Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης ή Διοίκησης Επιχειρήσεων Πάτρας;

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Τμήμα Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης ή Διοίκησης Επιχειρήσεων Πάτρας και γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Θεσσαλονική γιατί Πάτρα θέλω να μπω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
αφού Πάτρα μένεις, δεν περνάς και από τη Θεσσαλονίκη. Πάντως αν ξέρεις κάτι σχετικό, βοήθα αφου οι μέρες για να παραδώσω το μηχανογραφικό λιγοστεύουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaaa

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αναλογα τι σου αρεσει περισσοτερο
εγω ας πουμε εβαλα 2η προτιμηση διοικηση επιχειρησεων πατρας γιατι οσο κ να κανουμε ειναι πιο θεωρητικη σχολη σε συγκριση με το οικονομικο
θεωρητικη βλεπεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
το αντιθετο! απ'αυτα που εχω ακουσει το οικονομικων επιστημων ειναι πιο θεωρητικο απο τη διοικηση...και καθηγητες + παιδια το ιδιο μου εχουν πει..

απο κει κ περα δε ξερω..


εγω μαλλον θα παω οικονομικων επιστημων πατρας !

ελπιζω να μ'αρεσει;)

- > wolly οσον αφορα τις επαγγελματικες προοπτικες νομιζω οτι στο οικονομικο τα πραγματα ειναι καλυτερα...τωρα το θεμα ειναι να δεις τι σου αρεσει περισσοτερο. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NENA!

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
παιδια γνωριζετε τι ακριβως μπορει να κάνει κάποιος που έχει περασει λογιστική?θέλω να πω όσων αφορα κατακτηριεςκτλ, που αλλού μπορει να πάει...?pls όποιος ξέρει ας στειλει τπτ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
ως λογιστής/οικονομολόγος κάποιος μπορεί να εργαστεί ως στέλεχος σε τράπεζες, εταιρείες (δημόσιες και ιδιωτικές), γενικά στο δημόσιο τομέα κ.α. επίσης μπορεί να δώσει για το ασεπ,ωστε να γίνει καθηγητής στη δευτεροβάθμια εκπαίδευση. δεν ξέρω αν σε κάλυψα, ΝΕΝΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NENA!

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
wolly thanks ναι βοηθησες πολυ ευχαριστω...δεν ηθελα να περασω λογιστικη αλλά τωρα που το κοβω να γινεται πρεπει να βρω τι θα κανω.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-sTeV@-

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
πάντως το πρόγραμμα σπουδών των σχολών στην πάτρα και στην χίο διαφέρουν λίγο από τις αντίστοιχες στην Αθήνα,πειραιά και θεσσαλονίκη.Ένα πράγμα που με ξενέρωσε είναι τα τελευταία δύο χρόνια διδάσκεσαι μάνατζμεντ τουριστικών επιχειρήσεων,αθλητικών οργανισμών και τέτοια.Ανιγουέι,τα έβαλα στον πάτο του μηχανογραφικού(μετά το Πληροφορικής ΑΣΟΕ και Πληροφορικής Θεσ/νίκης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
αφού Πάτρα μένεις, δεν περνάς και από τη Θεσσαλονίκη. Πάντως αν ξέρεις κάτι σχετικό, βοήθα αφου οι μέρες για να παραδώσω το μηχανογραφικό λιγοστεύουν.

Δεν ξέρω να σε βοηθήσω συγκεκριμένα. Η Διοίκηση Επιχειρήσεων πάντως είναι πιο προσαρμοσμένη στην αγορά εργασίας και λιγότερο επιστημονικό/χαοτικό/μαθηματικό αντικείμενο.

Γι' αυτό κι εγώ θα πάω Οικονομικών Επιστημών :D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simona

Νεοφερμένος

Η simona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν ξέρω να σε βοηθήσω συγκεκριμένα. Η Διοίκηση Επιχειρήσεων πάντως είναι πιο προσαρμοσμένη στην αγορά εργασίας και λιγότερο επιστημονικό/χαοτικό/μαθηματικό αντικείμενο.

Γι' αυτό κι εγώ θα πάω Οικονομικών Επιστημών :D!


Kαι εγω οικονομικων επιστημων πατρας με βλεπω να περναω..εβγαλα 16339 περιπου..αν πεσει περιπου 80 μορια της πατρας μπαινω πατρα...τι λετε??θα πεσει??
τι εχετε ακουσει για το πανεπιστημιο εκει..ειδα καπου οτι δεν εχει κατευθυνσεισ στο οικονομικων επιστημων πατρας..βλακεια αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πάντως δεν αξίζει να δώσεις κατατακτήριες για δεύτερη οικονομική σχολή. Καλύτερα να κάνεις ένα καλό μάστερ, ώστε ν'ανεβάσεις και το τυπικό επίπεδο. Εγώ πχ. αν όλα πάνε δεξιά και περάσω στην Οικονομικών Επιστημών, (που είναι σχολή με πολύ γενικό αντικείμενο), ή στην ΟΔΕ, θα ψάξω για μάστερ (εξωτερικό κυρίως) στα Ναυτιλιακά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
miv, εσύ θα γουστάρεις πολύ Οικονομικών Επιστημών για πολλούς λόγους. Μην πας ΟΔΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αυτό λέω κι εγώ. Άσε που κι από θέμα μορίων είναι καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top