Ναρκωτικά

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Το βλέπω με τα ίδια μου τα μάτια κάθε μέρα. Τον ζουμπάω και είναι τρύπιος, μιλάει δε σαν τον Τάσσο Παπαδόπουλο.

τελοσπαντων...υγεια πανω απ ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Καλά, εσύ μη παίρνεις χαμπάρι ότι σε δουλεύει... πάντως πάλι καλά... δεν κράτησε πολύ, του ξαναέδωσαν μπαν... να μάθει να γράφει τέτοιες βλακείες... τέσπα... στο θέμα... πάνω στα ξένα-ελληνικά... εγώ το Χασίς στα Ζωνιανά ξέρω, όχι παρακάτω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Den0ol4

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
καλα εχετε ξεφυγει ολοι σας τελειος απο το θεμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irida1973

Νεοφερμένος

Η Renia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μηλιές (Μαγνησία). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
καλα εχετε ξεφυγει ολοι σας τελειος απο το θεμα!!!


Hellooooooooooooooo!!!!!!!!!Θέμα είναι τα ναρκωτικά!!!! Δεν έχουν ξεφύγει τα παιδιά απο τ θέμα!!!!:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Μόνο με την νομιμοποίηση των ναρκωτικών (τουλάχιστον σε περιπτώσης ισχυρής εξάρτησης) μπορεί να παταχθεί το παραεμπόριο, οι θάνατοι από νοθεία, οι κλοπές για την αγορά και την εξασφάλισή τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irida1973

Νεοφερμένος

Η Renia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μηλιές (Μαγνησία). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Μόνο με την νομιμοποίηση των ναρκωτικών (τουλάχιστον σε περιπτώσης ισχυρής εξάρτησης) μπορεί να παταχθεί το παραεμπόριο, οι θάνατοι από νοθεία, οι κλοπές για την αγορά και την εξασφάλισή τους.

Ευχομαι ν έχεις δίκιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111:iagree::iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ποτε αλλαξες γνωμη Irida?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irida1973

Νεοφερμένος

Η Renia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μηλιές (Μαγνησία). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ποτε αλλαξες γνωμη Irida?

:nono::nono::nono::nono::nono::nono:Βeautiful loser δέν αλλαξα ποτέ άποψη αλλά επειδή ξέρω τι θα ακολουθήσει κάνω τον κινέζο.........Αφού ξέρω πως θα σας εκφράσω την-άντιθετη απο την δική σας-άποψή μου και μερικοί-που δεν συμφωνούν-θα αρχίσουν-με καθόλου διακριτικό τρόπο-να εναντιώνονται και πάλι θ καταλήξουμε στο απόλυτο "ΚΕΝΟ"
Δεν ξέρω αν σε κάλυψα καλέ μου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
πολυ ακραια λεξη το εναντιωνονται , κανεις δεν επιτεθηκε, απλη συναλλαγη αποψεων εγινε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irida1973

Νεοφερμένος

Η Renia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μηλιές (Μαγνησία). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
πολυ ακραια λεξη το εναντιωνονται , κανεις δεν επιτεθηκε, απλη συναλλαγη αποψεων εγινε

Οκ!!!!!!!!!Sorry!!!!!!!! Aτυχής επιλογή λέξης!!!!!!!Και πάλι αυτή εναλλαγή δεν γίνετε πάλι με τον καλύτερο τρόπο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Είναι τρομερό να σου εξομολογείται ένας κολλητός ότι είναι χρήστης. Πραγματικά, η σκέψη και μόνο και η ευθύνη σου, παραλύουν το μυαλό σου. Έχει τύχει ποτέ σε κανέναν να πρέπει να στηρίξει ένα φίλο; Και πώς το κάνατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irida1973

