Ολυμπιακοί Αγώνες 2012

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Τώρα την είδα..
Η στιγμή με το Imagine και το κομμάτι με τις Spice girls ήταν φοβερά.
Ανατριχίλα με τον ύμνο μας.
Γενικά ωραία ήταν η τελετή. Ένα πάρτυ, όπως σε κάθε Ολυμπιακούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daft Punk

Νεοφερμένος

Ο Daft Punk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Η τελετή λήξης ήταν λίγο - πολύ όπως το κομμάτι στην τελετή έναρξης με το κορίτσι που πήγε στο πάρτι.... Με την μόνη διαφορά ότι στην τελετή λήξης οι καλλιτέχνες ήταν live! Παρόλα αυτά εμένα μου άρεσε, ειδικά κάποιες στιγμές (βλέπε, Imagine, Freedom!, ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΥΜΝΟΣ) ήταν πολύ όμορφες, αλλά και ο Fatboy Slim μου άρεσε πολύ, που άναψε κάπως τα αίματα!! Δίκαιο όμως έχετε ότι η δικιά μας τελετή λήξης ήταν πιο λαμπερή και καλλιτεχνική...Εμένα πάντως έτσι μου φάνηκε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Μία αγγλική βλακεία ήταν ρε παιδιά ...

Αυτοί το πέρασαν για συναυλία και παρουσίαση αυτοκινήτων !!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_98

Νεοφερμένος

Ο Nikos_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
βαρετή μέχρι θανάτου !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
από ότι άκουσα παρέλειψαν πολλά συγκροτήματα στην τελετή λήξης και πρόσθεσαν κάποια που δεν χρειαζόταν καν:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top