Ξενυχτάτε διαβάζοντας;

Ξενυχτάτε για να διαβάσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 332)
  • Ναι

    Ψήφοι: 53 16.0%
  • Αρκετές φορές

    Ψήφοι: 58 17.5%
  • Συχνά

    Ψήφοι: 38 11.4%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 92 27.7%
  • Όχι

    Ψήφοι: 91 27.4%

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Και για μένα είναι δύσκολο το βράδυ. Κάνω βλακείες του τύπου:

3/-1=3 ή 12+4=8 :D
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αυτα που λετε τα κανω γενικα οταν το μυαλο μου φευγει αλλου. Σχεδον παντα δηλαδη, οχι μονο στο ξενυχτι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anny-airplanes

Νεοφερμένος

Η anny-airplanes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ποτέ δεν το χω κάνει και δεν βρίσκω το νόημα.
Μετά τις 10 δεν γουστάρω να διαβάζω. Είναι ώρα ψυχαγωγίας από κει και μετά.
σωστός:)

αχ εγώ περσυ στην α' γυμνασιού μια χαρα τελειωνα πολυ νωρίς αλλά φέτος μπορεί να πάει και μεχρι τις 10...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo 93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo 93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Όχι δεν έχω πρόβλημα να ξενυχτάω διαβάζοντας, ούτε αισθάνομαι κούραση. Στο proficiency μερικές φορές εξαιτίας του καθημερινού προγράμματος διάβαζα μέχρι και 3:20 και την επόμενη είχα σχολείο.

Το βράδυ συγκεντρώνομαι το ίδιο καλά με τη μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
To βράδυ συγκεντρώνομαι πιο εύκολα πλέον από ότι την μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εγώ έχω κάτσει να διαβάσω μέχρι και τις 1 και δεν τα έχω κάνει όλα. Άλλες φορές τελειώνω από τις 9 και κάθομαι πισί. Μερικές μέρες είναι πραγματικά φορτωμένες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Το 'χω κάνει αρκετές φορές, αλλά μετά τις μία αρχίζω να βρίζω καθηγητές φροντιστηρίων και (τότε) δασκάλους σχολείων και πήγαινξα να κοιμηθώ και τα έκανα το μεσημέρι της επομένης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Το 'χω κάνει αρκετές φορές, αλλά μετά τις μία αρχίζω να βρίζω καθηγητές φροντιστηρίων και (τότε) δασκάλους σχολείων και πήγαινξα να κοιμηθώ και τα έκανα το μεσημέρι της επομένης.


Από την α' γυμνασίου ξενυχτάς? Μετα τι θα κάνεις δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
E εντάξεις μπορεί τη μέρα να κάθεται και να του βγαίνει καλύτερα το βράδυ.Το ίδιο κάνω και εγώ πλέον:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Από την α' γυμνασίου ξενυχτάς? Μετα τι θα κάνεις δηλαδή?

Βασικά δεν κάνω ακριβώς ό,τι λέει ο iliaso...απλά κάθομαι όλη μέρα και κατά τις έντεκα αρχίζω δουλειά, ελπίζοντας να έχω τελειώσει έντεκα και τέταρτο...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aυτό κάνεις που λέω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάθεται όχι γιατί δεν του βγαίνει....τεμπελιάζει.Ε Νιόνιο?ε?Ε?ε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ωχ...:who: με πιάσανε...:P:P
Ναι ΣόΖι το παραδέχομαι, αλλά κι εσύ το ίδιο δεν κάνεις;;;:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Κάθεται όχι γιατί δεν του βγαίνει....τεμπελιάζει.Ε Νιόνιο?ε?Ε?ε:P

E ναι..Δε του βγαινει(ακα δεν έχει όρεξη) άρα τεμπελιάζει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
E εντάξεις μπορεί τη μέρα να κάθεται και να του βγαίνει καλύτερα το βράδυ.Το ίδιο κάνω και εγώ πλέον:)
Και εγω μεχρι το καλοκαιρι δεν ειχα ορεξη παρα μονο πρωι μεχρι 10 και βραδυ μετα 11.Τωρα καιμαμαι απο τις 11....Περιεργο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
ααααα... δεν έχω τελειώσει ακόμα...:P:P:P:P (Ναι έχω ανοίξει βιβλίο...)
Όμορφο ήταν...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jasiu

Νεοφερμένος

Ο Jasiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παλιότερα το έκανα συχνά, αλλά κατάλαβα πως δεν αξίζει.
Αν κάποιος θέλει να διαβάσει ένα μάθημα οπωσδήποτε, 1000 φορές καλύτερα να ξυπνήσει 1-2 ώρες (ή όσες χρειάζονται) πιο νωρίς και να διαβάσει με καθαρό μυαλό!Θα σου χρειαστεί λιγότερος χρόνος να τελειώσεις και θα έχεις κάνει καλύτερη δουλειά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωχ...:who: με πιάσανε...:P:P
Ναι ΣόΖι το παραδέχομαι, αλλά κι εσύ το ίδιο δεν κάνεις;;;:hehe::hehe::hehe:

Tσου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris0mg

Νεοφερμένος

Ο Dimitris0mg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παίδες εγώ μερικές φορές κάθομαι και διαβάζω μέχρι αργά και έχω και πολύ άνχος με συνέπεια πονοκεφάλους ημικρανίες κτλπ... Δεν ξέρω τι να κάνω.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Παίδες εγώ μερικές φορές κάθομαι και διαβάζω μέχρι αργά και έχω και πολύ άνχος με συνέπεια πονοκεφάλους ημικρανίες κτλπ... Δεν ξέρω τι να κάνω.!


να μην καθεσαι μεχρι αργα...!!!:iagree:



:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top