Πέφτουλες

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Ο καθένας με τον τρόπο του κοπέλα μου. Υπάρχουν αυτοί που τα λένε ωμά, αυτοί που δεν λένε τίποτα κτλ.
Υπάρχουν γυναίκες που κολακεύονται από αυτό τον τρόπο πεσίματος. Μάλιστα θεωρώ πως είναι ένα ποσοστό πάνω από το 50% των γυναικών που μόλις ακούσουν "Πω τι κ****α εισαι εσύ, τι κ***ς είναι αυτός" κτλ κτλ φτιάχνονται και καλοαρέσονται. Γι'αυτό να μην τα ρίχνουμε όλα στους άνδρες. Είμαστε κι εμείς κάτι ζώα...

θαλεια μου ειναι πολυ ασχημο να σου πουν κατι τετοιο..ειναι λες και μιλανε σε καμια τ δρομου!!!!απορω ποιες κολακευονται!γ να κολακευτει καποια με αυτα τα λογια (τα οποια δειχνουν ελλειψη σεβασμου!) παει να πει πως τα θελει!!
ειναι γ πολλα χαστουκια αυτοι π τα λενε!!
και τουλαχιστον ας το πει σε κανα τηλ, σε κανα μηνυμα!μεσα στ σχολειο να ερθει να σε βρει να σου πει τετοια...ε ειναι καραγκιοζης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
θαλεια μου ειναι πολυ ασχημο να σου πουν κατι τετοιο..ειναι λες και μιλανε σε καμια τ δρομου!!!!απορω ποιες κολακευονται!γ να κολακευτει καποια με αυτα τα λογια (τα οποια δειχνουν ελλειψη σεβασμου!) παει να πει πως τα θελει!!
ειναι γ πολλα χαστουκια αυτοι π τα λενε!!
και τουλαχιστον ας το πει σε κανα τηλ, σε κανα μηνυμα!μεσα στ σχολειο να ερθει να σε βρει να σου πει τετοια...ε ειναι καραγκιοζης!!

(Δεν αναφέρθηκα σε σένα. Αφορμή πήρα από αυτό που είπες. )
Δεν δείχνει έλλειψη σεβασμού. Απλά κάποιοι εκφράζονται έτσι. Ο σεβασμός είναι μία υποκειμενική ιδέα. Λιγότερο σεβασμό δείχνει η χαζοβιόλα γκόμενα που τα πετάει όλα όξω και περπατάει σινάμενη κουνάμενη στους δρόμους. Με ενοχλεί στα μάτια, με γρατζουνάει, πως το λένε.
Τέλος, μην ξεχνάμε ότι υπάρχει και κάτι που λέγεται "καφρίλα". Όταν γίνεται σωστά είναι το πιο γαμάτο πράγμα. Βάζει κάποια πράγματα/ άτομα στη θέση τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Αυτος περιμενε οτι ετσι θα ριξει γκομενα;Η ηθελε να το παιξει ειλικρινης;:worry:
Προφανως περιμενε οτι με αυτο τον τροπο θα ριξει γκομενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγω ξερω το αλλο κλασικο :
-Αγροτης ειναι ο πατερας σου και εισαι τοσο γλυκια ?
-ναι ειναι
-και τι φυτευει?
- Μαλ************ρες σαν εσενα
Δυστυχως ειχα εμπειρια τετοια φετος στην περιοδο των εξετασεων ... Ενα ουφο ητανε καλα ο τυπος βεβαια νομιζε οτι επειδη ημουν αρκετο καιρο μονη μου οτι θα ανταπεδιδα ελα μου ομως που για κακη του τυχη δεν ανταπεδωσα.. Βεβαια ειχε χοντρο κολλημα ο τυπας :P Αλλα το πως αντεδρασα ηταν γελοιο .. Βασικα του λεω ακου να δεις ομορφε επειδη εχω κατι νευρα που ειναι στο κοκκινο μη μου τα τεντωνεις εσυ παραπανω διοτι θα μετανιωσεις την ωρα κ τη στιγμη που τολμησες να τα βαλεις μαζι μου. Για καμια εβδομαδα ειχα θεμα μαζι του μετα δεν τολμησε να με ξαναπλησιασει ουτε στο χιλιομετρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top