Ναυτιλικά σε Κολλέγιο

giotak

Νεοφερμένος

Η giotak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάποιος από δω ή κάποιος γνωστός του έχει φοιτήσει στο Μητροπολιτικό Κολλέγιο στη σχολή των Ναυτιλιακών να μου πει εάν έμεινε ευχαριστημένος και την επαγγελματική εξέλιξη που είχε μέσα από αυτό.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,127 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάποιος από δω ή κάποιος γνωστός του έχει φοιτήσει στο Μητροπολιτικό Κολλέγιο στη σχολή των Ναυτιλιακών να μου πει εάν έμεινε ευχαριστημένος και την επαγγελματική εξέλιξη που είχε μέσα από αυτό.
Δεν γνωριζω απο το Μητροπολιτικο.
Υπαρχει και μια αλλη σχολη στον πειραια με το ονομα Cosmos η οποια εχει συνεργασια με την αντιστοιχη σχολη του πανεπιστημιου frederic στην κυπρο.
Ενας μακρινός γνωστος στην σχολη αυτη εχει μεγαλο θεμα εδω και 2 χρονια να βρει πλοιο να κανει το πρωτο του εκπαιδευτικο ταξιδι.
Βεβαια ολα αυτα συνδεονται και με τις σχεσεις που εχει η σχολη με τους πλοιοκτητες.
Αυτο ειναι μια αναφορα και δεν αποτελει βαθια γνωση του θεματος.
 

giotak

Νεοφερμένος

Η giotak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου. Μάλλον δεν ήμουν σαφής αναφέρομαι ναυτιλιακές σπουδές διοίκηση λιμένων και επιχειρήσεων ναυτικό δίκαιο κλπ όχι σε ναυτικές ακαδημίες σχολές μηχανικών πλοιάρχων κλπ.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,127 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου. Μάλλον δεν ήμουν σαφής αναφέρομαι ναυτιλιακές σπουδές διοίκηση λιμένων και επιχειρήσεων ναυτικό δίκαιο κλπ όχι σε ναυτικές ακαδημίες σχολές μηχανικών πλοιάρχων κλπ.
Nαι οκ εδω ξερω παραπανω πραματα.... υπαρχει δουλεια στις εταιριες του χωρου με αμοιβη απο 800-1000 και πολλες ωρες εργασιας. με δυνατοτητα εκτοξευσης αν ασχοληθει κανεις με πωλησεις.
Προτεραιοτητα εχουν τα ναυτιλιακα του παπει και μετα της χιου και μετα οτι αλλο... θεωρηστε το ως μια καταρτηση για αρχη εργασιας..οι εταιριες το εχουν ως μεταλειακη καταρτηση κατι παραπανω απο ΙΕΚ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top