Ο ρόλος του καθηγητή της γυμναστικής

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εμεις δεν εχουμε καθολου καλο γυμναστη ολο φωναζει χωρις λογο, βριζει τους συμμαθητες μου και το παιζει καποιος κατα την γνωμη μου αυτοι οι ανθρωποι ( οχι μονο ο κυριος Π. ) αλλα ολοι οι γυμναστες γιατι εχω δει και χειρωτερους δεν πρεπει να πληρωνωνται .... γιατι? γιατι δεν αξιζουν!

Εμάς ο γυμναστής μάς έχει γ***σει, sorry και για την έκφραση. Ο τύπος στα αγόρια την είδε πως πάμε στρατό. Μας βάζει να κάνουμε push ups και κοιλιακούς και να τρέχουμε σαν μαλακες 10 γύρους το προαύλιο(που είναι τεράστιο), δεν με χάλασε γιατί είμαι τύπος που μου αρέσει η άθληση, αλλά μόνο στα αγόρια βάζει μλκς. Στα κορίτσια δίνει μπάλες να παίξουν ό,τι θέλουν, αυτές όπως ο καθένας παίζουν για λίγο και μετά κάθονται και δεν κάνουν τίποτα. Απλά ο καθένας με τα βίτσια του. Κι όχι μόνο για τον γυμναστή αλλά για όλους τους καθηγητές, όπως ξυπνήσει ο καθένας είναι.
εμας αγορια κοριτσια αυτα που σας βαζει εσας τα αγορια μας βαζει να κανουμε αλλα βεβαια αυτος μονο καθετε δεν κανει τιποτα!:mad:

Να δω πως θα το έβρισκε ο δικός μας να κάνει αυτός αυτά που μας βάζει να κάνουμε... Εδώ στο σχολείο μου στους Άγιους Ανάργυρους (όπως και σε πολλά άλλα) , δεν είναι μόνο ότι κάθεται ο γυμναστής, αλλά και ειρωνεύεται κιόλας και τους μαθητές που κουράζονται! Άααααααασε ρε...
εχεις απολυτο δικαιο! σιγα μην μπορουν να τα κανουν ολα αυτα αυτοι βαριουνται που ζουν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

inna99

Νεοφερμένος

Η Ίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εμείς πέσαμε σε καλή γυμνάστρια.
Μας έδειχνε τις ασκήσεις,δεν μας φώναζε,και κάναμε κανονικό μάθημα.
Μακάρι να την έχω και του χρόνου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω παντως και στα 3 χρονια του λυκειου δε θυμαμαι να εκανα μια φορα γυμναστικη :hmm:
μονο οταν προθυμοποιουμουν να παιξω κανα βολλευ η μπατμινκτον, και αυτα μονο μεχρι τη 2α λυκειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Να κανει το τσιγαρο του χαλαρος και να μας κοιταει.Like A Boss.Αλλωστε ασυμαντο μαθημα ειναι η γυμναστικη 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Να κανει το τσιγαρο του χαλαρος και να μας κοιταει.Like A Boss.Αλλωστε ασυμαντο μαθημα ειναι η γυμναστικη 8)

