Οδοντιατρική ΣΣΑΣ - πληροφορίες για τη σχολή

Albert.123

Νεοφερμένος

Ο Albert.123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Είμαι μαθητής Γ λυκείου και ενδιαφέρομαι για την οδοντιατρική ΣΣΑΣ. Μπορεί οποιος ξέρει να μου πει περισσότερες πληροφορίες για αυτήν την σχολή ( για το καθημερινό πρόγραμμα, για τις εγκαταστάσεις και διάφορα τέτοια);
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,380 μηνύματα.
Είμαι μαθητής Γ λυκείου και ενδιαφέρομαι για την οδοντιατρική ΣΣΑΣ. Μπορεί οποιος ξέρει να μου πει περισσότερες πληροφορίες για αυτήν την σχολή ( για το καθημερινό πρόγραμμα, για τις εγκαταστάσεις και διάφορα τέτοια);
Η διαμονη εκει ειναι σε περιποιμενα δωματια των 4 κρεβατιων και ακολουθουν το παρακατω προγραμμα.. Εχουν καλο φαγητο και διαβαζουν υποχρεωτικα σε ομαδικο αναγνωστηριο συγκεκριμενες ωρες.. ειναι δυσκολη η ζωη αλλα σε δινουν και ενα χατζηλικι το μηνα καπου 200€

1722919540270.png

1722919908938.png

1722919963530.png

Αμα μετανιωσεις και θες να φυγεις πρεπει να πληρωσεις. και μετα 10%
Και εδω πιο πολλα


Και επειδη αυτα ειναι πολλα για ενα παιδι που ερχεται απο ξεσκισμα στην φυσικη και την χημεια... θα ξεκουραζεσαι στο απθ.
Θα πιανεις πισω πισω θα βαζεις δυο κοριτσαρες μπροστα ..οχι δικες σου απο τις αλλες..και θα ριχνεις ενα υπνακο.
Ενα να ξερεις μονο... οτι εισαι εσυ στο απθ.... ειναι και οι αλλοι της πολιτικης...γιναμε γιατροι γιατι αγαπαμε τον ανθρωπο...εχουμε οραμα εμεις... ουτε για το χρημα ,ουτε για το ονόρε , ουτε για τα αστερια.
 

Συνημμένα

  • 1722919789447.png
    1722919789447.png
    100.9 KB · Εμφανίσεις: 23
Τελευταία επεξεργασία:

Albert.123

Νεοφερμένος

Ο Albert.123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Η διαμονη εκει ειναι σε περιποιμενα δωματια των 4 κρεβατιων και ακολουθουν το παρακατω προγραμμα.. Εχουν καλο φαγητο και διαβαζουν υποχρεωτικα σε ομαδικο αναγνωστηριο συγκεκριμενες ωρες.. ειναι δυσκολη η ζωη αλλα σε δινουν και ενα χατζηλικι το μηνα καπου 200€


Αμα μετανιωσεις και θες να φυγεις πρεπει να πληρωσεις. και μετα 10%
Και εδω πιο πολλα


Και επειδη αυτα ειναι πολλα για ενα παιδι που ερχεται απο ξεσκισμα στην φυσικη και την χημεια... θα ξεκουραζεσαι στο απθ.
Θα πιανεις πισω πισω θα βαζεις δυο κοριτσαρες μπροστα ..οχι δικες σου απο τις αλλες..και θα ριχνεις ενα υπνακο.
Ενα να ξερεις μονο... οτι εισαι εσυ στο απθ.... ειναι και οι αλλοι της πολιτικης...γιναμε γιατροι γιατι αγαπαμε τον ανθρωπο...εχουμε οραμα εμεις... ουτε για το χρημα ,ουτε για το ονόρε , ουτε για τα αστερια.
Οκ, ευχαριστώ πολύ!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 10,796 μηνύματα.
Η διαμονη εκει ειναι σε περιποιμενα δωματια των 4 κρεβατιων και ακολουθουν το παρακατω προγραμμα.. Εχουν καλο φαγητο και διαβαζουν υποχρεωτικα σε ομαδικο αναγνωστηριο συγκεκριμενες ωρες.. ειναι δυσκολη η ζωη αλλα σε δινουν και ενα χατζηλικι το μηνα καπου 200€


Αμα μετανιωσεις και θες να φυγεις πρεπει να πληρωσεις. και μετα 10%
Και εδω πιο πολλα


Και επειδη αυτα ειναι πολλα για ενα παιδι που ερχεται απο ξεσκισμα στην φυσικη και την χημεια... θα ξεκουραζεσαι στο απθ.
Θα πιανεις πισω πισω θα βαζεις δυο κοριτσαρες μπροστα ..οχι δικες σου απο τις αλλες..και θα ριχνεις ενα υπνακο.
Ενα να ξερεις μονο... οτι εισαι εσυ στο απθ.... ειναι και οι αλλοι της πολιτικης...γιναμε γιατροι γιατι αγαπαμε τον ανθρωπο...εχουμε οραμα εμεις... ουτε για το χρημα ,ουτε για το ονόρε , ουτε για τα αστερια.
Δε μένουν όλοι σε τετράδες, φίλη μου κοιμάται με άλλες πέντε κοπέλες.
 

