Οικονομικές τιμές σε μάρκες;

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
γεια σε όλους..ξέρει κανεις που μπορώ να βρω οικονομικά ρουχα απο αυτες τις μάρκες volcom,element,dc,wesc και έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εχμμ... Οικονομικά εχμ δε ξέρω αν κάποιοι τα έχουν μονίμως πιο φτηνά, απλά ψάξε στο Μοναστηράκι, στο στενάκι με τα μαγαζιά, είχα δει κάπου ότι έχει εκπτώσεις μέχρι Σεπτέμβρη νομίζω. Τώρα, η άλλη επιλογή είναι το ίντερνετ.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
στο ιντερνετ δεν είδα και τιποτα,ξέρει καποιος αλλος καταστηματα που να πουλανε αυτες τις μαρκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
www.buywake.com απο εκεί ψωνίζω...μαρκες που πέρνω billabong,Hurley,oneil,Quicksilver αλλα έχει και volcom kai element kai DC
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
στο ιντερνετ δεν είδα και τιποτα,ξέρει καποιος αλλος καταστηματα που να πουλανε αυτες τις μαρκες?

Δηλαδή έχεις ψάξει σε καταστήματα και δεν έχεις βρει αυτές τις μάρκες;:confused:
Όλα τα Prime Timers' έχουν καλέ!
Και διάφορα άλλα πιο μικρά καταστήματα που πουλάνε τέτοια. Δεν υπάρχει περίπτωση να μη βρεις:P
Ψάξε στο mall και στο Athens Heart, κι εκεί έχει.:confused:
Αλλιώς από το σάιτ που είπε το παιδί πάνω.

Εεε αν δε ψαχτείς δε βρίσκεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εγω θέλω καταστηματα..στο mall εψαξα αλλα δεν έχει καταλογο με ρουχα απο τι είδα..αμα ξέρει κανεις ας στείλει ενα μηνυμα για καταστηματα που πουλανε συην αθήνα..ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrusa!

Νεοφερμένος

Η xrusa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
factory outlet, έχει μάρκες αλλά περσινά κ προπέρσινα κομμάτια όμως είναι πολύ οικονομικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnie2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Melinamay.com Ιστοσελίδα με μάρκες που μπορεις να αγοράσεις από εδώ Ελλάδα.Μετά έχω πολλές ξένες αλλά πρέπει να έχεις κάποιον στο εξωτερικό να τα παραλαμβάνει και να στα στέλνει εδώ γτ αυτοι δεν τα στέλνουν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top