"Νύχτες Πρεμιέρας"

Σκοπεύετε να πάτε στο φεστιβάλ "Νύχτες Πρεμιέρας"
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Εχώ κόψει ήδη εισιτήρια!

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολύ πιθανό

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μάλλον...

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Εχουμε σοβαρότερα πράγματα να κάνουμε με "Νύχτες Πρεμιέρας" θα ασχολούμαστε...

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μένω εκτός Αθήνας,οπότε...

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Τι δημοσκόπηση είναι αυτή Παναγία μου ;!!

    Ψήφοι: 0 0.0%

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
15ο Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογράφου της Αθήνας

Ταινίες των Αλμοδοβάρ, Λι, Έφρον, όπως και αφιερώματα στον «καλτ» κινηματογράφο, μουσικά φιλμ, ταινίες τρόμου, ντοκιμαντέρ και ελληνικές ταινίες, που διακρίθηκαν σε ξένα φεστιβάλ, περιλαμβάνουν οι «Νύχτες πρεμιέρας» του 15ου Διεθνούς Φεστιβάλ Κινηματογράφου της Αθήνας που θα πραγματοποιηθεί από 16 έως 27 Σεπτεμβρίου.

Οι ταινίες θα προβάλλονται στις κινηματογραφικές αίθουσες «Αττικόν», «Απόλλων» και «Δαναός». Στη φετινή διοργάνωση θα προβληθούν περισσότερες από 150 ταινίες.

Στο διεθνές διαγωνιστικό τμήμα η κριτική επιτροπή απαρτίζεται από σπουδαστές ευρωπαϊκών κινηματογραφικών και δραματικών σχολών, ηλικιών από 18 έως 25 ετών. Στο, επίσης, διαγωνιστικό τμήμα «Μουσική και Φίλμ» η επιτροπή θα συγκροτείται από ξένους κριτικούς, αλλά και τον ραδιοφωνικό παραγωγό Γιάννη Πετρίδη, τον οποίο τιμά φέτος το Φεστιβάλ.

Εκτός από τα δύο καθιερωμένα χρηματικά βραβεία, ύψους 10.000 ευρώ, φέτος θεσπίζονται ακόμη τρία, ύψους 2.000 ευρώ το καθένα. Πρόκειται για τα:

* Πρωτοεμφανιζόμενου Έλληνα σκηνοθέτη (αρκεί να έχει προβάλει, έστω μια φορά, την ταινία του στο χρονικό διάστημα από 1/9/2008 έως 31/8/2009).

* Ανδρικής ερμηνείας.

* Γυναικείας ερμηνείας.

Στο 15ο Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογράφου της Αθήνας το κοινό θα έχει την ευκαιρία να παρακολουθήσει «μάστερ κλας» του Πήτερ Γκρήναγουεη και του Ζμπίγκινιεφ Ριμπζίνσκι.

Τέλος, για πρώτη φορά φέτος θα προβληθούν, στο πλαίσιο του Φεστιβάλ, ξεχωριστές ταινίες από το ιδιαίτερο «Φεστιβάλ Αναπηρίας», που διεξήχθη τον Ιούνιο, με «ψυχή» της διοργάνωσης τη Μαίρη Παπαλιού.