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 762 μηνύματα.
Η διαμονη εκει ειναι σε περιποιμενα δωματια των 4 κρεβατιων και ακολουθουν το παρακατω προγραμμα.. Εχουν καλο φαγητο και διαβαζουν υποχρεωτικα σε ομαδικο αναγνωστηριο συγκεκριμενες ωρες.. ειναι δυσκολη η ζωη αλλα σε δινουν και ενα χατζηλικι το μηνα καπου 200€


Αμα μετανιωσεις και θες να φυγεις πρεπει να πληρωσεις. και μετα 10%
Και εδω πιο πολλα


Και επειδη αυτα ειναι πολλα για ενα παιδι που ερχεται απο ξεσκισμα στην φυσικη και την χημεια... θα ξεκουραζεσαι στο απθ.
Θα πιανεις πισω πισω θα βαζεις δυο κοριτσαρες μπροστα ..οχι δικες σου απο τις αλλες..και θα ριχνεις ενα υπνακο.
Ενα να ξερεις μονο... οτι εισαι εσυ στο απθ.... ειναι και οι αλλοι της πολιτικης...γιναμε γιατροι γιατι αγαπαμε τον ανθρωπο...εχουμε οραμα εμεις... ουτε για το χρημα ,ουτε για το ονόρε , ουτε για τα αστερια.
καπως ετσι φανταζομαι την κολαση
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,380 μηνύματα.
καπως ετσι φανταζομαι την κολαση
Ναι αυτο το κωλοσφηγμενο ωραριο ειναι σπαστικο .. ειναι που δεν σε αφηνουν να γυρισεις πλευρο.
Βασικα τον πρωτο χρονο εινα τα ζορια ..μετα το συνηθιζεις και μετα υποφερει η γυναικα σου.. φαντασου λεει να της ζητας 6.15 το πρωι σωματικη αγωγη και ασκησεις παρελασεως.... ε ρε γλεντια?
Παντως αν το παιξεις ωραια εχει και ζωαρα μετα..πας στο νησι μαθαινεις στα δοντια των στρατιωτων... ανοιγεις ιατρειο το απογευμα ...παντρευεσαι μια θεα σαμιωτισα ...περιζήτητος εισαι..και τα σαββατοκυριακα ριχνεις παραγαδι.
Για μενα η σχολη αυτη ειναι προτιμητεα μονο αν δεν εχεις τα λευτα να σπουδασεις θεσσαλονικη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δε μένουν όλοι σε τετράδες, φίλη μου κοιμάται με άλλες πέντε κοπέλες.
Ωραια ..καλες φιλες εχεις .
Να σε ρωτησω οταν εχουν εξοδο με τι ειναι?... στολη κλαρινετο ή κανονικα ρουχα ?
Οκ...επειδη δεν βγαινει η αριθμητικη η σχολη ειναι και ξενοδοχειακου τυπου σε βαζει και extra bed on request.
Ετσι που τα λες ειναι ο στρατος παντα ωραιοποιει την πραγματικοτητα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 10,796 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,380 μηνύματα.
Αν δεν είναι "παραμένων" μπαίνουν και βγαίνουν με την επίσημη στολή, όχι την καθημερινή.
Nαι ετσι ειναι... και εγω τα βλεπω εδω στην κλεισοβης που περιμενουν το λεωφορειο οταν βγαινουν απο την ναυτικων δοκιμων ... ασπρα κλαρινετα ομορφουλια.
Ναι αλλα ετσι πρεπει να εχεις σπιτι εκει να αλλαξεις για να κυκλοφορησεις γιατι κλαρινετο δεν παιζει..οποτε παλι νοικια εχει.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 10,796 μηνύματα.
Ε από το δεύτερο έτος και μετά σχεδόν όλοι όσοι ξέρω έχουν νοικιάσει.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,380 μηνύματα.
Ε από το δεύτερο έτος και μετά σχεδόν όλοι όσοι ξέρω έχουν νοικιάσει.
Γαμωτο..ειχα ενα σημειο στηριξης σκεψης οτι σπουδαζω τσαμπα σσας ...παει και αυτο..τι να βρω τωρα..? η στρατο καυλίαση δε με κανει...
Να αυτο ..ναι αυτο..παω επαρχια και περναω ζωαρα και χρημα και ειμαι και περιζήτητη νυφη..ναι αυτο...τελος.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,386 μηνύματα.
E μωρέ, κάτι στραβό έχει και αυτή δουλειά. Δεν μπορεί να είναι όλα τέλεια. ;) Τσιλλάρετε παίδες.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,380 μηνύματα.
E μωρέ, κάτι στραβό έχει και αυτή δουλειά. Δεν μπορεί να είναι όλα τέλεια. ;) Τσιλλάρετε παίδες.
Τι στραβο εχει ..? δεν εχει... κατι μαλακιουλες ιεραρχιας εχει ..ουστ.
Και στην αθηνα δεν εχει χρηματα.... ουτε γκλαμουρια εχει.

Μα γιατι εγω πρεπει να τρωω κουραμανα?
Γιατι εσυ υπηρετεις την πατριδα
Ε και αλλος που τρωει παντεσπανι την πατριδα υπηρετει ..δινε λευτα να πληρώνομαι εγω ..ή μηπως οχι?
 
Top