Ξενυχτάτε διαβάζοντας;

Ξενυχτάτε για να διαβάσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 332)
  • Ναι

    Ψήφοι: 53 16.0%
  • Αρκετές φορές

    Ψήφοι: 58 17.5%
  • Συχνά

    Ψήφοι: 38 11.4%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 92 27.7%
  • Όχι

    Ψήφοι: 91 27.4%

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
ΠΟΤΕ! Δεν λειτουργει το μυαλο μου μετα τις 11-12 το βραδυ, αλλιως θα με βολευε! :P Γενικα το διαβασμα μου αργα το βραδυ η νωρις το πρωι δεν ειναι καθολου αποδοτικο (τα εχω δοκιμασει και τα 2 :P). Στο ιντερνετ αντιθετα, οποτε εχω ορεξη ξενυχταω! :P


Στο ιντερνετ πάντα...δεν το συζητώ..:D
Πάντα υπάρχει όρεξη για ιντερνετ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Χεχε! Αυτό που λέτε για το ίντερνετ ισχύει πάντα! :P
Όσο για το διάβασμα, συνήθως μέχρι τις 11-12. Ειδικά φέτος, είμαι πολύ κουρασμένη για να διαβάσω επιπλέον ώρες μετά τα μεσάνυχτα! Απλά δε γίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
μπα τιποτα δεν χαλει τον υπνο μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Όχι ποτέ δεν έχω κάτσει αργά το βράδυ για να διαβάσω... Εγώ όταν δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα μαθήματα της επόμενης ημέρας ή έχω ένα αρκετά σημαντικό διαγώνισμα κάνω το εξής : κοιμάμαι κατά της 10.30 και μετά ξυπνάω κατά τις 4 για να διαβάσω.......:P


Αυτό είναι καλό, αλλά σπάνια καταφέρνω να το κάνω.
Και αν βάλω ξυπνητήρι κινητού κοντεύω να πάθω ανακοπή όταν ακούω τον ήχο :!: Όλα τα ξυπνητήρια των κινητών μου φαίνονται πολύ αντριχιαστικά και πάντα τρομάζω φοβερά, κι ας το έχω βάλει να χτυπήσει ενώ διβάζω μισή ώρα πριν το φροντιστήριο...
Και γενικά μετά θα ξυπνήσουν και όλοι οι άλλοι και θα σπαστώ :P


Επί του θέματος, ναι ξενυχτάω συχνά γιατί δε βρίσκω προκοπή να τα τελειώσω όλα νωρίτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George SK

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Έγω χθες πρώτη φορά έκατσα το βράδυ και άντεξα μέχρι τις μια.
Αλλά μετά ΖzZzZ.
Πρόλαβα και έλυσα 8 ασκήσεις μαθηματικών :P

Χαχα, μια μέρα έτυχε να μην κοιμηθώ καθόλου...για πέρσι μιλάω, στις εξετάσεις - άλγεβρα...
-----------------------------------------
Αυτό είναι καλό, αλλά σπάνια καταφέρνω να το κάνω.
Και αν βάλω ξυπνητήρι κινητού κοντεύω να πάθω ανακοπή όταν ακούω τον ήχο :!: Όλα τα ξυπνητήρια των κινητών μου φαίνονται πολύ αντριχιαστικά και πάντα τρομάζω φοβερά, κι ας το έχω βάλει να χτυπήσει ενώ διβάζω μισή ώρα πριν το φροντιστήριο...
Και γενικά μετά θα ξυπνήσουν και όλοι οι άλλοι και θα σπαστώ :P


Επί του θέματος, ναι ξενυχτάω συχνά γιατί δε βρίσκω προκοπή να τα τελειώσω όλα νωρίτερα :P

Το ίδιο και εγώ. Βάλε κάτι ήρεμο, ας πούμε το Μινοράκι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Συνήθως κοιμάμαι μετά τις 5 το πρωί οποτε αρκετές φορες κάθομαι και διαβάζω και αργά το βραδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Μ'αρέσει να διαβάζω το βράδυ, μέχρι πέρισυ κοιμόμουν και μετά τις 4.
Φέτος μέχρι τις 2 το πολύ, δεν αντέχω παραπάνω με τα φροντιστήρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SWEET HEART