ξέχασες και να βάζει καλούς βαθμούς παράλληλα :look: τί να το κάνεις το 12? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εμεις στη β γυμνασιου ειχαμε εναν πολυ δραστηριο γυμναστη που ακομα και οταν μας εβαζε να παιξουμε ποδοσφαιρο μας σταματουσε συνεχεια το παιχνιδι για να μας πει τι καναμε λαθος και πως να διορθωθουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Να κανει το τσιγαρο του χαλαρος και να μας κοιταει.Like A Boss.Αλλωστε ασυμαντο μαθημα ειναι η γυμναστικη 8)
Θα διαφωνούσα σε αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Θα πω τη γνωμη μου και σε οποιον αρεσει :
Επι 3 χρονια (μιλαω για το γυμνασιο) μου ειχανε πεσει ολοι οι τεμπεληδες (βασικα ολοι οι γυμναστες οι δικοι μας τουλαχιστον ειναι τεμπελοσκυλα) για μενα ο γυμναστης στο γυμνασιο ειναι η πιο ΑΧΡΗΣΤΗ ειδικοτητα καθηγητη που υπαρχει στο ελληνικο Γυμνασιο (πλεον). Οσοι μου εκαναν εμενα γυμναστικη το μονο που ηξεραν ηταν να μας λενε τρεξτε 3-4 γυρους υποχρεωτικα και οποιος δεν το εκανε ή φορουσε τζιν ΑΜΕΣΩΣ απουσια, ενω εκεινοι να καθονται στα παγκακια αραλικι και μετα να σου κανουν κηρυγμα λεγοντας σου "Η κινηση ειναι υγεια" αφου εσυ ΔΕΝ το εφαρμοζεις πως τολμας να το λες σε μας και μαλιστα να ΑΠΑΙΤΕΙΣ να τρεχουμε και να συμμετεχουμε στο μαθημα της Γυμναστικης ???? :confused: Κατσε καλα κυριος γιατι μαλλον δεν σου τα ειπαν καλα ..
Ας με συγχωρησουν οσοι εχουν αντιθετη αποψη ή θεωρουν οτι ειρωνευτηκα καπως απλα νομιζω οτι πρεπει οι καθηγητες να καταλαβουν οτι προκειμενου τα παιδια να κανουν κατι πρεπει να το κανουν ΠΡΩΤΟΙ εκεινοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Λοιπόν ως φοιτητής της Γυμναστικής Ακαδημίας και ως μελλοντικός γυμναστής θα ήθελα να εκφέρω την γνώμη μου: Συμφωνώ κατ'αρχήν ότι οι περισσότεροι γυμναστές στα σχολεία δεν κάνουν τίποτα, και απλά δίνουν μια μπάλα ποδοσφαίρου,μπάσκετ, βόλευ και λένε παίξτε. Και εγώ στα 3 χρόνια του Λυκείου τέτοιους είχα. Μόνο στο Γυμνάσιο είχα καλό γυμναστή. Όμως πάνω σε αυτό πρέπει να γίνει κάποιος διαχωρισμός: Πολλοί καθηγητές Φυσικής Αγωγής θέλουν να κάνουν πράγματα, αλλά δεν μπορούν είτε διότι οι εγκαταστάσεις στα περισσότερα Ελληνικά σχολεία είναι οικτρές. Πως να κάνει ένας καθηγητής πχ κλασικό αθλητισμό όταν υπάρχει μόνο μια αυλή με μπόλικο τσιμέντο, και καθόλου αθλητικός εξοπλισμός; Επίσης αν ένας καθηγητής κάνει στα παιδιά του Γυμνασίου και του Λυκείου κλασικό αθλητισμό, παραδοσιακούς χορούς κτλ, ποιος δεν θα βαρεθεί και δεν θα πει ''δώσε μας μια μπάλα να παίξουμε'';. Βέβαια υπάρχουν καθηγητές που είναι στον κόσμο τους και βαριούνται που ζουν. Αυτοί όντως είναι άχρηστοι και δεν πρέπει να βρίσκονται στα σχολεία. Υπάρχουν όμως και καθηγητές που έχουν όρεξη, αλλά δεν μπορούν να