Νυχτερινή Έξοδος

Νυχτερινή Εξοδος

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 121)
  • σε club

    Ψήφοι: 33 27.3%
  • στα μπουζούκια

    Ψήφοι: 5 4.1%
  • σε συναυλία (γενικά)

    Ψήφοι: 21 17.4%
  • σε εναλλακτική μουσική σκηνή

    Ψήφοι: 12 9.9%
  • σε ταβέρνα με ζωντανή λαϊκή μουσική

    Ψήφοι: 8 6.6%
  • σε κυριλέ εστατόριο με την ανάλογη μουσική

    Ψήφοι: 3 2.5%
  • σε θέατρο / σινεμά

    Ψήφοι: 22 18.2%
  • άλλο (τι?)

    Ψήφοι: 17 14.0%

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Κυριως αυτα:

Γ. σε συναυλία (γενικά)
Δ. σε εναλλακτική μουσική σκηνή
Ζ. σε θέατρο / σινεμά

κ.α. :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
συνηθως,παω πρωτα για κανα καφε ή κανα ποτο κ γενικα προτιμω εναλλακτικη μουσικη σκηνη ,συναυλιες...μαρεσει και να πηγαινω σινεμα με φιλαρακια αλλα οχι στν πολη μου γτ φερνουν καινουργιες ταινιες μη πω ποτε...:(τελευταια μ επιλογη ειναι τα κλαμπακια ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Kort

Νεοφερμένος

Ο John Kort αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσει πολύ το σινεμά, αν και αυτό δεν το λες και τόσο νυχτερινή έξοδο.. πιο πολύ απογευματινή/βραδινή :D Εκτός αν πας και δεις κανένα μεταμεσονύχτιο θριλλερ :P Σχετικά πρόσφατα είδα το Shutter,σε village..

Και οι συναυλίες μ' αρέσουν, αν και μόνο σε 1-2 έχω πάει.. Για club δεν τρελαίνομαι κιόλας, ίσα-ίσα που βουϊζουν/πονάνε τα αυτιά μου και μετά έχω δυνατό πονοκέφαλο... Μπουζούκια/λαϊκά δε μ'αρέσουν καθόλου. :nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valia_92

Νεοφερμένος

Η βαλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κασσάνδρεια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
τις πιο πολλες φορες βγαινω σε μπαρακια.. μ αρεσουν πολυ οι συναυλιες αλλα δεν καταφερω να παω και πολυ συχνα... συχαινομαι τα club αλλα στην περιοχη μου το καλοκαιρι ολοι εκει πανε και με τραβολογανε κ εμενα καμια φορα.. το καλυτερο ειναι κατα την γνωμη μου μια μπυριτσα στο χερι+καλη παρεα στην παραλια+(αν το επιτρεπει ο καιρος) νυχτερινο μπανιο= η τελεια βραδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
τις πιο πολλες φορες βγαινω σε μπαρακια.. μ αρεσουν πολυ οι συναυλιες αλλα δεν καταφερω να παω και πολυ συχνα... συχαινομαι τα club αλλα στην περιοχη μου το καλοκαιρι ολοι εκει πανε και με τραβολογανε κ εμενα καμια φορα.. το καλυτερο ειναι κατα την γνωμη μου μια μπυριτσα στο χερι+καλη παρεα στην παραλια+(αν το επιτρεπει ο καιρος) νυχτερινο μπανιο= η τελεια βραδια

Ω ναι ο καλύτερος συνδιασμός:)

Ειδικά το νυχτερινό μπάνιο είναι το καλύτερο, αν είναι με το έτερον ήμισυ και την παραλία άδεια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Clubs, καφετέριες και εστιατόρια. Οσο πιο κυριλάτα τόσο το καλύτερο. Λαικομάγαζα και μπουζούκια τα σιχαίνομαι. Τα υπόλοιπα ούτε κρύο ούτε ζεστό. :)
το ιδιο!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Άμα βγεις μόνος με φίλους λέει να πας να πιεις να κωλοχτυπηθείς....
Αν πάλι είσαι με καλή παρέα;)....κάπου ήσυχα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Πρωτη μου επιλογη ειναι τα κλαμπακια..Τρελαινιμαι για τετοια μερη και για τετοια μουσικη..Απ την αλλη απεχθανομαι τα μπουζουκια..:down:..Επισης μ αρεσουν και οι συναυλιες αλλα εδω που μενω μια φορα το χρονο και αν ερχονται για συναυλιες,οποτε λιγο σπανιο για μενα..Παντως μ αρεσουν πολυ..Αλλη επιλογη τωρα ειναι αυτο που ειπε και η φιλη μου η βαλια_92 για την παραλια...Κατα τη γνωμη μου η καλυτερη επιλογη!!!!!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkmini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Σημασία έχει με ποιους είσαι και όχι που. Αλλα πάλι, δε νομιζω ότι θα μου άρεσε έξοδος σε club ή ακόμα χειροτερα σε μπουζούκια...Νομίζω οι συναυλίες είναι ότι καλύτερο (ανάλογα τη συναυλία βέβαια...),όπως και το σίνεμα μου ακούγεται αρετά καλή ιδέα φτάνει να είναι καλη η ταινία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εγω παντως προτειμω σινεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Έντεχνες μουσικές σκηνές και συναυλίες για πάντα!!! Από κοντά σινεμά και θέατρο, αηδία για club, παγερά αδιάφορος για τα μπουζούκια. Πάντως όπου και να πας χρειάζεσαι καλή παρέα. Αυτή είναι όλα τα λεφτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
με μεγαλη κ καλη παρεα παω οπουδηποτε. προσωπικα προτιμω τα ησυχα μερη για ποτο ας πουμε με χαλαρη μουσικη. δν μπορω να πω οτι μ'αρεσουν τα κλαμπ κ τα μπουζουκια. δν με ελκυει αυτος ο τροπος διασκεδασης. βλεπω τα κλαμπ κ τα μπουζουκια σαν κατι αποθηκες που μας στριμωχνουν ολους μεσα κ σα να μας λενε: σκαστε,πιειτε κ χορεψτε! προτιμω πιο χαλαρα νεανικα μερη. αλλα πιστευω στα φοιτητικα χρονια, βρισκοντας κ καλη παρεα θα πηγαινουμε σε διαφορα μερη, αλλα θα'χουμε κ τα ιδιαιτερα στεκια μας
μ'αρεσει κ το θεατρο κ το σινεμα πιο πολυ. συναυλιες επισης, αλλα σε τραγουδιστες που πορωνεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
βλεπω τα κλαμπ κ τα μπουζουκια σαν κατι αποθηκες που μας στριμωχνουν ολους μεσα κ σα να μας λενε: σκαστε,πιειτε κ χορεψτε! προτιμω πιο χαλαρα νεανικα μερηι

