ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΧΗΜΕΙΑ ΠΛΙΖ

Mhtsaras76

Νεοφερμένος

Ο Mhtsaras76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!! Θα ηθελα να σας ρωτησω ποιες θεωρειτε πως ειναι οι καλύτερες σχολες απο υγειας που εχουν λιγη ως καθολου χημεια;; Ευχαριστώ!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,179 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!! Θα ηθελα να σας ρωτησω ποιες θεωρειτε πως ειναι οι καλύτερες σχολες απο υγειας που εχουν λιγη ως καθολου χημεια;; Ευχαριστώ!
Μονο το χημικο εχει χημεια και τα φαρμακα ...τα αλλα δεν ή κατι ψιλα.
Εχει το 3ο καλες σχολες ..? δεν το ειχα προσεξει.
Κανονικα δεν θα πρεπει να υπαρχει 3ο πεδιο.
Τωρα μικρε μου παω να κοιμηθω γιατι το ιατρικο φορουμ εδω θα βρεξει μπουφλες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 3,360 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,179 μηνύματα.

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 3,360 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,179 μηνύματα.
Φυσικά και θέλω, και μαθηματικά θελω, εξακολουθουν να ειναι δυο απο τσι επιλογες μου αμα πηγαινα 2ο, ε τι να κανουμε, θελω να πολεμήσω για ιατρικη περισσότερο...
ε τωρα οπως ειναι τα πραματα και δεν αλλαζουν θα διαβασεις την βιολογια σου.
ευχομαι να σε θελει η ιατρικη οσο την θες και εσυ.
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 3,360 μηνύματα.
ε τωρα οπως ειναι τα πραματα και δεν αλλαζουν θα διαβασεις την βιολογια σου.
ευχομαι να σε θελει η ιατρικη οσο την θες και εσυ.
Εχω ελπίδες να ασχοληθώ με πιο "θεωρητικές" επιστήμες αμα αποτύχει το πρακτικό (ιατρικη οδοντιατρική)..
Σκέφτομαι χημικό και μετα να απλωθω προς φυσικομαθηματική μεριά

Ε, θα δειξει ο χρόνος , ας ελπισουμε του χρονου τα θεματα να ειναι πιο ευκολα απο οτι φετος
 

Mhtsaras76

Νεοφερμένος

Ο Mhtsaras76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παιδες τον ηπια. Εξαρχης βλακεια μου που πηγα υγειας ευχαριστώ για τις απαντήσεις!!
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 3,360 μηνύματα.
Παιδες τον ηπια. Εξαρχης βλακεια μου που πηγα υγειας ευχαριστώ για τις απαντήσεις!!
μπα, οι περισσοτερες σχολες της υγειας ειναι κοινες με το 2ο πεδίο.
Ε τωρα βαρβατη χημεία εχει το χημικο και η φαρμακολογια οπως ειπε ο Γιαννης απο πανω
ολο και κατι θα βρεις ομως απο απλη χημεία
Και απο το 2ο πεδιο θα την εβρισκες μπροστα σου
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top