Οικονομική επιστήμη ΟΠΑ και απαιτούμενο επίπεδο μαθηματικών

Abiogenesis

Νεοφερμένος

Η Abiogenesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Καλησπερούλες σε όλους κι όλες και εύχομαι να περάσατε στα τμήματα που θέλατε!!

Λοιπόν μπαινω στο ψητο, επειδή γενικά ως άτομο θέλω να είμαι προετοιμασμενη και να ξέρω τι μου γίνεται θα ήθελα να ρωτήσω τι επίπεδο μαθηματικών χρειάζεται το τμήμα οικονομικής επιστήμης του οπα
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,432 μηνύματα.

hl_amhxanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 807 μηνύματα.
Καλησπερούλες σε όλους κι όλες και εύχομαι να περάσατε στα τμήματα που θέλατε!!

Λοιπόν μπαινω στο ψητο, επειδή γενικά ως άτομο θέλω να είμαι προετοιμασμενη και να ξέρω τι μου γίνεται θα ήθελα να ρωτήσω τι επίπεδο μαθηματικών χρειάζεται το τμήμα οικονομικής επιστήμης του οπα
Τί άποψη έχεις για τα μαθηματικά λυκείου ;
 

Abiogenesis

Νεοφερμένος

Η Abiogenesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.

hl_amhxanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 807 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,880 μηνύματα.
Καλησπερούλες σε όλους κι όλες και εύχομαι να περάσατε στα τμήματα που θέλατε!!

Λοιπόν μπαινω στο ψητο, επειδή γενικά ως άτομο θέλω να είμαι προετοιμασμενη και να ξέρω τι μου γίνεται θα ήθελα να ρωτήσω τι επίπεδο μαθηματικών χρειάζεται το τμήμα οικονομικής επιστήμης του οπα
πολλα συγχαρητηρια και απειρα αυγε
καλα θα τα πας ..αλλα επειδη εισαι το the point παιδι.. και εχεις και ωραια φωτο ....παρε ενα διαδικτυκο φρον ( βιντεο) στην αναλυση Ι..δεν θελει πολλα λευτα, κατω απο 100..ετσι να εχεις κατι να κανεις το καλοκαιρι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top