Οι θυσίες και ο αγώνας των επιτυχόντων και μη

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,112 μηνύματα.
Σας δίνουν αποδείξεις τουλάχιστον ; (τα θεωρώ πάρα πολλά ... για φροντιστήρια λυκείου αυτά) και μάλιστα δεν είναι και ιδιαίτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σε μας δινει για το μισο χρονο.χαχαχα.Σε γενικες γραμμες σε μια αποσταση 25-30 χλμ βρισκεις φουλ πακετα φροντιστηριων με 350 ευρω μαξ.Αλλα δυστυχως το αναγλυφο της περιοχης ειναι πολυ ανωμαλο για να τολμησω κατι τετοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Εγώ έκανα 20δεθυμάμαι ώρες και έδινα 300 :P
Σ' αυτό το θέμα ήμουν τυχερός, στο φροντιστήριο ήμουν κάτι σαν "διαφήμιση" και μου κάνανε έκπτωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
στο φροντιστήριο ήμουν κάτι σαν "διαφήμιση" και μου κάνανε έκπτωση!

εε???:confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σε μας οι 'κραχτες' κανουν δωρεαν μαθηματα.:hehe: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Ε μόλις βγήκαν τα αποτέλεσματα και βγήκα 2ος στο νομό ακούστηκε ότι πήγαινα στο "τάδε" φροντιστήριο και εγώ συμβούλευα όλους να πηγαίνουν σ' αυτό.:P
Ήταν σίγουρος ο ιδιοκτήτης ότι θα πάω καλά και έκανε επένδυση. Δε μ' άρεσε βέβαια, αισθανόμουν "υποχρεώμενος" αλλά τουλάχιστον επιβάρυνα λιγότερο τους γονείς μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,112 μηνύματα.
Εγώ έκανα 20δεθυμάμαι ώρες και έδινα 300 :P
Σ' αυτό το θέμα ήμουν τυχερός, στο φροντιστήριο ήμουν κάτι σαν "διαφήμιση" και μου κάνανε έκπτωση!

:D Πέρνα σε κανά μήνα από το φροντιστήριο θα έχουν το όνομα σου με μεγάλα γράμματα και θα λένε και που πέρασες.

Από σένα θα βγάλουν πολλαπλάσια λεφτά...... από αυτά που έδωσες και ναι έκανε μια καλή κίνηση με την έκπτωση που σου έκανε και μπράβο του ανθρώπου.
____

Προσωπικά επιμένω πως το καλό φροντιστήριο έχει όλους τους μαθητές με καλούς βαθμούς. Οι περισσότεροι κοιτανε τους πρώτους και αυτό είναι πλασματικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σε λιγο θα σου βαλουν το ονοματεπωνυμο και τα μορια με νεον σε τεραστιες διαστασεις και την σχολη επιτυχιας ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ.:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Στο φροντιστήριο που πήγαινα εγώ μαθηματικά από την Γ' Γυμνασίου έως και Γ' Λυκείου ο καθηγητής όταν είδε ένα μαθητή στη Β' Λυκείου που δεν τραβούσε λόγω του ότι δεν διάβαζε συμβούλεψε τους γονείς του παιδιού να τον σταματήσουν... πράγμα που έγινε.. Ενώ όμως μπορούσε μια χαρά να τον κρατήσει και να συνεχίσει να παίρνει τα λεφτά του παιδιού τον σταμάτησε.. Εγώ πιστεύω πως αυτό είναι ένας παράγοντας που κάνει καλό ένα φροντιστήριο πέραν του επιπέδου των σπουδών που προσφέρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Μπορειτε να μας πειτε τον τροπο διαβασματος αυτοι π γραψανε φετος αριστα (18-20) σ αυτα τα 3 μαθηματα? Μαθηματικα Φυσικη Εκθεση

Μαθηματικα: Τι κανατε? Κατανοουσατε τελεια την θεωρια λυνατε αυτες του βιβλιου μετα μετριες και μετα δυσκολες? Σε ποια κεφαλαια επικεντρωθηκατε περισσοτερο? Καθε ποτε γυρνουσατε να κανετε επαναληψη και σε ποια κεφαλαια? Ποια βοηθηματα λιωσατε? Μαθενατε μεθοδολογιες απ εξω?

Φυσικη: Ποσες ασκησεις λυνατε τη φορα και ποσες ωρες αφιερωνατε? Μαθαινατε τυποποιημενες μεθοδολογιες η απλα κατανοουσατε το φαινομενο και αναλογα τι ζητουσε? Τι σας ζορισε ποιο πολυ?

Εκθεση: Αυτοι που γραψανε απο 15 και πανω ποια ηταν η τακτικη σας μεσα στη χρονια? ποσες εκθεσεις γραφατε στο μηνα? ποσες περιληψεις? ποσα 3ωρα διαγωνισματα? γενικα καθε ποτε πιανοσασταν με το μαθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μπορειτε να μας πειτε τον τροπο διαβασματος αυτοι π γραψανε φετος αριστα (18-20) σ αυτα τα 3 μαθηματα? Μαθηματικα Φυσικη Εκθεση

Μαθηματικα: Τι κανατε? Κατανοουσατε τελεια την θεωρια λυνατε αυτες του βιβλιου μετα μετριες και μετα δυσκολες? Σε ποια κεφαλαια επικεντρωθηκατε περισσοτερο? Καθε ποτε γυρνουσατε να κανετε επαναληψη και σε ποια κεφαλαια? Ποια βοηθηματα λιωσατε? Μαθενατε μεθοδολογιες απ εξω?

