Οι "πρώτοι των πρώτων" παίρνουν κάποιο βραβείο για την επιτυχία τους;

Nala

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 872 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς αν οι πρώτοι σε μόρια νέοι φοιτητές παίρνουν κάποιο βραβείο από τή σχολή που πέρασαν;
Ό αδελφός μου πέρασε τρίτος στους πολιτιστικούς μηχανικούς Ξάνθη
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γνωρίζει κανείς αν οι πρώτοι σε μόρια νέοι φοιτητές παίρνουν κάποιο βραβείο από τή σχολή που πέρασαν;
Ό αδελφός μου πέρασε τρίτος στους πολιτιστικούς μηχανικούς Ξάνθη
Όχι καλέ, τι βραβείο να παίρνουν?
 

Nala

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 872 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς αν οι πρώτοι σε μόρια νέοι φοιτητές παίρνουν κάποιο βραβείο από τή σχολή που πέρασαν;
Ό αδελφός μου πέρασε τρίτος στους πολιτιστικούς μηχανικούς Ξάνθη
Έχω την εντυπωση ότι η eurobank δίνει ένα χρηματικό ποσό στους πρώτους κάθε σχολείου η δήμου
με πήραν τηλ από το σχολείο μου και μου είπαν αυτό !
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,383 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς αν οι πρώτοι σε μόρια νέοι φοιτητές παίρνουν κάποιο βραβείο από τή σχολή που πέρασαν;
Ό αδελφός μου πέρασε τρίτος στους πολιτιστικούς μηχανικούς Ξάνθη
Το ΕΜΠ δινει κανενα χιλιαρικο και αυτο που σπαει τα κοντερ ειναι το ΕΛΜΕΠΑ δινει 10.000€ (στον 1ο)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top