Νεοφερμένος

Η Renia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μηλιές (Μαγνησία). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Δύσκολη κτάσταση...όταν το έμαθα έγινα κομμάτια...Τώρα ξέρωπως πρέπει ν κρύψω τουσ φόβους μου και τις ανησυχίες μου πίσω από την κατανόηση και πίσω από ένα χαμόγελο...Ξενυχτάω μαζί του όποτε φοβάται και τρελάίνεται του θοενθυμίζω πόσο σημαντικός και πόσο τον χρειάζομαι...Οτάν αναλογίζομαι το βάρος τησ ευθύνης και πνίγομαι ξεσπάω σε κάτι άλλο...Ποτέ σ αυτόν...Του δείχνω λόγους να τον κρατήσουν στην ζωή και χωρίς να τον πραβάλλω του δείχνω διακριτικά τον δρόμο τησ επιστροφης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
εμενα ναι ενα αγορι που ημασταν φιλοι 4μηνες.. τοτε τον γνωρησα..
οταν αλλαξα σχολειο δλδ .. τον ειχα για πολυ καλο παιδι αλλα τον εβλεπα συχνα πεσμενο και κουρασμενο...οταν μου ειπε και εμαθα για το τι παιρνει.. παγωσα πραγματικα ομως..
και μαλιστα μου ειπε πως 8α το κοβε μονο εαν τα φτιαχναμε..για μενα δλδ
οχι για τον εαυτο του...και δεχτηκα φυσικα για αν τον σωσω.. και τι δεν περασα...
η αρχη? ...αισιοδοξη και ομορφη... το τέλος? κλάμα φωνες και μισος
μακρια απο τετοια ατομα τπτ αλλο δε σας λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
καλά και εγώ είχα έναν πρώην πολύ κυρίλα σαν άτομο αλλά μετά από διάφορες διαπιστώσεις δικές μου,μου το εξομολογήθηκε και ο ίδιος ότι κάνει ηρωίνη ενίοτε και ότι έχει μπει 3 φορές φυλακή και ότι ειχε ηπατίτιδα C την οποία όμως είχε ξεπεράσει και συνεπώς δεν μεταδιδόταν.Δεν σας κάνω πλάκα παιδιά τα χω δει όλα σ'αυτή τη ζωή...Και το χειρότερο είναι ότι έιναι ο μόνος άνθρωπος που έχω αγαπήσει πραγματικά και είχαμε την τέλεια χημεία μαζί,άρχισα να σκέφτομαι μήπως είμαι και εγώ τρελή δηλαδή...Τεσπά την ιστορία αυτή δεν την έχω μοιραστεί με πολλά άτομα για ευνόητους λόγους αλλά είναι αληθινή και ακόμα έχουμε πολύ καλέσ σχέσεις με το παιδί και κάνω και εγώ ότι μπορώ από μέρους μου...Περιττό να πω ότι η κατάσταση είναι εξαιρετικά επώδυνη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irida1973

Νεοφερμένος

Η Renia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μηλιές (Μαγνησία). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
μακρια απο τετοια ατομα τπτ αλλο δε σας λεω