δουλέψουν. Εγώ λέω λοιπόν ότι η γυμναστική στα σχολεία(και ειδικά στο Δημοτικό) είναι πάρα πολύ σημαντική και πρέπει να δίνεται μεγάλης σημασίας από τα παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Λοιπόν ως φοιτητής της Γυμναστικής Ακαδημίας και ως μελλοντικός γυμναστής θα ήθελα να εκφέρω την γνώμη μου: Συμφωνώ κατ'αρχήν ότι οι περισσότεροι γυμναστές στα σχολεία δεν κάνουν τίποτα, και απλά δίνουν μια μπάλα ποδοσφαίρου,μπάσκετ, βόλευ και λένε παίξτε. Και εγώ στα 3 χρόνια του Λυκείου τέτοιους είχα. Μόνο στο Γυμνάσιο είχα καλό γυμναστή. Όμως πάνω σε αυτό πρέπει να γίνει κάποιος διαχωρισμός: Πολλοί καθηγητές Φυσικής Αγωγής θέλουν να κάνουν πράγματα, αλλά δεν μπορούν είτε διότι οι εγκαταστάσεις στα περισσότερα Ελληνικά σχολεία είναι οικτρές. Πως να κάνει ένας καθηγητής πχ κλασικό αθλητισμό όταν υπάρχει μόνο μια αυλή με μπόλικο τσιμέντο, και καθόλου αθλητικός εξοπλισμός; Επίσης αν ένας καθηγητής κάνει στα παιδιά του Γυμνασίου και του Λυκείου κλασικό αθλητισμό, παραδοσιακούς χορούς κτλ, ποιος δεν θα βαρεθεί και δεν θα πει ''δώσε μας μια μπάλα να παίξουμε'';. Βέβαια υπάρχουν καθηγητές που είναι στον κόσμο τους και βαριούνται που ζουν. Αυτοί όντως είναι άχρηστοι και δεν πρέπει να βρίσκονται στα σχολεία. Υπάρχουν όμως και καθηγητές που έχουν όρεξη, αλλά δεν μπορούν να δουλέψουν. Εγώ λέω λοιπόν ότι η γυμναστική στα σχολεία(και ειδικά στο Δημοτικό) είναι πάρα πολύ σημαντική και πρέπει να δίνεται μεγάλης σημασίας από τα παιδιά.
Να γινω και εγω λοιπον λιγακι κακια (θα με συγχωρησεις ελπιζω):/:
Οσο αφορα τις εγκαταστασεις των σχολειων : εδω δεν εχουμε χρηματα για πολυ πιο βασικα πραγματα και θα καθομαστε να μιλαμε για κλειστο γυμναστηριο κ.λ.π. ??? Το βρισκω γελοιο :worry: Επειτα αν περιμενα εγω να γυμναστω απο το σχολειο στο περιμενα θα ειχα μεινει ακομα . Δε βρισκω το λογο του να πρεπει να κανω γυμναστικη 3 φορες την εβδομαδα ενω υπαρχει προτεραιοτητα σε πολλα αλλα μαθηματα που νομιζω οτι πρεπει να αυξηθουν οι ωρες τους (θα μου πεις εδω υπαρχουν σαβουρες και σαβουρες ) δεν τα εχω απαραιτητα με τη Γυμναστικη αλλα διαφωνω στο οτι καποιοι θελουν να κανουν δουλεια και δεν τους το επιτρεπουν οι εγκαταστασεις (ναι τωρα μας μαραναν αυτες) αυτα ειναι δικαιολογιες για το καθε τεμπελοσκυλο που υπαρχει στο ελληνικο σχολειο και εχει την απαιτηση να λεγεται καθηγητης ενω δεν κανει τιποτα (εκτος απο το να πινει το φραπε του). Αν καποιος θελει να προσφερει δεν τον σταματαει τιποτα οποτε καλα θα κανουμε να μη κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας λεγοντας δικαιολογιες που εγω δεν τις πιστευω, ειναι περιττο :/:
Υ.Γ Αν σου φανει οτι τα ειπα καπως θα με συγχωρησεις αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelofdarnknes

Νεοφερμένος

Ο Sociopath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 103 ετών και μας γράφει απο Άντισσα (Λέσβος). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Aμα σου πω οτι σε καταλαβάινω απολυτα.και εμασ εδω τα ιδια και χειροτερα ..εχουμε εναν που μονο γυμναστη δεν τον λεσ...καθε φορα που εχουμε μαζι του μασ δινει μια μπαλα και μασ λεει με υφοσ και με το τσιγγαρο στο χερι<αν με χρειαστείτε τπτ θα ειμαι στο γραφειο μου>..δλδ ελεοσ
https://europa.eu/travel/doc/index_el.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Κι όμως υπάρχουν και καταρτισμένοι γυμναστές.... αλλά ας μην γελιόμαστε....ο μαθητής βλέπει την γυμναστική σαν ένα τρόπο-μια ώρα να ξεσκάσει...και εμείς έχουμε γυμναστές που θα σου πετάξουν μια μπάλα και θα παίξεις αλλά θα προηγηθούν τρέξιμο και διατάσεις....(ίσως και καμιά δρομική)Απο κει και πέρα υπάρχουν 2 θέματα:
α)Ο καθηγητής που βαριέται την ζωή του και δεν κάνει απολύτως τίποτα(αν υπήρχε αξιοκρατική αξιολόγηση καθηγητών θα είχαμε απαλλαγεί απο αυτούς τους τεμπέληδες)
β)Ο ίδιος ο μαθητής που δεν θέλει να γυμναστεί εξειδικευμένα αλλά να παίζει μπάλα,μπάσκετ, βόλεϋ....Αυτό δεν είναι κακό ίσα ίσα σε βοηθά να ξεφεύγεις λίγο από την πίεση της μέρας ΑΛΛΑ έχουμε φτάσει σε σημείο να μην θέλουν ορισμένοι μαθητές να κάνουν γυμναστική)

ΤΕΛΟΣ μην ξεχνάμε και τις σχολικές ομάδες με τις οποίες πρέπει να ασχολούνται οι γυμναστές(ασχέτως αν δεν το κάνουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Κι όμως υπάρχουν και καταρτισμένοι γυμναστές.... αλλά ας μην γελιόμαστε....ο μαθητής βλέπει την γυμναστική σαν ένα τρόπο-μια ώρα να ξεσκάσει...και εμείς έχουμε γυμναστές που θα σου πετάξουν μια μπάλα και θα παίξεις αλλά θα προηγηθούν τρέξιμο και διατάσεις....(ίσως και καμιά δρομική)Απο κει και πέρα υπάρχουν 2 θέματα:
α)Ο καθηγητής που βαριέται την ζωή του και δεν κάνει απολύτως τίποτα(αν υπήρχε αξιοκρατική αξιολόγηση καθηγητών θα είχαμε απαλλαγεί απο αυτούς τους τεμπέληδες)
β)Ο ίδιος ο μαθητής που δεν θέλει να γυμναστεί εξειδικευμένα αλλά να παίζει μπάλα,μπάσκετ, βόλεϋ....Αυτό δεν είναι κακό ίσα ίσα σε βοηθά να ξεφεύγεις λίγο από την πίεση της μέρας ΑΛΛΑ έχουμε φτάσει σε σημείο να μην θέλουν ορισμένοι μαθητές να κάνουν γυμναστική)