Πηγή: ΑΠΕ-ΜΠΕ


Ταξίδι
Περισσότερες από 110 είναι οι μεγάλου μήκους ταινίες που έχει συγκεντρώσει η διοργάνωση και περισσότερες από 40 οι μικρού μήκους (αν βάλουμε και τις 19 μικρού μήκους ταινίες στο τμήμα Μικρές Πρεμιέρες το σύνολο των ταινιών ξεπερνά, καθώς φαίνεται, τις 150).
Τι μπορούμε να ξεχωρίσουμε; Ισως ένα ταξίδι στο φεγγάρι με έναν μοναχικό αστροναύτη (πρωταγωνιστεί ο Σαμ Ρόκγουελ), που συμμετέχει σε μια αποστολή για την επίλυση του ενεργειακού προβλήματος της Γης.
Μια ωραία ιδέα για ταινία επιστημονικής φαντασίας με την υπογραφή του γιου του Ντέιβιντ Μπάουι, Ντάνκαν Τζόουνς. Το «Φεγγάρι» είναι μία από τις 11 ταινίες που θα διαγωνιστούν στο επίσημο διαγωνιστικό τμήμα του φεστιβάλ και έχει ήδη συγκεντρώσει εξαιρετικά σχόλια.
Στο διαγωνιστικό θα δούμε, ακόμη, την αληθινή ιστορία του διάσημου Γάλλου παραγωγού Ουμπέρ Μπαλσάν στο «Ο πατέρας των παιδιών μου» της Μία Χάνσεν Λαβ (πήρε το Ειδικό Βραβείο της Κριτικής Επιτροπής στο τμήμα «Ενα κάποιο βλέμμα» των Κανών). Τον χωρισμό ενός ζευγαριού στο «Δόσεις χωρισμού» του Ντάριλ Γουέιν. Τον καταγεγραμμένο σε κάμερα τραγικό θάνατο δύο μαθητριών στο ημιντοκιμαντερίστικο «Καθόλου προσωπικό» του Ιταλοβραζιλιάνου Ματίας Γκοκάλπ. Το «Brokeback mountain» στη χώρα των Βάσκων στο «Ander» του Ρομπέρτο Καστόν.
Τη φιλία ενός μικρού κοριτσιού στη Μελβούρνη και ενός 44χρονου Νεοϋορκέζου με σύνδρομο Ασπέργκερ στο καρτούν «Mary and Max», με κούκλες από πλαστελίνη του Ανταμ Ελιοτ. Μια ωδή στην ανθρώπινη... ηλιθιότητα στο «Μεγάλη ζωή» του Γκάρι Γιέιτς. Την ελάχιστα γνωστή ιστορία της μαζικής σφαγής του πληθυσμού της κινέζικης πόλης Ντανκίν από τον ιαπωνικό στρατό το 1937 στο αντιπολεμικό δράμα «City of life and death» του Λου Τσουάν. Τους Αλεκ Μπάλντουιν, Σίνθια Νίξον και Τίμοθι Χάτον ως ερωτικό τρίγωνο στο «Lymelife» του Ντέρικ Μαρτίνι.
Την τραγικωμική πλευρά του πολέμου στο Ιράκ στη σάτιρα «Πόλεμος εκτός προγράμματος» του Αρμάντο Ιανούτσι από τη Μεγάλη Βρετανία. Και, τέλος, την ενηλικίωση ενός κοριτσιού στο σουηδικό δράμα «Flickan» του Φρέντρικ Ελντφελντ.
Αυτά ως προς τον βασικό κορμό του φεστιβάλ. Στα λαμπερά χάπενινγκ ξεχωρίζουν οι δύο ταινίες που θα σημάνουν την έναρξη και τη λήξη του - το «Μία κάποια εκπαίδευση» της Λόνε Σέρφινγκ, με πρωταγωνίστρια την Κάρεϊ Μάλιγκαν, για την οποία ακούγεται έντονα πως θα φτάσει στα Οσκαρ, καθώς και οι «Ραγισμένες αγκαλιές» του Πέδρο Αλμοδόβαρ με την Πενέλοπε Κρουζ, αντίστοιχα.
Θα γίνουν, επίσης, οι καθιερωμένες αβάν πρεμιέρ των ταινιών της νέας σεζόν, όπου οι ελληνικές ταινίες κατέχουν περίοπτη θέση: Η βραβευμένη στο Φεστιβάλ του Λοκάρνο «Ακαδημία Πλάτωνος» του Φίλιππου Τσίτου, η «Στρέλλα» του Πάνου Χ. Κούτρα (το φεστιβάλ έχει προγραμματίσει και μια ειδική προβολή για τα 10 χρόνια του «Γιγαντιαίου μουσακά» του), το «Κακό στην εποχή των ηρώων» του Γιώργου Νούσια και ο βραβευμένος στις Κάνες «Κυνόδοντας» του Γιώργου Λάνθιμου (συνολικά 9 ελληνικές ταινίες θα παιχτούν στο φεστιβάλ).
