ΟΕΦΕ: ΕΠΑΛ

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Βρηκα ενα site εχει σχεδον ολα τα επαναληπτικα θεματα ΟΕΦΕ 2010 απο ολες τις ταξεις ( Α εως Γ λυκειου) Πιο πολυ το παραθετω για τα παδια του ΕΠΑ.Λ Α κ Β ΟΜΑΔΑ. Εχει απο μαθηματα γενικης και ειδικοτητας!
https://etetraktis.wordpress.com/themata-oefe/

Υ.Γ Θα παρακαλεσω τους διαχειριστες του forum να μην διαγραψουν το θεμα.Ξερω οτι υπαρχει ηδη ενα τετοιο θεμα αλλα δεν νομιζω να το βρει κανεις.Και το εφτιξα πιο πολυ για τα παιδια του ΕΠΑ.Λ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
κωστα εγω εγραψα στα οεφε βασικα μου τα εδωσαν απο αλλο φροντιστιριο γιατι στο φροντιστιριο που παω κανω μονο μαθηματικα και εκθεση τωρα για τον προγραμματισμο εγραψα 65/100 γιατι εκανα αρκετα λαθη στα προγραμματα το 3ο θεμα με το προγραμμα ηταν σχετικα ευκολο αλλα το 4 ηταν λιγο παλουκακι!!!στα δικτυα εγραψα 90/100 δεν εβαλαν δυσκολα!!!εσυ εγραψες οεφε και αν ναι πως τα πηγες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Μονο Εκεθση-Μαθηματικα ελυσα απο ΟΕΦΕ.......Θα σου στειλω π.μ γιατι δεν θελω να δει τους βαθμους ενα φιλος μου (Ξερει αυτος :P) Παντως τα πηγα Καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Είναι άκυρα τα θέματα....τελείως όμως...πιο άκυρα και απο τα περυσινά!Μόνο της ειδικότητας είναι πιο φυσιολογικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Της Εκθεσης ηταν λιγο δυσκολουτσικο θα ελεγα και τα Μαθηματικα Αρκετα......Ετοιμος εσυ Αποστολε για τις εξετασεις????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Είμαι σχεδόν στη ίδια κατάσταση με πέρυσι...αλλά το καλό είναι οτι έχω ξανα δόσει κ εχω μια ιδέα για το τι γίνεται!Αλλα ναι είμαι ετοιμος!Οσο έτοιμος μπορείς να είσαι πριν απο πανελλαδικές!Οχι ρε Κώστα, εύκολα ήταν τα μαθηματικά!Που κόλλησες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Για Στρατο δινεις φετος ε...???? Ε λιγο η θεωρια (οχι τοσο απλως δεν την ειχα τοσο διαβασμενη) και απο το Θεμα 4ο λιγο το Γ ερωτημα!! Αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top