Νεοφερμένος

Η SWEET HEART αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Λοιπον εγω ακουστε τι κανω...οποτε εχω καποιο τεστ ή διαγωνισμα σηκωνομαι παντα το βραδυ (και πολλες φορες χωρις να κοιμηθω καθολου απ'την υπερενταση)και κανω επαναληψη μεχρι το πρωι...''Κοιμαμαι'' 7:00-7:30 και ετοιμαζομαι για το σχολειο....αν δε το κανω αυτο αγχωνομαι περισσοτερο γιατι εχω τον φοβο οτι θα τα ξεχασω...μεχρι τωρα μου βγαινει παντα σε καλο!!!:iagree::iagree::iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
και εγώ βράδυ διαβάζα κ διαβάζω!!!!πρώτον γιατί εκείνη την ώρα επικρατεί απόλυτη ησυχία κ είναι κούλ για διάβασμα κ δεύτερον επείδη ξέρω ότι αν δεν έχω τελειώσει δεν πρόκειται να κοιμηθώ ήρεμος και θα έχω άγχος για το πρωίνό ξύπνημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Το βράδυ όμως ο εγκέφαλος μας είναι κουρασμένος αφού είναι βεβαρημένος με τα όσα έπρεπε να σκεφτούμε να πούμε κ να κάνουμε κατά την διάρκεια της μέρας..Δεν το συνηθίζω κ δεν το συνιστώ φυσικά...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
βασικά το μεσημέρι κοιμόμουν μέχρι να πάω φροντιστήριο κ όταν γύριζα καθόμουν καμιά ώρα δύο έτσι άρχιζα γύρω στις έντεκα και με κανένα τρίωρο έπιανε δύο φυσικα όχι συνέχεια μπορεί να τελείωνα και δώδεκα κ μία ανάλογα ή καμία φορα να μην διάβαζα καθόλου στηντρίτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εγω προσωπικα πολυ σπανια καταφερνα να διαβαζω μετα τις 9.Αλλα γενικα,θεωρω οτι αν καποιος ξενυχταει διαβαζοντας δεν κανει τη δουλεια που θα εκανε κατα τη διαρκεια της ημερας,που θα ειχε και πιο καθαρο μυαλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Εγω δεν μπορω να ξενυχτησω γιατι νυσταζω.Αν εχω διαβασμα προτιμω να κοιμηθω νωρις και να ξυπνησω κατα τις 6 το πρωι να διαβασω που εχει και ησυχια στο σπιτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
...εγω γενικα διαβαζω το βραδυ (οκ οχι και πολυ αργα) τα μαθηματα για το σχολειο μου..... συνηθως δεν μπορω τη μερα.... δεν ξερω γτ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Διαβάζω για το σχολείο τη μέρα. Το βράδυ, όταν ξαπλώνω, διαβάζω λογοτεχνία:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
γλυκο και αθωο μου παιδακι εσυ!:):angel::p:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βαασω

Νεοφερμένος

Η βαασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Οταν εχεις μαθημα 6 με 10.30 δεν το βρισκω καθολου περιεργο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Το βράδυ όμως ο εγκέφαλος μας είναι κουρασμένος αφού είναι βεβαρημένος με τα όσα έπρεπε να σκεφτούμε να πούμε κ να κάνουμε κατά την διάρκεια της μέρας..Δεν το συνηθίζω κ δεν το συνιστώ φυσικά...:)
συμφωνω:no1:εγω δεν μπορω με τιποτα να διαβαζω αργα το βραδυ...οτι κανω το κανω μεχρι τις 11 το πολυ-πολυ...μετα κατεβαζω ρολα που λενε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
1 φορά στην ζωή μου έχω ξενυχτήσει για να διαβάσω... στη δευτέρα γυμνασίου, διαγώνισμα ιστορίας και αρχαίων την ίδια μέρα, τετάρτη ήταν (παιδικά τραύματα :P) και διάβασα το μεσημέρι τα μαθήματα τα υπόλοιπα, την ιστορία από τις 6 (γιατί είχα αγγλικά-γαλλικά κλπ) μέχρι τις 10 το βράδυ ! 4 ώρες για ιστορία είναι εξωφενικό,αλλά η καθηγήτρια μας είχε δώσει και 20 φωτοτυπίες να μάθουμε, με ημερομηνίες και συμπληρώματα! (έκανα ένα μεγάλο διάλειμμα να φάω και να ξελαμπικάρω) και από τις 11μισι ως τις 3παρά πρέπει να ήταν...δεν θυμάμαι καλά...διάβαζα αρχαία...το πρωί κυκλοφορούσα σα ζόμπι! Έγραψα τα διαγωνίσματα και έφυγα. Το θετικό από όλο αυτό είναι ότι έγραψα 19 ιστορία και αρχαία 20! αυτό έλλειπε κιόλας, με τόσο διάβασμα!

ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΠΟΤΕ!!:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Και εγω ειμαι παντως απο εκεινα τα ατομα που διαβαζουν βραδυ...δεν ξερω γιατι αλλα διαβαζω καλυτερα τοτε,τα καταλαβαινω καλυτερα...το μεσημερι παλι δεν μπορω να διαβασω με τπτ...(βασικα οχι απλα διαβαζω αργα..το ξεφτυλιζω θα ελεγα.. :P:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top