Φυσικη: Ποσες ασκησεις λυνατε τη φορα και ποσες ωρες αφιερωνατε? Μαθαινατε τυποποιημενες μεθοδολογιες η απλα κατανοουσατε το φαινομενο και αναλογα τι ζητουσε? Τι σας ζορισε ποιο πολυ?

Εκθεση: Αυτοι που γραψανε απο 15 και πανω ποια ηταν η τακτικη σας μεσα στη χρονια? ποσες εκθεσεις γραφατε στο μηνα? ποσες περιληψεις? ποσα 3ωρα διαγωνισματα? γενικα καθε ποτε πιανοσασταν με το μαθημα?

.

.

.

.

.

Συστηματικό διάβασμα λέγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Μπορειτε να μας πειτε τον τροπο διαβασματος αυτοι π γραψανε φετος αριστα (18-20) σ αυτα τα 3 μαθηματα? Μαθηματικα Φυσικη Εκθεση

Μαθηματικα: Τι κανατε? Κατανοουσατε τελεια την θεωρια λυνατε αυτες του βιβλιου μετα μετριες και μετα δυσκολες? Σε ποια κεφαλαια επικεντρωθηκατε περισσοτερο? Καθε ποτε γυρνουσατε να κανετε επαναληψη και σε ποια κεφαλαια? Ποια βοηθηματα λιωσατε? Μαθενατε μεθοδολογιες απ εξω?

Φυσικη: Ποσες ασκησεις λυνατε τη φορα και ποσες ωρες αφιερωνατε? Μαθαινατε τυποποιημενες μεθοδολογιες η απλα κατανοουσατε το φαινομενο και αναλογα τι ζητουσε? Τι σας ζορισε ποιο πολυ?

Εκθεση: Αυτοι που γραψανε απο 15 και πανω ποια ηταν η τακτικη σας μεσα στη χρονια? ποσες εκθεσεις γραφατε στο μηνα? ποσες περιληψεις? ποσα 3ωρα διαγωνισματα? γενικα καθε ποτε πιανοσασταν με το μαθημα?


Xανεις χρονο...Κατσε διαβασε ή διακοπες αν τελειωσες:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Mαθηματικά τ' αγαπούσα, τα είχαν σαν ευχαρίστηση και όχι σαν αγγαρεία. Διάβαζα συστηματικά και παίδευα το μυαλό μου τις ασκήσεις, όλο έλυνα έλυνα έλυνα.
Φυσική δε μ' αρέσε και την είχα για αγγαρεία. Συστηματικό διάβασμα και έλεγα όλους τους τύπους κάθε μέρα στη μάνα μου:P
Έκθεση ο ένας βαθμολογητής μόνο μου έβαλε 18.4, ο άλλος 15.2 και πήγα σε τρίτο με τελικό 17.1. Το θέμα είναι ότι έκθεση δε διάβασα μέσα στη χρονιά, μόνο τη θεωρία κοίταξα το πάσχα. Διάβαζα εφημερίδες, άρθρα στο ιντερνετ και έγραφα στο πσ μου εκθέσεις. Στο Γ1, στην έκθεση, που έπιανε 40 ο ένας μου έβαλε 40/40 και οι άλλοι δύο 35, 36 αντίστοιχα. :P

Γενικώς άμα διαβάσεις γράφεις πάνω από 18,εγώ αυτό πιστεύω. Α και να' σαι ψύχραιμος την ώρα της εξέτασης. Στο λέω εγώ που άμα ήμουν ψύχραιμος και δεν έκανα μικροχαζομάρες θα' χα γα βγάλει πολύ πάνω από 19416 που έβγαλα...πολύ παραπάνω. Γι' αυτό λέω σ' όλους ότι οι εξετάσεις είναι εξετάσεις ψυχραιμίας πρώτα και μετά γνώσεων.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Στο λέω εγώ που άμα ήμουν ψύχραιμος και δεν έκανα μικροχαζομάρες θα' χα γα βγάλει πολύ πάνω από 19416 που έβγαλα...πολύ παραπάνω.

Πόσο παραπάνω μπορεί να βγάλει κάποιος?:look::bounce::bot::studying::sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πόσο παραπάνω μπορεί να βγάλει κάποιος?:look::bounce::bot::studying::sly:
19811 εβγαλε σε μας ενα κοριτσι περσι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
400 μόρια δεν θα τα έλεγα ΠΑΡΑΠΑΝΩ... ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Πόσο παραπάνω μπορεί να βγάλει κάποιος?:look::bounce::bot::studying::sly:

Yπολόγισε σ' όλα τα μαθήματα 20 (γιατί όλα τα ερωτήματα όλων των μαθημάτων τα απάντησα, από μαλακίες μπλε έχανα, τύπου αριθμητικών και τέτοια από τη βιασύνη μου και το άγχος) και στην έκθεση 17.1

Είναι να βαράς το κεφάλι σου στον τοίχο. Να πεις ότι δεν το ξέρες ναι, αλλά το ότι το' χασες από μαλακία είναι σπαστικό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ε ναι κάτι έχω περάσει και εγώ. Ελπίζω να μην τα κάνω στις πανελλήνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:worry: νομίζω όλοι στις πανελλήνιες κάνουμε κάποια χαζομάρα όχι επειδή δεν ξέρουμε κάτι αλλά από απροσεξία ή από άγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Φετος, πιστευω οτι τα θεματα δεν ηταν τοσο δυσκολα, οσο αγχωτικα και πολλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top