Ομαδικές σχολών

Helen06

Δραστήριο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 497 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; τις ομαδικές που δημιουργούν για την σχολή που τις βρισκουν και πως μπορώ να μπω σε αυτές; απ'το φεισμπουκ ή τικ τοκ; Άν είναι κάποιος ή έχει κάποιον γνωστό για ομαδική στα πληροφοριακά συστήματα ΠΑΜΑΚ ας μου στείλει ένα προσωπικό να του πω το ινστα να με βάλει παρακαλωω
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 10,550 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; τις ομαδικές που δημιουργούν για την σχολή που τις βρισκουν και πως μπορώ να μπω σε αυτές; απ'το φεισμπουκ ή τικ τοκ; Άν είναι κάποιος ή έχει κάποιον γνωστό για ομαδική στα πληροφοριακά συστήματα ΠΑΜΑΚ ας μου στείλει ένα προσωπικό να του πω το ινστα να με βάλει παρακαλωω
Σε όλα τα σοσιαλ μπορείς μα βρεις. Εμένα μου πετάει φουλ στο τικ τοκ και φαντάσου δεν έδινα καν φέτος. Επίσης, εγώ το 19 είχα βρει άτομα από τον λογαριασμό thetiki_memes στο ινστα, βέβαια τότε ήταν πολύ ενεργός λογαριασμός, έχει πέσει τα τελευταία χρόνια.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,662 μηνύματα.
Από το τικτοκ τις βρίσκεις κυρίως
 

Helen06

Δραστήριο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 497 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,662 μηνύματα.
Μην αγχω, θα το βρεις

Ακόμα όμως και να μην μπεις σε κάποια ομαδική τώρα, σιγουρά θα μπεις μόλις ξεκινήσουν τα μαθήματα

Δεν είναι τίποτα το τραγικό
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,316 μηνύματα.
Υπαρχει και μια σελιδα στο fb λεγεται ΠΑΝΕΛΛΗΘΙΕΣ εκει πιθανοτατα θα βρεις ομαδικες καθως εχει αρκετο κοσμο μεσα
 
Top