+1000

προσωπικά έχω ορκιστεί να μην ξαναπατήσω σε κλαμπ. για τα μπουζούκια δεν χρειάζεται να τ' ορκιστώ. εννοείται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Τι λέτε παιδιά!!!Πολύ ωραία είναι τα κλαμπ και τα μπουζούκια αλλά αυτά που δεν είναι τέρμα στριμωξίδι και δε θες μισή ωρα για να πας στην τουαλέτα!!Δεν εχω πρόβλημα για συναυλίες και πιο έντεχνα events αλλά προτιμώ τα πρώτα!Το καλύτερο απ'όλα βέβαια είναι με διαφορά ταβέρνα με ζωντανή λαική μουσική και ρετσίνα!!!!! ΑΘΩΝΟΣ 4 EVER AND EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oι Σαλονικιοί καταλαβαίνουν!!!!

Πάντως όσον αφορά τα μπουζούκια θα'ρθει καιρός που κάποιοι απο δω μέσα θα ψοφάν για να πάνε στον Πλούταρχο ή στην Πέγκυ!!!!Ξέρω κι άλλους που το παίζαν ροκάδες και μεταλλάδες αλλά στο σωστό timing το μόνο μέρος που τους ταίριαζε ήταν τα μπουζούκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και όταν λέω μπουζούκια δεν εννοώ σκυλάδικα και τσιφτετελάδικα!Αυτά δε μαρέσουν!

Και φυσικά μην ξεχνάμε το σινεμά!!Σταθερή αξία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Τι λέτε παιδιά!!!Πολύ ωραία είναι τα κλαμπ και τα μπουζούκια αλλά αυτά που δεν είναι τέρμα στριμωξίδι και δε θες μισή ωρα για να πας στην τουαλέτα!!Δεν εχω πρόβλημα για συναυλίες και πιο έντεχνα events αλλά προτιμώ τα πρώτα!Το καλύτερο απ'όλα βέβαια είναι με διαφορά ταβέρνα με ζωντανή λαική μουσική και ρετσίνα!!!!! ΑΘΩΝΟΣ 4 EVER AND EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oι Σαλονικιοί καταλαβαίνουν!!!!

Πάντως όσον ααφορά τα μπουζούκια θα'ρθει καιρός που αυτοί που κάποιοι απο δω μέσα θα ψοφάν για να πάνε στον Πλούταρχο ή στην Πέγκυ!!!!Ξέρω κι άλλους που το παίζαν ροκάδες και μεταλλάδες αλλά στο σωστό timing το μόνο μέρος που τους ταίριαζε ήταν τα μπουζούκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και όταν λέω μπουζούκια δεν εννοώ σκυλάδικα και τσιφτετελάδικα!Αυτά δε μαρέσουν!

Και φυσικά μην ξεχνάμε το σινεμά!!Σταθερή αξία!


ΥΕΑΗ !:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Νυχτερινή έξοδος?

Σε ένα μπαράκι με χαμηλή ροκ μουσική με καλή παρέα και το μωρό μου, και μετά σπίτι μου οι 2 μας για την συνέχεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
εγω παλι σε club με ξενη μουσικη κ κυριως electro
βασικα καλη παρεα να εχεις και οπου κ να πας ωραια θα περασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
ΣΕ ΣΥΝΑΥΛΙΑ!!!!!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Εννοείτε συναυλία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Δεν ξερω πιο ειναι πιο απαισιο.Τα μπαρ-κλαμπ η τα μπουζουκια-ρεμπεταδικα κτλ

Δεν βρισκω τπτ ενδιαφερον σε αυτα.Αντιθετα βρισκω εναδιαφερον την συναυλια,το σινεμα και την ταβερνα.Και γουσταρω πολυ να εισαι εξω στην φυση και να συζητας για διαφορα (σε αυλη σπιτιου,σε παραλια,σε βουνο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top