Μεγάλα ονόματα θα δούμε να παίζουν στο «The informers» του Γκρέγκορ Τζόρνταν, που έχει για πρωταγωνιστές τους Γουινόνα Ράιντερ, Κιμ Μπέισινγκερ και Μίκι Ρουρκ. Στο γαστρονομικό παραμύθι «Julie and Julia» της Νόρα Εφρον, με τις Μέριλ Στριπ και Εϊμι Ανταμς, όπως και στα «Αληθοφανή ψέματα» του Στίβεν Σόντερμπεργκ, με τον Ματ Ντέιμον (το φεστιβάλ θα προβάλλει και το «The girlfriend experience» του ίδιου σκηνοθέτη με την ελληνικής καταγωγής πορνοστάρ Σάσα Γκρέι).
Σημειώνουμε, μεταξύ άλλων, και την πρεμιέρα της «Λευκής κορδέλας» του Μίκαελ Χάνεκε, που αποχώρησε από τις Κάνες με τον Χρυσό Φοίνικα, όπως και του ιρανικού κοινωνικού δράματος «About Elly», που κέρδισε την Αργυρή Αρκτο στο Φεστιβάλ του Βερολίνου.
Για πρώτη φορά στην Ελλάδα θα προβληθούν και τα «Taking Woodstock» του Ανγκ Λι, που ανατρέχει στην ιστορία του Ελιοτ Τίμπερ, που βρέθηκε να διοργανώνει το μεγαλύτερο Φεστιβάλ Μουσικής που έγινε ποτέ, «Coco Chanel & Igor Stra­vinsky», με την Αννα Μουγκλαλίς στον ρόλο της γυναίκας που εφηύρε τα ταγιέρ και το μαγικό άρωμα Νο 5 (προβολή σε συνεργασία με το τηλεοπτικό δίκτυο TV5 Monde για την Ημέρα Γαλλοφωνίας) και το «Rudo y corsi» του Κάρλος Κουαρόν με τους Γκαέλ Γκαρσία Μπερνάλ και Ντιέγκο Λούνα να συναντώνται και πάλι σε μια παραγωγή του Αλφόνσο Κουαρόν, μετά το «Θέλω και τη μαμά σου». Μια ειδική προβολή του περιοδικού «Σινεμά» θα μας βάλει στο κλίμα του «Funny people» του Τζαντ Απατοου, όπου ο Ανταμ Σάντλερ κρατά τον ρόλο ενός κωμικού που μαθαίνει σύντομα πως θα πεθάνει. Οσο για το τμήμα του Πανοράματος, εδώ μετράμε 16 ταινίες. Ανάμεσά τους, το «Don McKay» του Τζέικ Γκολντμπέργκερ, όπου η Ελίζαμπεθ Σου και ο Τόμας Χέιντεν Τσερτς συμπρωταγωνιστούν σε ένα φιλμ νουάρ - φόρο τιμής στο είδος. Οπως και το πολύχρωμο μιούζικαλ εποχής «Hipsters» της Βάλερι Τοντορόφσκι, που βραβεύτηκε στη Ρωσία ως καλύτερη ταινία, αλλά και το «Tell tale» του Μάικλ Κουέστα από τη Βρετανία, το οποίο αποτελεί μια μοντέρνα μεταφορά του κλασικού διηγήματος του Εντγκαρ Αλαν Πόε.
Αφήνουμε για το τέλος, τα πάρτι... Οι προβολές των τριών ελληνικών ταινιών που κάνουν πρεμιέρα θα γιορταστούν με βραδινές εξόδους τη Δευτέρα 21/9, την Παρασκευή 25/9 και το Σάββατο 26/9, ενώ οι Γιάννης Πετρίδης, Δημήτρης Παπασπυρόπουλος και Παναγιώτης Μένεγος θα ενωθούν σε ένα επετειακό dj σετ την Πέμπτη 24/9 με αφορμή την ταινία «Once in a lifetime».
Υπενθυμίζουμε ότι το ραντεβού του κοινού με το 15ο Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογράφου της Αθήνας Νύχτες Πρεμιέρας είναι και φέτος στις αίθουσες των κινηματογράφων Απόλλων Cinemax Class, Αττικόν Cinemax Class και Δαναός 1 και 2.
Πηγή : ΕΘΝΟΣ


