Νεότερη Ελληνική Ιστορία;

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
παιδιά ευχαριστώ όλους σας για τις απαντήσεις σας!!Θα πάω από τέταρτο πεδίο για Πληροφορική Οικονομικού Αθήνας και από εκεί[αφού πάω και στρατό],θα δώσω για διπλωματικό!!ΟΙ σπουδές μου πιστεύω ότι θα μου φανούν χρήσιμες και θα μου δώσουν πλεονέκτημα ΤΕΡΆΣΤΙΟ στη δεύτερη φάση του διαγωνισμού για το ΔΣ αφού και οι υπολογιστές και η οικονομία είναι στην ύλη.Θα πρέπει όμως να ρίξω πολύ διάβασμα για τα δίκαι και αυτά.Είδη από βδομάδα ξεκινάω να διαβάζω Ναυτικό Δίκαιο από μια οικογενειακή φίλη που είναι δικηγόρος!!

Θέλω να θέσω ένα ακόμα ερώτημα: έχω προφισενσι καμπριτζ και μίσιγκαν στα αγγλικά,αλλά γαλλικά θα μάθω στο πανεπιστήμιο.Τι επιπέδου πτυχίο θα χρειαστώ περίπου.ΞΈΡΩ ότι γίνεται γραπτή εξέταση στο ΔΣ αλλά περίπου τι πτυχίο πρέπει να πάρω για να είμαι κολλημένος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
παιδιά ευχαριστώ όλους σας για τις απαντήσεις σας!!Θα πάω από τέταρτο πεδίο για Πληροφορική Οικονομικού Αθήνας και από εκεί[αφού πάω και στρατό],θα δώσω για διπλωματικό!!ΟΙ σπουδές μου πιστεύω ότι θα μου φανούν χρήσιμες και θα μου δώσουν πλεονέκτημα ΤΕΡΆΣΤΙΟ στη δεύτερη φάση του διαγωνισμού για το ΔΣ αφού και οι υπολογιστές και η οικονομία είναι στην ύλη.Θα πρέπει όμως να ρίξω πολύ διάβασμα για τα δίκαι και αυτά.Είδη από βδομάδα ξεκινάω να διαβάζω Ναυτικό Δίκαιο από μια οικογενειακή φίλη που είναι δικηγόρος!!

Θέλω να θέσω ένα ακόμα ερώτημα: έχω προφισενσι καμπριτζ και μίσιγκαν στα αγγλικά,αλλά γαλλικά θα μάθω στο πανεπιστήμιο.Τι επιπέδου πτυχίο θα χρειαστώ περίπου.ΞΈΡΩ ότι γίνεται γραπτή εξέταση στο ΔΣ αλλά περίπου τι πτυχίο πρέπει να πάρω για να είμαι κολλημένος??
ξεχαστε τα πτυχιααααα!!!!! εκει δε σε ρωτανε τι πτυχιο εχεις παρα μονο εξεταζουν τις γνωσεις σου στις γλώσσες, οι οποιες θα πρεπει να ειναι ΑΨΟΓΕΣ!!!! αυτο τα λεει ολα! ασχολησου με οικονομικη, πολιτικη κτλ. ορολογια και ελα σε καθημερινη επαφη με αυτες! προσπαθησε να ζησεις σε αυτες τις χωρες για να μαθεις τη νοοτροπια τους!!!! το πτυχιο ειναι ενα χαρτι που η αξια του απλα αλλοιωνεται οταν δεν ασχολεισαι με το αντικειμεο στο οποιο επαφιεται:):)
ΟΥΣΙΩΔΗΣ ΓΝΩΣΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
όπως ΕΊΠΑ γνωρίζω ότι μόνο σε εξετάζουν αλλά με τι επιπέδου πτυχίο θα μπορώ να μιλάω καλά γαλλικά,που σε συνδυασμό με ένα μήνα στη γαλλία θα μου δώσουν τη δυνατότητα να παντίσω στις ερωτήσεις τους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top