Οικονομικής και αγροτικής ανάπτυξης

Abiogenesis

Νεοφερμένος

Η Abiogenesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Παιδιά λίγη βοήθεια. Σαν τμήμα μου αρέσει πάρα πολύ το πρόγραμμα σπουδών του αλλά είμαι λίγο επιφυλακτική για την επαγγελματική αποκατάσταση και τα δικαιώματα του πτυχίου. Καθώς νομίζω πως εντάσσονται οι απόφοιτοι στους γεωπόνους και όχι σε οικονομολόγους.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,161 μηνύματα.
Παιδιά λίγη βοήθεια. Σαν τμήμα μου αρέσει πάρα πολύ το πρόγραμμα σπουδών του αλλά είμαι λίγο επιφυλακτική για την επαγγελματική αποκατάσταση και τα δικαιώματα του πτυχίου. Καθώς νομίζω πως εντάσσονται οι απόφοιτοι στους γεωπόνους και όχι σε οικονομολόγους.
ε καλα ειναι ... διοικηση επιχειρησεων ειναι με εστίαση στα αγροτικα.
Δικαιωματα ? τι δικαιωματα ...? οι οικονομικοι ειναι ουμανιστες δεν εχουν δικαιωματα... ενταξει προφανως γραφεσαι στο οικονομικο επιμελητήριο..αλλα αυτο δεν δινει φραγκα ..θελει φραγκα.
Ειναι περιορισμενος ο τομεα των επιχειρησεων για να ασχοληθεις υπαλληλικα αλλα δεν ειστε και πολλοι.
Μπορεις ομως να εγκατασταθεις σε αγροτικη περιοχη και να κανεις ολες τις διαδικασιες των αγροτικων επιδοτησεων και να εχεις ανετα και ικανοποιητικα λευτα..λεω τωρα εγω... δεν ξερω ποσοι πολλοι το κανουν και δεν περιμενουν εσενα.
Βασικα τους αγροτες δεν τους ενδιαφερει πολυ η επιχειρηματικη αναπτυξη αλλα πιο πολυ να παρουν την επιδoτηση να παρουν τζιπ cayenne.
Αμμα σ'αρεσει να το κανεις ..η αλλη διοικηση επιχειρησεων ειναι μουντη.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,949 μηνύματα.
Παιδιά λίγη βοήθεια. Σαν τμήμα μου αρέσει πάρα πολύ το πρόγραμμα σπουδών του αλλά είμαι λίγο επιφυλακτική για την επαγγελματική αποκατάσταση και τα δικαιώματα του πτυχίου. Καθώς νομίζω πως εντάσσονται οι απόφοιτοι στους γεωπόνους και όχι σε οικονομολόγους.
Οι πτυχιούχοι του τμήματος έχουν επαγγελματικά δικαιώματα Γεωπόνου. Δεν εγγράφονται στο Οικονομικό Επιμελητήριο.

Περισσότερα: https://sep4u.gr/s326/
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,161 μηνύματα.
Οι πτυχιούχοι του τμήματος έχουν επαγγελματικά δικαιώματα Γεωπόνου. Δεν εγγράφονται στο Οικονομικό Επιμελητήριο.

Περισσότερα: https://sep4u.gr/s326/
Ναι ε?..ω ρε γαμωτο στραβα ροδακινα θα φτιαχνουν.
Κατι σαν τους ημμυ που μπορουν (συμφωνα με το τεε) να φτιαχνουν δικτυα νερου..θα πλημμυρισουν τον κοσμο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top