Ένας συμμαθητής μου λέει:"Πρεζόνια????? Τα καλύτερα παιδιά" Λοιπόν δεν ξέρω αν έχει δίκιο....για την ακρίβια πιστεύω πωσ δεν έχουν να κάνουν με την κατάχρηση οι συμπεριφιρές αυτές...Πρεζόνι ή όχι το τέλος μιας σχέσης μπορεί να είναι γεμάτο κλάμα και μίσος...Θα με ενδιέφερε πραγμάτικα να μάθω περισσότερα για αυτή σου την εμπειρία αν δεν σε φέρνω σε δύσκολη θεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Δύσκολη κτάσταση...όταν το έμαθα έγινα κομμάτια...Τώρα ξέρωπως πρέπει ν κρύψω τουσ φόβους μου και τις ανησυχίες μου πίσω από την κατανόηση και πίσω από ένα χαμόγελο...Ξενυχτάω μαζί του όποτε φοβάται και τρελάίνεται του θοενθυμίζω πόσο σημαντικός και πόσο τον χρειάζομαι...Οτάν αναλογίζομαι το βάρος τησ ευθύνης και πνίγομαι ξεσπάω σε κάτι άλλο...Ποτέ σ αυτόν...Του δείχνω λόγους να τον κρατήσουν στην ζωή και χωρίς να τον πραβάλλω του δείχνω διακριτικά τον δρόμο τησ επιστροφης....
there's no easy way out there's no shortcut home .........
-Survivor
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Αχ ρε παιδιάααα!Τα έχω μισήσει τόοοοσο πολύ αυτά τα ναρκωτικά...Αλλά λυπάμαι που το λέω πως υπάρχουν στιγμές και που το έχω λαχταρήσει...Λοιπόν...ας πω κι εγώ όχι τη δικιά μου ακριβώς ιστορία αλλά της κολλητής μου...Στα 14 της μπλέκει με ναρκωτικά!Και πώς τα πλήρωνε?την υποχρέωνε το βαποράκι της να του κάθεται, κι έτσι ήταν και η πρώτη της σεξουαλική εμπειρία!Δυστυχώς κατάφερε να παρασύρει και την παρέα της...Σε 3 μήνες κατάφερε να χάσει σχεδόν όλη της την παρέα...Είτε επειδή δεν είχαν να πληρώσουν τη δοση τους, είτε για άλλους λόγους π είχαν σχέση με τα ναρκωτικά!Κι οι γονείς μου?προσπαθούσαν να με απομακρύνουν όσο περισσότερο μπορούσαν!Δεν έβρισκε λόγω να ζει, να, να, την έπαιρνες και δεν ήξερε τι σου έλεγε, δεν κοιμόταν, χάλι μαύρο!Καθημερινός εφιάλτης!ΔΌΞΑ ΤΩ ΘΕΩ, η κουκλίτσα μου ξεμπέρδεψε, ακολουθώντας δική της θεραπεία, νοσηλεύτηκε κ λόγω ανορεξίας!Μια μέρα που είχαμε βγει μου έλεγε πόσο καλά είναι τώρα, πόσο ευτυχισμένη είναι,κλπ,κλπ!Την επομένη, τι μαθαίνει;Ότι το παιδί έχει πέσει στα ναρκωτικά επειδή η κολλητή μου δεν ήθελε να το κάνει παιδί!!!Δεν ήθελε να είναι μαζί του και το τίμημα, να μπλέξει με τα ναρκωτικά αυτός!!Άστα να πάνε...πω, όσο σκέφτομαι ότι αυτή η κοπέλα είναι καλά και μπορώ να την αγαπώ και να της το εκφράζω...Αρραβωνιάζεται κιόλας αυτό το καλοκαίρι!Της αξίζει...κ τι δεν της αξίζει!!ααχ!!Μακριά απ΄αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Τι ρατσιστικός κοινονικός διαχορισμός υπάρχει στον κόσμο....Έλεος,άκου εκεί πρεζόνια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ωραία.
Ναρκωμανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
εμενα ναι ενα αγορι που ημασταν φιλοι 4μηνες.. τοτε τον γνωρησα..
οταν αλλαξα σχολειο δλδ .. τον ειχα για πολυ καλο παιδι αλλα τον εβλεπα συχνα πεσμενο και κουρασμενο...οταν μου ειπε και εμαθα για το τι παιρνει.. παγωσα πραγματικα ομως..
και μαλιστα μου ειπε πως 8α το κοβε μονο εαν τα φτιαχναμε..για μενα δλδ
οχι για τον εαυτο του...και δεχτηκα φυσικα για αν τον σωσω.. και τι δεν περασα...
η αρχη? ...αισιοδοξη και ομορφη... το τέλος? κλάμα φωνες και μισος
μακρια απο τετοια ατομα τπτ αλλο δε σας λεω

Γιατί τρώτε τόσο εύκολα κουτόχορτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top