Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο)

tasosatha

Νεοφερμένος

Ο tasosatha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Κατα πασα πιθανοτητα εχω περασει οικονομικο ρεθυμνου και επειδη δεν εχω τη δυνατοτητα μετεγγραφης θα ηθελα να σας ρωτησω το εξης.Ειναι ευκολο να περασω ολα τα μαθηματα του πρωτου ετους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
αν διαβαζεις και παρακολουθεις:)σιγουρα θα τα περασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
γιατί; γίνεται να κάνεις μεταγγραφή αν τα περάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
την ιδια απορια εχω κι εγω
κάπου άκουσα ότι αν περάσεις τα μαθήματα του Α' Εξαμήνου μπορείς να πάρεις μεταγραφή αλλά δεν είναι και σίγουρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicktamias

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
κάπου άκουσα ότι αν περάσεις τα μαθήματα του Α' Εξαμήνου μπορείς να πάρεις μεταγραφή αλλά δεν είναι και σίγουρο

Δεν παιζει με τιποτα αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
ναι οντως αν ηταν ετσι ολοι θα δικαιουνταν μετεγγραφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
κάπου άκουσα ότι αν περάσεις τα μαθήματα του Α' Εξαμήνου μπορείς να πάρεις μεταγραφή αλλά δεν είναι και σίγουρο

διαβαστε εγκυκλιο. κατι τετοιο δεν ισχυει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios_thess

Νεοφερμένος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
κάπου άκουσα ότι αν περάσεις τα μαθήματα του Α' Εξαμήνου μπορείς να πάρεις μεταγραφή αλλά δεν είναι και σίγουρο

αυτο που λες ισχυει. εχω ρωτησει συμβουλο επαγγελματικου προσανατολισμου και μου ειπε τα εξης.
αν περασεις τα μαθηματα του α εξαμηνου δικαιουσαι μεταγραφη την επομενη χρονια(δηλαδη το 2 ετος) με ποσοτικο περιορισμο.θα επιλεχθουν δλδ απο την σχολη ατομα με χαμηλο εισοδημα κ.α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
αυτο που λες ισχυει. εχω ρωτησει συμβουλο επαγγελματικου προσανατολισμου και μου ειπε τα εξης.
αν περασεις τα μαθηματα του α εξαμηνου δικαιουσαι μεταγραφη την επομενη χρονια(δηλαδη το 2 ετος) με ποσοτικο περιορισμο.θα επιλεχθουν δλδ απο την σχολη ατομα με χαμηλο εισοδημα κ.α.

κοιτα να δεις τι υπαρχει στα ψηλα γραμματα του νομου...ομολογω πως αυτο δεν το περιμενα αν και ειναι δικαιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζετε αν είναι υποχρεωτική η παρακολούθηση των μαθημάτων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eίναι ένας φίλος εκεί και δε μου έχει πει κάτι για εργαστήρια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δέσποινα, από όσα έχω διαβάσει μέχρι τώρα για τις διάφορες σχολές οικονομικών επιστημών, δεν έχουν κάποιες υποχρεωτικές παρακολουθήσεις, έχουν απλά υποχρεωτικά μαθήματα - όπως όλες οι σχολές. Λογικά δεν θα υπάρχει κάποια διαφορά ως προς αυτό. Ωστόσο, για να είσαι σίγουρη μπορείς να επικοινωνήσεις και με τη γραμματεία του τμήματος με το νέο έτος!

Καλή γιορτές! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Δέσποινα, από όσα έχω διαβάσει μέχρι τώρα για τις διάφορες σχολές οικονομικών επιστημών, δεν έχουν κάποιες υποχρεωτικές παρακολουθήσεις, έχουν απλά υποχρεωτικά μαθήματα - όπως όλες οι σχολές. Λογικά δεν θα υπάρχει κάποια διαφορά ως προς αυτό. Ωστόσο, για να είσαι σίγουρη μπορείς να επικοινωνήσεις και με τη γραμματεία του τμήματος με το νέο έτος!

Καλή γιορτές! :)

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που περνάει στο oικονομικό Ρεθύμνου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

^MaRiA7^

Νεοφερμένος

Η ^MaRiA7^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγωωωω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top