Νoir desir

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Αν έχετε παρακολουθήσει τα post μου θα έχετε μάθει ό.τι κάνω μία ραδιοφωνική εκπομπή και θα ήθελα βοήθεια για τα αφιερώματα που κάνω. Ξέρετε κάποια καλά κομμάτια των noir desir??? Όλοι οι γνώστες και πιθανόν λάτρεις επιθυμητοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Αν έχετε παρακολουθήσει τα post μου θα έχετε μάθει ό.τι κάνω μία ραδιοφωνική εκπομπή και θα ήθελα βοήθεια για τα αφιερώματα που κάνω. Ξέρετε κάποια καλά κομμάτια των noir desir??? Όλοι οι γνώστες και πιθανόν λάτρεις επιθυμητοί!

Μμμ..δε ξέρω.
Σε πιο σταθμό κάνεις εκπομπή;;Να σε ακούσουμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μμμ..δε ξέρω.
Σε πιο σταθμό κάνεις εκπομπή;;Να σε ακούσουμε.:P


Δυστυχώς είμαι Χανιά και ο ραδ. σταθμός έχει μικρή εμβέλε!!!ια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Για πές εγώ απο Χανιά είμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
ωραία τα Χανιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MadMax S

Νεοφερμένος

Ο Mιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ωραία κομμάτια...δεν ήξερα πως ειναι των Noir desire...και να φανταστεις πως στον Εν Λευκώ τα ακούω πολύ συχνά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Δυστυχώς είμαι Χανιά και ο ραδ. σταθμός έχει μικρή εμβέλε!!!ια

Και γω Χανιά είμαι.Πες ποιος είναι ο σταθμός να σε στηρίξουμε βρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Και γω Χανιά είμαι.Πες ποιος είναι ο σταθμός να σε στηρίξουμε βρε


AAA έλα ρε συμπατριότισσα, λοιπόν ο σταθμός είναι 107,4 fm (μπορεί να τον "πιάνετε" 107.5 ) γενικού λυκείου ακρωτηρίου..! ελπίζω να σας αρέσουμε. το αφιέρομα στους noir desir θα είναι δεύτερο δηλαδή κατά τις 6!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
οι noir désir ειναι πολυ καλοι. ηξερα μονο το le vent nous portera. με αφορμη το τοπικ σου τους ακουσα πιο πολυ. πολυ ωραιο συγκροτημα. και πολυ απλοι. συμφωνεις, georgegabgab;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
οι noir désir ειναι πολυ καλοι. ηξερα μονο το le vent nous portera. με αφορμη το τοπικ σου τους ακουσα πιο πολυ. πολυ ωραιο συγκροτημα. και πολυ απλοι. συμφωνεις, georgegabgab;



Απόλυτα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
παιδιά στο θέμα "Ομιλείτε γαλλικά" του ischool έχω βρεί φανταστικά γαλλικά τραγούδια. Από τη σελίδα 17 και πέρα έχει άπειρα γαλλικά τραγούδια. ειλικρινά χαίρομαι πού που ανακάλυψα το ischool!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,649 μηνύματα.
Μπράβο ischool! Είμαι :inlove: με σένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Μου αρέσουν πάρα πολύ... Το I'm Lost είναι το αγαπημένο μου...

Δεν έχετε κανένα site να σας ακούσουμε μεσω διαδικτύου?
Για τους Louise Attaque έκανες αφιέρωμα? Αυτοί είναι οι αγαπημενοι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=tVXi1TJ-K48&feature=related[/ame]

oh marlène
les coeurs saignent
et s'accrochent en haut
de tes bas
oh marlène
dans tes veines
coule l'amour
des soldats
et quand ils meurent ou s'endorment
c'est la chaleur de ta voix
qui les apaise, et les traine
jusqu'en dehors des combats
oh marlène, c'est la haine
qui nous a amené là
mais marlène, dans tes veines
coulait l'amour des soldats
eux quand ils meurent
ou s'endorment
c'est dans le creux de tes bras
qu'ils s'abandonnent
et qu'ils brûlent
comme un clope
entre tes doigts
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top