Ξέρει κανείς αυτήν την σειρά;

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Πρόκειται για μία σειρά ελαφρού θρίλερ που την έβαζαν παλιά τις μεσημεριανές ώρες στον ant1 και αργότερα την κόψανε. Σε κάθε επεισόδιο υπήρχε διαφορετική υπόθεση με παιδιά τα οποία τα στοίχειωναν εξωπραγματικά όντα.

Την ξέρει κανείς; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Πρόκειται για μία σειρά ελαφρού θρίλερ που την έβαζαν παλιά τις μεσημεριανές ώρες στον ant1 και αργότερα την κόψανε. Σε κάθε επεισόδιο υπήρχε διαφορετική υπόθεση με παιδιά τα οποία τα στοίχειωναν εξωπραγματικά όντα.

Την ξέρει κανείς; :P


Ποια λες? Αυτή που είχε κάτι εφέ β' διαλογής? Με κάτι τέρατα κλπ?
Που τη λέγανε "ανατριχιαστικές ιστορίες"?
Ή κάτι τέτοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Πρόκειται για μία σειρά ελαφρού θρίλερ που την έβαζαν παλιά τις μεσημεριανές ώρες στον ant1 και αργότερα την κόψανε. Σε κάθε επεισόδιο υπήρχε διαφορετική υπόθεση με παιδιά τα οποία τα στοίχειωναν εξωπραγματικά όντα.

Την ξέρει κανείς; :P


Νομιζω πως λες για τις "Ανατριχιλες"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Νομιζω πως λες για τις "Ανατριχιλες"
ιιιιι...πω πω!!και γω την θυμαμαι αυτη.....φανατικα την εβλεπα...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Αχα ναι ευχαριστώ. Είχα πάθει φοβία σε κάποια φάση όταν ήμουν μικρός. Θέλω να δω τι έβλεπα τότε.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Πάτα στο Youtube "Gousebumps" και θα βρεις όλα τα επεισόδια. Εγώ έχω και τα βιβλία που πιστεύω ότι είναι καλύτερα. Αυτό βέβαια είναι και υποκειμενικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λάμπρος41472

Νεοφερμένος

Ο Λάμπρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
΅εγω δεν τιν εχω δει:(((((((:mad::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ανατριχιλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top