Ολυμπιακοί Αγώνες 2012

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Ο Ηλιάδης πήρε το χάλκινο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Επιτέλους, μπράβο ρε Ηλιάδη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,112 μηνύματα.
τι λετε ρε παιδια τωρα το δειχνει (Δε θα αλλάξω έτσι απλά το εμοτικον μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
τι λετε ρε παιδια τωρα το δειχνει

μαγνητοσκόπηση. Μιλάμε για την ερτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Μπράβο Ηλιάδη!!! :clapup:

*Τελείωσε η ατομική χρονομέτρηση στην ποδηλασία :) Πρώτος ο Wiggins (προβλέψιμο)....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,112 μηνύματα.
μαγνητοσκόπηση. Μιλάμε για την ερτ.
:) δε το πιστεύω για μένα παίζει τώρα

______________
Μπράβο του αλλά για μένα το χάλκινο δεν είναι μετάλλιο συγγνώμη!!!

(2 χάλκινα μετάλλια lol)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
και το χαλκινο μια χαρα μεταλλιο ειναι!!!συγχαρητηρια στον Ηλιαδη!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rosslyn

Νεοφερμένος

Ο Rosslyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Έμενα μου άρεσε αρκετά, το αρχικό με τ Βιομηχανική Επανάσταση και τον Κένεθ Μπράνα. Ήταν το μόνο που είχε γούστο. Κι ο Μπιν καλούτσικος ήτανε. Πάντως θέλει αρκετό μυαλό για να σκεφτούν να σφυρηλατήσουν κοτζάμ Ολυμπιακούς κύκλους επί τόπου. Α, και για όσους είπαν ή θα πουν για το σχόλιο του Ζακ Ρογκ, ότι οι Ολυμπιακοί γύρισαν στην πατρίδα τους, μάθετε ότι είναι αλήθεια. Οι σύγχρονοι Ολυμπιακοί είναι μια απλή απομίμηση των δικών μας που φτιάχτηκε στο Λονδίνο από έναν τρελό Γάλλο. No Greece down here!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,112 μηνύματα.
O Mάρκος πάει καλά :) το έχει το παιχνιδι αρκεί να μην κουραστει΄έκανε break
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Ο τζόκοβιτς χάνει?

Καλά αυτή η βουγιούκα πολύ πλάκα έχει... παίρνει δεν παίρνει πόντο ουρλιάζει... αχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
ο Djokovic κέρδισε τον Hewitt. ωραίος αγώνας.

αχαχαχα ναι η βουγιούκα τρυπάει αυτιά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nQvy

Νεοφερμένος

Ο nQvy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Ο Παγδατής τα πάει πολύ καλά.! :D. Πήρε το πρώτο σετ 6-4.
--------------------------------------------------------------------
edit: Έχασε :P 2o σετ 6-1 και 3o σετ 6-4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τι να μιλήσω ως τώρα αποδείχθηκσα σωστός είπα ότι ο Ηλιάδης θα έρθει στην 8αδα και εσείς λέγατε για χρυσό Μήπως άλλος είναι ο μη σχετικός τελικά;

Όχι εσύ είσαι ο άσχετος. Εγώ έλεγα για μετάλλιο ενώ εσύ είπες ότι δεν θα πάρει.

Συγχαρητήρια για το ελληνικό μετάλλιο! Κρίμα που το άθλημα περνάει τέτοια υποτίμηση στην Ελλάδα τα τελευταία χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,112 μηνύματα.
Όχι εσύ είσαι ο άσχετος. Εγώ έλεγα για μετάλλιο ενώ εσύ είπες ότι δεν θα πάρει.

Συγχαρητήρια για το ελληνικό μετάλλιο! Κρίμα που το άθλημα περνάει τέτοια υποτίμηση στην Ελλάδα τα τελευταία χρόνια.

Καλά καλά,
1) Δινανε 2 χάλκινα μετάλλια (άδικο)
2) Δευτερη ευκαιρία δεν έπρεπε να δινόταν (οπως και η ξιφασκία) η κοπέλα έχασε σταμάτησε
3) Άλλαξα την φατούλα μου με βαριά καρδιά
4) Δεν είναι ότι δεν είμαι άσχετος είπα ότι και εσείς είστε το ίδιο ασχετοι με μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλά καλά,
1) Δινανε 2 χάλκινα μετάλλια
2) Δευτερη ευκαιρία δεν έπρεπε να δινόταν (οπως και η ξιφασκία)
3) Άλλαξα την φατούλα μου με βαριά καρδιά
4) Δεν είναι ότι δεν είμαι άσχετος είπα ότι και εσείς είστε το ίδιο ασχετοι με μένα.

1) Όπως, κάτσε να σκεφτώ, κάνανε πάντα στο άθλημα?

2) Repechage δεν ξέρεις τι είναι?

3) Δεν βγάζω νόημα.

4) Έχω κάνει judo αρκετά χρόνια και μέχρι και σε πανευρωπαϊκό έχω πάει οπότε θα σε στεναχωρήσω, όχι δεν είμαστε όλοι άσχετοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,112 μηνύματα.
1) Όπως, κάτσε να σκεφτώ, κάνανε πάντα στο άθλημα?

2) Repechage δεν ξέρεις τι είναι?

3) Δεν βγάζω νόημα.

4) Έχω κάνει judo αρκετά χρόνια και μέχρι και σε πανευρωπαϊκό έχω πάει οπότε θα σε στεναχωρήσω, όχι δεν είμαστε όλοι άσχετοι.
1) Και εγώ που θέλεις να το ξέρω για μένα 3 είναι τα μετάλλια και 1 χάλκινο και όχι 2
2) Το εμαθα σήμερα, θα το θεωρούσα σωστό αν υπήρχε και στα άλλα αθλήματα
3) Ούτε και εγώ
4) Μπράβο σου!!!!!!! Εσύ φοράς τουλάχιστον την μπλούζα σου σωστά;
(παραδέχομαι ότι δεν είσαι ασχετος και εγώ είμαι αλλά αυτό δε με εμποδίζει να εκφέρω την γνώμη μου ως απλός θεατής)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
focko πήραμε ένα μετάλλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Κρίμα που το άθλημα περνάει τέτοια υποτίμηση στην Ελλάδα τα τελευταία χρόνια.
Για ποιο λόγο το θεωρούν υποτιμητικό?? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,112 μηνύματα.
Για ποιο λόγο το θεωρούν υποτιμητικό?? :worry:

Επειδη η ομοσπονδια δε το στηριζει και τα εξοδα καλύπτονται απο τους χορηγούς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top