Θα πάει κανείς απο το ischool ;;:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγώ το γλυκοκοιτάζω εδώ και κάτι μέρες. Αλλά δεν ξέρω τι θα παιχτεί από παρέα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Εγώ το γλυκοκοιτάζω εδώ και κάτι μέρες. Αλλά δεν ξέρω τι θα παιχτεί από παρέα. :D
Καλα κάνεις!:)
Δυστυχώς, για τις περισσότερες ταινίες που μου αρέσουν δεν έχω βρεί παρέα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Δεν είν' κακό.Καθόλου κακό.Θα το θέσω επί τάπητος κι ίσως πάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Θα πάρετε μαζί σας κι εμένα το κακόμοιρο που οι φίλοι μου είναι ντουβάρια ερμ απασχολημένοι ήθελα να πω; Ε Ιωάννα μου; :zilia:

eco ουτε γω έχω παρέα γιαυτό δεν ξέρω ακόμα. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Θα πάρετε μαζί σας κι εμένα το κακόμοιρο που οι φίλοι μου είναι ντουβάρια ερμ απασχολημένοι ήθελα να πω; Ε Ιωάννα μου; :zilia:

eco ουτε γω έχω παρέα γιαυτό δεν ξέρω ακόμα. =/

Για να είμαι ειλικρινής έκοψα εισιτηρια για δυο ταινίες μόνος μου...δεν ήθελε κανενας να πάει.Τωρα προσπαθω να πεισω κανεναν για καμια αλλη ταινία...ειναι πολλες και καλες οι άτιμες:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Και εγώ το ψήνω βασικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ax...να πατε.. :xixi:
Εγω δεν θα το εχανα με τιποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
γιατι,ρε,μπαμ,δεν,πασ,αθηνα,δεν,εισαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
γιατι,ρε,μπαμ,δεν,πασ,αθηνα,δεν,εισαι
Αφου δεν μένει στην Αθήνα...
Αν και θα έπρεπε να έρθει για τη γνωρίσουμε απο κοντά:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
αααααα.οκ,νομιζα,εμενεε,αθηνα,η,μπαμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δεν είν' κακό.Καθόλου κακό.Θα το θέσω επί τάπητος κι ίσως πάω!

Ναι, δεν είναι καθόλου κακό! /who χαϊδεύει μούσι και τυλίγει γύρω από το λαιμό κασκόλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
γιατι,ρε,μπαμ,δεν,πασ,αθηνα,δεν,εισαι
:'( Οχι δεν ειμαι απο Αθηνα..Κριμα που χανω κατι τετοιο..!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Ναι, δεν είναι καθόλου κακό! /who χαϊδεύει μούσι και τυλίγει γύρω από το λαιμό κασκόλ
:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αφου δεν μένει στην Αθήνα...
Αν και θα έπρεπε να έρθει για τη γνωρίσουμε απο κοντά:D:P
Ειστε μακρυα.:(
Αν ηταν πιο κοντα θα εκανα τα παντα για να ερθω..Δεν χανονται τετοιες ευκαιριες..:xixi:
Υπαρχει και αλλος ανθρωπος που θελει να χαλασει τα ματακια του βλεποντας με..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Δυστυχώς μένω Θεσσαλονίκη. Αλλά αδημονώ για το δικό μας φεστιβάλ κινηματογράφου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Δυστυχώς μένω Θεσσαλονίκη. Αλλά αδημονώ για το δικό μας φεστιβάλ κινηματογράφου.
Θα γινει και στη Θεσσαλονικη ? :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Μιλάω για To καθιερωμένο φεστιβάλ κινηματογράφου που γίνεται κάθε χρόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μιλάω για To καθιερωμένο φεστιβάλ κινηματογράφου που γίνεται κάθε χρόνο
Συγνωμη, δεν το γνωριζω..Απλα ρωτησα γιατι φετος θα μπορω να κατεβαινω συχνα Θεσσαλονικη..:xixi:
Ποτε γινετε περιπου? Αν σε κουραζω μη μου απαντας, δεν πειραζει..!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
13-22 Νοεμβρίου
https://www.filmfestival.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top