ΤΕΛΟΣ μην ξεχνάμε και τις σχολικές ομάδες με τις οποίες πρέπει να ασχολούνται οι γυμναστές(ασχέτως αν δεν το κάνουν)
Κοιτα εγω οσο και να μη μου αρεσει ανηκω στον ομαδα των παιδιων που μισω τη Γυμναστικη και τη βαριεμαι απιστευτα.Ομως οσο και αν τη βαριεμαι παιρνω τα ποδια μου 2-3 φορες την εβδομαδα και πηγαινω σε ενα γυμνστηριο ασχετα που στο δρομο ειμαι ετοιμη να γυρισω πισω απο τη βαρεμαρα που εχω. Αυτο που εγω δεν καταλαβαινω ειναι γιατι να ειμαι αναγκασμενη να κανω γυμναστικη 3 φορες την εβδομαδα (στο γυμνασιο).Ομως ενταξει κακα τα ψεμματα εμας μια γυμναστρια μας ασχολιοταν με τους αγωνες.Οχι ομως και ολοι οι καθηγητες μας:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδια ρωτηστε κι εμενα που εχω καει απο γυμναστη.... Αυτος που ειχα εγω ηταν γουρουνι! Ανεσθητος μεχρι εκει που δεν παει! Εχω μια συμμαθητρια που πριν ενα χρονο εχασε την μητερα της... Ολοι οι καθηγητες το ηξεραν κι εκεινος της πετουσε κατι: μανα δεν εχεις να σε μαζεψει; η πες στην μαμα σου να περασει αυριο μια βολτα... Η καημενη καθε μερα χαλια εφευγε απο το βρωμομαθημα του! Προσωπικα συμφωνω με την fairygirl... ειμαι κατα της γυμναστηκης και ειδικα 3 φορες! Μακαρι να αλλαξουν τα πραγματα...Η ιδεα οτι θα αλλαξω γυμναστη ειναι τελεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Παιδια ρωτηστε κι εμενα που εχω καει απο γυμναστη.... Αυτος που ειχα εγω ηταν γουρουνι! Ανεσθητος μεχρι εκει που δεν παει! Εχω μια συμμαθητρια που πριν ενα χρονο εχασε την μητερα της... Ολοι οι καθηγητες το ηξεραν κι εκεινος της πετουσε κατι: μανα δεν εχεις να σε μαζεψει; η πες στην μαμα σου να περασει αυριο μια βολτα... Η καημενη καθε μερα χαλια εφευγε απο το βρωμομαθημα του! Προσωπικα συμφωνω με την fairygirl... ειμαι κατα της γυμναστηκης και ειδικα 3 φορες! Μακαρι να αλλαξουν τα πραγματα...Η ιδεα οτι θα αλλαξω γυμναστη ειναι τελεια!
αν μεινεις στη γερμανια σε προετοιμαζω οτι η γυμναστικη ειναι δυσκολη.τα πραγματα ειναι αυστηρα.μενουν οι ξαδερφες μου και μου λενε οτι πεφτουν απο βατηρα στην πισινα,κανουν ενοργανη,τις βαθμολογουν στο μπασκετ,στο βολει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
αν μεινεις στη γερμανια σε προετοιμαζω οτι η γυμναστικη ειναι δυσκολη.τα πραγματα ειναι αυστηρα.μενουν οι ξαδερφες μου και μου λενε οτι πεφτουν απο βατηρα στην πισινα,κανουν ενοργανη,τις βαθμολογουν στο μπασκετ,στο βολει

Αυτο με τον βατηρα θα μου αρεσε! Τωρα για την ενοργανη και το βολει... δεν μου αρεσουν ιδιαιτερα! Για το μπασκετ νο προμπλεμ πηγαινα 4 χρονια... Εχω το υψος και λατρευω αυτο το αθλημα ισως ειναι το μονο που αγαπω απο την γυμναστικη!

ΥΓ: ξερεις κατι? ισως την εχω παρει με κακο ματι διοτι ειχα αυτα που ειπα στο προηγουμενο ποστ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Να δίνουν 2 μπάλες (ποδοσφαίρου, βολεύει) να παίξουν όσοι θέλουν οι άλλοι ας πάνε οπού θέλουν (ο δικός μας έτσι κάνει τουλάχιστον:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Να δίνουν 2 μπάλες (ποδοσφαίρου, βολεύει) να παίξουν όσοι θέλουν οι άλλοι ας πάνε οπού θέλουν (ο δικός μας έτσι κάνει τουλάχιστον:D)

αυτό γίνεται στα περισσότερα σχολεία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Να δίνουν 2 μπάλες (ποδοσφαίρου, βολεύει) να παίξουν όσοι θέλουν οι άλλοι ας πάνε οπού θέλουν (ο δικός μας έτσι κάνει τουλάχιστον:D)

αυτό είναι το γαμάτο. Εγώ μάλιστα θυμάμαι στο λύκειο ούτε καν φόρμες φορούσα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
1.000xlike :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top