Αν ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω να με βοηθήσει παρακαλω.Ειμαι σε πολύ δυσκολη θέση.

φανταζομαι το μηχανογραφικο το εχεις κανει.τι διαλεξες τελικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Κοιταξε για την συγκεκριμενη σχολη σε οποια πολη και να περασεις ειναι το ιδιο.Εγω ειμαι απο θεσσαλονικη και το μονο που εχω να σου πω ειναι πως ειναι τελεια για φοιτητες.Αν δεν εχεις καποιο προβλημα στο να σπουδασεις εκτος της πολης σου θα σε συμβουλευα Θεσσαλονικη και με τιποτα Αθηνα...Πανω απ'ολα ομως εσυ τι προτιμας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top