Πέρασα οινολογία Δράμας. Με τι να ασχοληθώ πριν πάω στην σχολή

Elwik

Νεοφερμένος

Ο Elwik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Και πρώτος στα μόρια 😎 (απ' ότι μου είπε η μάνα μ)

Τι πρέπει να ξέρω πριν πάω εκεί σαν βασικές γνώσεις ξρ γω γιατί ψήνομαι φουλ άσχημα να μάθω μαλάκα. Φαίνεται απίστευτα ενδιαφέρον το ότι υπάρχει ιστορία ενός συγκεκριμένου ποτού και εκτός αυτού, είχα οινοποιό παππού οπότε γενικά απλά ακούγεται γαμάτο.

Υ.Σ. Δεν μπορώ να αποκτήσω πρόσβαση στο πρόγραμμα σπουδών, από καμιά συσκευή, οπότε μην πείτε κτ γι αυτό
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,532 μηνύματα.
 

Elwik

Νεοφερμένος

Ο Elwik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,532 μηνύματα.
Ορίστε ο οδηγός σπουδών τους.
 

Συνημμένα

  • odigos_spoudon_24_6_22.pdf
    5.1 MB · Εμφανίσεις: 40

Elwik

Νεοφερμένος

Ο Elwik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,382 μηνύματα.
Και πρώτος στα μόρια 😎 (απ' ότι μου είπε η μάνα μ)

Τι πρέπει να ξέρω πριν πάω εκεί σαν βασικές γνώσεις ξρ γω γιατί ψήνομαι φουλ άσχημα να μάθω μαλάκα. Φαίνεται απίστευτα ενδιαφέρον το ότι υπάρχει ιστορία ενός συγκεκριμένου ποτού και εκτός αυτού, είχα οινοποιό παππού οπότε γενικά απλά ακούγεται γαμάτο.

Υ.Σ. Δεν μπορώ να αποκτήσω πρόσβαση στο πρόγραμμα σπουδών, από καμιά συσκευή, οπότε μην πείτε κτ γι αυτό
ολα εκει μεσα θα θα μαθεις... καινουργια ειναι... ξεσκονισε τις 2 χημειες.
 

KonstantinaF.

Νεοφερμένος

Η KonstantinaF. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών Οίνου Αμπέλου & Ποτών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Και πρώτος στα μόρια 😎 (απ' ότι μου είπε η μάνα μ)

Τι πρέπει να ξέρω πριν πάω εκεί σαν βασικές γνώσεις ξρ γω γιατί ψήνομαι φουλ άσχημα να μάθω μαλάκα. Φαίνεται απίστευτα ενδιαφέρον το ότι υπάρχει ιστορία ενός συγκεκριμένου ποτού και εκτός αυτού, είχα οινοποιό παππού οπότε γενικά απλά ακούγεται γαμάτο.

Υ.Σ. Δεν μπορώ να αποκτήσω πρόσβαση στο πρόγραμμα σπουδών, από καμιά συσκευή, οπότε μην πείτε κτ γι αυτό
Συγχαρητήρια!!!
Σίγουρα χημεία. Γενική ανόργανη, οργανική, ενόργανη... Θα έχεις αρκετή χημεία και εργαστήρια. Αν είναι σαν αυτό της Αθήνας.
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 919 μηνύματα.
Ξεκινα με ημιγλυκο Σαμου, αυτο με το χρυσαφενιο χρωμα και μετα βλεπουμε... :drunk:
 

Nala

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 872 μηνύματα.
Ξεκινα με ημιγλυκο Σαμου, αυτο με το χρυσαφενιο χρωμα και μετα βλεπουμε... :drunk:
Επίσης να πάει Σάμο να το πιει από κοντά και να κάνει και τις διακοπές του
Με τίποτα, απόλαυσε το καλοκαίρι σου
 
Top